Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Złota Księga (Saint Germain)


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 22:28

patrycja napisał(a):Aliss, oni mają bana! Rozumiesz?! STAŁEGO BANA! Nigdy się tu nie zalogują!

Żeby nie wzbudzać sensacji i podejrzeń, Marek niektórych usunął a niektórych zbanował na zawsze.
20 osób zostało zbanowanych.


No przeciez maja tamto forum wiec nie rozumiem w czym problem . Jesli ktos bedzie chcial z nimi pisac to sie tam moze zalogowac prawda ?? wiekszosc z nich juz od dawna pisala na dwuch forach a twierdzicie ze tamto forum jest leprze .
Ja osobiscie wole to forum bo jestem tu od poczatku zalozenia tego forum ale kazdy ma prawo do tego co lubi i nie ma sensu nikogo na sile przekonywac . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:33

Nikt Cię nie namawia byś była z nami. Sądzę, że nie chcemy tego tak samo jak i Ty nie chcesz :)
Ale inni mają prawo wiedzieć gdzie jesteśym i co się stało. A na razie są oszukiwani i manipulowani.

Niech się więc dowiedzą, a Ty jak możesz - nie wtrącaj się.

Wiadomość od Kokos:
Kokos napisał(a):
Kokos napisał(a):A ja zarejestrowałm się od początku na obu forach, to przestępstwo ?
Magic też i Anka

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:35

MagdaLooney napisał(a):Wiadomy wątek nie jest widoczny dla wszystkich więc napiszę tutaj bo jak widać na AB Aliss tu bywa.
ALISS! Kurcze,zostaliśmy wywaleni bez ZADNEGO powodu. Ja co prawda może i nie udzielalam się dużo w wątku JAK RATOWAC AB ale byłam tam na bieżąco. I w ani jednym słowie ani Nicky ani Black ani KTOKOLWIEK inny nie rzucał mięsem. Jedyne co padło to podpowiedzi dla marka. Czy naprawdę jest to aż taki grzech żeby wyrzucać 20 osób?????? Chyba tylko dla kogoś,komu ego nie pozwala scierpiec, że ktoś ma jakikolwiek pomysł gdy jemu ich brak.
Aliss,żeby on jeszcze zachował się jak mężczyzna. Wszedł w jakikolwiek dialog,cokolwiek wytłumaczyl...Ale nie! Budzimy się rano i bach!- konto usunięte.
Kolejną rzeczą przez którą marek stracił w moich oczach wszystko jest kłamstwo. Bezczelne kłamstwo,że sami odeszlismy. Mało tego - każdy wątek z pytaniami o tą sprawę został usunięty a większość użytkowników zbanowanych lub usuniętych.
Nie wiem co zadzialo się w markowej głowie ale bez dwóch zdań coś tam wyraźnie nie styknelo skoro zrobił (i nadal robi!!!) taki cyrk.
Aliss,taka prawda,nie zakładaj z góry,że mareczek jest biedny i pokrzywdzony. Masz tu 20 osób,z którymi pisałaś,którym radzilas. Serio w ogóle w nas nie wierzysz???

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 22:37

patrycja napisał(a):Mam z nimi kontakt na drugim forum, ale mam sobie sprawdzić i się upewnić
No nie
Aliss to TY się upewnij! Możesz kochać Marka, możesz lizać mu stopy, zgadzać się z nim we wszystkim. Możesz nie lubić Emila i możesz nie logować się na nowym forum. Nie musisz, bo zawiodłaś wiele osób, które teraz widzą co piszesz.

Chcemy biankę i odejdziemy na zawsze. Nie negocjujemy warunków


http://www.abraham-bank.org/forum-pl/memberlist.php?&first_char=z#memberlist

Zerknij na liste uzytkownikow i sprawdz czy Zdecydowana jest zablokowana czy nie i daj sobie spokuj .

To dobrze ze ludzie to czytaja , ja nie mam nic do ukrycia . Co do Emila to nie moge napisac ze go nie lubie bo nieznam tego czlowieka osobiscie . Zawiodlam wiele osob ??? a czy ja komukolwiek cokolwiek obiecywalam ??
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:38

Czego Ty nie rozumiesz?! OSOBY ZBANOWANE NADAL MAJĄ TU KONTA ALE NIE MOGĄ SIĘ LOGOWAĆ BO ZOSTALO IM ZABRANE UPRAWNUENIE!!!! BAN ZA ZAWSZE!!!! I TAK 20 OSÓB! CZAISZ CO PISZĘ? MAREK NIE USUWA BO TO PODEJRZANE!
KONTA USUNIĘTE TO USUNIĘTE! ZBANOWANE TO ZBANOWANE!!!

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 22:40

[url]Niech się więc dowiedzą, a Ty jak możesz - nie wtrącaj się.[/url]

A co zabronisz mi pisac ??? a moze mi naublizesz tak jak Markowi ???
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:41

Naubliżam? To jaki miałam nick na AB?

A pisz sobie kobieto co zechesz :D Jak ma Ci to ulżyć :)

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:43

SAMA ZOBACZ KOMUNIKAT!!!!

zdecydowana napisał(a):Ok. Podaję login i hasło, niech Aliss sama spròbuje.:
zdecydowana
Izabelka

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 22:44

patrycja napisał(a):Czego Ty nie rozumiesz?! OSOBY ZBANOWANE NADAL MAJĄ TU KONTA ALE NIE MOGĄ SIĘ LOGOWAĆ BO ZOSTALO IM ZABRANE UPRAWNUENIE!!!! BAN ZA ZAWSZE!!!! I TAK 20 OSÓB! CZAISZ CO PISZĘ? MAREK NIE USUWA BO TO PODEJRZANE!
KONTA USUNIĘTE TO USUNIĘTE! ZBANOWANE TO ZBANOWANE!!!


Kont juz raczej nie ma, bo niki tych osob sa na czarno , gdyby byli tylko zbanowani a konta by byly to by sie swiecili na
niebiesko . I jeszcze jedno ja nie pytam Marka co on robi wiec nie mam powodu twierdzic ze mnie oklamuje .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 22:45

SAMA ZOBACZ KOMUNIKAT!!!!

zdecydowana napisał(a):Ok. Podaję login i hasło, niech Aliss sama spròbuje.:
zdecydowana
Izabelka

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , ŁapaczSnów, makata, Sandy i 21 gości