Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Bziu » 24 sty 2015, o 15:45

Mogę spróbować, bo przecież niczego nie tracę a mogę jedynie zyskać.
Na samym początku będę musiała odczyścić się z negatywnych emocji, popracować trochę nad sobą. Bo ostatnio miałam ciężkie dni.


A napisz mi proszę jak długo u Ciebie trwało to przyciąganie ?
I czy często w ciągu dnia miałaś takie "kontrolowane fantazje" ?

Bziu
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 19:14
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 24 sty 2015, o 15:58

Krótko trwało, dosłownie kilka dni... ale uwaga: ja nie przyciągałam tego kogoś w celach że tak powiem "romantycznych", tylko raczej biznesowych - więc może tu jest łatwiej?? :)
Kontrolowane fantazjowanie robiłam kiedy tylko mi wpadły do głowy myśli na temat sprawy, jaką chciałam załatwić :D Czyli czasem parę razy dziennie, czasem paręnaście :D

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Bziu » 24 sty 2015, o 16:05

W sumie nie wiem jeszcze do końca jak się za to zabrać, ale jakoś będzie trzeba.


Mnie nie chodzi o cele romantyczne, bardziej o spotkanie drink kawa. Po prostu rozmowa, później niech się samo potoczy

Bziu
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 19:14
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 24 sty 2015, o 16:35

Pamiętaj, że im bardziej ci zależy, tym bardziej cel będzie się od Ciebie oddalał. Dlatego musisz zrobić wszystko żeby poczuć wewnętrzny luz, pewność siebie i takie poczucie "eee tam, wszystko mi jedno". Jak najwięcej zajmować się innymi sprawami, rzeczami, zapominać o tym co chciałaś osiągnąć. To piekielnie trudne, wiem... ale do wykonania :)

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Bziu » 24 sty 2015, o 16:57

Chyba na dzisiaj jestem na etapie : Dużo myślę, bardzo mi zależy. Muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie aby nie myśleć.
Spróbuję zacząć od jutra, zobaczymy jakie będą tego efekty oby pozytywne.

Nie wiem a może łatwiej będzie przyciągnąć jakąś wiadomość od tej osoby niż ją samą ? Czy to nie ma większej różnicy

Bziu
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 19:14
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez AKM » 24 sty 2015, o 17:37

To zależy od tego jak Ty to wartościujesz. Teoretycznie równie łatwo lub trudno można przyciągnąć czołg co i resoraka. Przykład z kosmosu ale treść powinna Ci to ,,zobrazować"
AKM
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 87
Dołączył(a): 6 maja 2014, o 16:37
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 20 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 24 sty 2015, o 19:06

Bziu napisał(a):Chyba na dzisiaj jestem na etapie : Dużo myślę, bardzo mi zależy. Muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie aby nie myśleć.
Spróbuję zacząć od jutra, zobaczymy jakie będą tego efekty oby pozytywne.

Nie wiem a może łatwiej będzie przyciągnąć jakąś wiadomość od tej osoby niż ją samą ? Czy to nie ma większej różnicy


Bez różnicy. Przyciągniesz spotkanie, wiadomość czy cokolwiek dopiero wtedy gdy odpuścisz i zajmiesz się innymi sprawami. Tak to działa.
No chyba, że ci na jakiejś osobie kompletnie nie zależy - wtedy przyciągnięcie rozmowy czy spotkania to pestka... wystarczy o kimś ciepło pomyśleć, i już się odzywa.
Niestety z osobami na których nam zależy już tak łatwo nie idzie - nadmierny potencjał zazwyczaj wszystko psuje - i po to właśnie jest potrzebne totalne olanie i zapomnienie :D

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Bziu » 24 sty 2015, o 19:35

Od jutra spróbuję i napiszę jak to wszystko się potoczyło. Trzymajcie kciuki :)
Ale czytając wasze wpisy widzę, że wszystko jest możliwe.

Bziu
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 19:14
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nicky » 23 maja 2015, o 11:15

Ha!!! Nie wiedziałam w którym wątku o tym napisać, napiszę w tym bo dotyczy przyciągania konkretnych osób.
Otóż, wyobraźcie sobie że przeprowadziłam mistrzowską akcję przyciągnięcia osoby o której intensywnie myślałam - trwało to jakieś 2 tygodnie :D :D :D
Bardzo śmieszna historia... z Facebookiem w tle :)
Otóż jakiś czas temu przypomniał mi się jeden znajomy, z którym straciłam kontakt daaaawno temu. Znalazłam go na Fejsie... ale widzę, że ma profil totalnie nieaktywny :( Ostatni wpis w 2011 roku... porażka. Nie miałam do niego żadnego innego kontaktu: ani maila, ani telefonu, no nic. Tylko ten Fejs.
Zaczęłam się więc SKUPIAĆ na tym, jakby tu przekazać mu żeby... zalogował się na swój profil i ujrzał, że go szukam :D :D :D Wiem, wiem: komedia... ale postanowiłam spróbować! W ramach testu :P Taki test, dla dobra nauki.
Koncentrowałam się na tym przekazie jakieś dwa tygodnie, no może nie codziennie - ale jak mi się przypomniało, to robiłam to.
No i nie uwierzycie. Parę dni temu ta osoba, po kilku latach przerwy ZALOGOWAŁA SIĘ na swój profil, mało tego: napisała w statusie coś w stylu, że wita wszystkich po paru latach przerwy i że dziękuje ludziom za życzenia urodzinowe sprzed 4 lat :D :D :D :D :D

Aha!!! Zapomniałam o najważniejszym. Po tym, jak intensywnie myślałam o tej osobie, w ostatnich dniach kompletnie o niej zapomniałam. I chyba wówczas właśnie - gdy zapomniałam, nastąpiło odpuszczenie i te wszystkie moje myśli do niej dotarły. Dobre, co???

Nicky
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez magicmind » 23 maja 2015, o 11:22

masz chyba specjalizacje czarodziejską w przyciąganiu ludzi :D :lol:

magicmind
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości