Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Złota Księga (Saint Germain)


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 23:03

Wiadomosc dla wszystkich ktorzy to czytaja , Ja nie jestem po zadnej stronie , jestem tu dla wlasnego rozwoju i sama za siebie biore odpowiedzialnosc ; I TYLKO ZA SIEBIE . Lubie AB i jesli znajde watek ze smieciami to zglosze do admina .

Wszyscy znacie pp i wiecie ze to co sie zadzialo to wasza kreacja dlatego nie ma co wypisywac ze Marek jest zly a wy jestescie jego ofiarami . Nie ma co teraz sie nad saba uzalac tylko potraktowac to jako wyzwanie i wykreowac cos calkiem innego . Wiem ze potraficie ( przynajmiej Nicki i Blak ) Skoro tak bardzo chcecie miec pewnych uzytkownikow na tamtym forum to do dziela , uzyjcie tego czego nauczaliscie innych . Walczac niczego nie zwojujecie , ja osobiscie z calego serca zycze wam sukcesow i wspanialych kreacji kazdego dnia . :)

I do Kokosika : Nigdzie nie napisalam ze bycie na dwuch forach to przestepstwo albo ze to zle . Piszac to mialam na mysli ze mozliwosci jest wiele .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez makata » 12 cze 2016, o 23:42

Aliss jesteś bardzo popularna jak widze ....no i co z tym zrobisz teraz ;)?

makata
 
Posty: 1411
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 819 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 422 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez makata » 12 cze 2016, o 23:54

To dla mnie jest ciekawe tak sobie obserwowac piekne wahadlo sporo energii dostalo i mam wrazenie ze chce jeszcze ....takie luźne spojrzenie osoby stojacej z boku...

makata
 
Posty: 1411
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 819 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 422 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez czynnik_omega » 13 cze 2016, o 08:09

makata napisał(a):piekne wahadlo sporo energii dostalo i mam wrazenie ze chce jeszcze

100%

Aliss. Wiesz, że nic nikomu nie udowodnisz. Jak ktoś ma podjętą decyzję, to nie dyskutuje po to żeby ją zmienić, tylko po to żeby ją utrwalić. Wszelkie argumenty za ew. zmianą potraktuje jako atak na siebie i automatycznie zareaguje agresją.

Tak jak mówi Makata, nie ma co napędzać wahadła, ono musi się teraz zatrzymać.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 13 cze 2016, o 09:55

makata napisał(a):Aliss jesteś bardzo popularna jak widze ....no i co z tym zrobisz teraz ;)?


Mysle ze przesadzasz Slonko z ta popularnoscia , uwazam ze co nie ktorzy pozasypiali .
Ostatnio edytowano 13 cze 2016, o 10:01 przez Aliss, łącznie edytowano 1 raz
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 13 cze 2016, o 10:01

Aliss. Wiesz, że nic nikomu nie udowodnisz. Jak ktoś ma podjętą decyzję, to nie dyskutuje po to żeby ją zmienić, tylko po to żeby ją utrwalić. Wszelkie argumenty za ew. zmianą potraktuje jako atak na siebie i automatycznie zareaguje agresją.

Tak jak mówi Makata, nie ma co napędzać wahadła, ono musi się teraz zatrzymać.


Tak wiem o tym i nie jest moja intecja by teraz kogokolwiem przekonywac , czy tez cokolwiek komukolwiek udawadniac .

Czasami wystarczy jedno zdanie by poplecznicy wspierajacy wahadlo ockneli sie z glebokiego snu i przestali zasilac ten egregor , a konsekwencja tego jest zatrzymanie wahadla . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez makata » 13 cze 2016, o 19:28

A tak Scarlet nie nudzi się ciągle zamieszczanie tutaj postow ?

makata
 
Posty: 1411
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 819 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 422 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Sandy i 20 gości