Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Złota Księga (Saint Germain)


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez lena213 » 12 cze 2016, o 14:42

no to biorę się za zmianę przekonań :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 14:43

lena213 napisał(a):no to biorę się za zmianę przekonań :)


Może Ci się to przydać: http://www.abraham-bank.org/forum-pl/prawo-przyciagania-f3/biblioteka-prawa-przyciagania-t1464.html
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez lena213 » 12 cze 2016, o 15:48

Czynniku, a możliwe jest dokonanie zmian w ciele dzięki pp? Na przykład zmiana budowy, rysów twarzy, przejście z naturalnego blądu w powiedzmy naturalny brąz.
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 16:02

lena213 napisał(a):Czynniku, a możliwe jest dokonanie zmian w ciele dzięki pp? Na przykład zmiana budowy, rysów twarzy, przejście z naturalnego blądu w powiedzmy naturalny brąz.


Ciało fizyczne to Forma. Pisaliśmy o tym na forum wiele razy np. poszukaj wątku ze słowami "czy może chłopcu odrosnąć ręka".

Forma nie podlega łatwym/szybkim zmianom. Wszystko zależy od energii jaką jesteś w stanie skupić na określonym aspekcie Formy. To skupienie to wiara właśnie.

Zatem pytanie brzmi jak silna jest Twoja wiara.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 21:18

20 UŻYTKOWNIKÓW ZOSTAŁO ZBANOWANYCH BEZ POWODU!!!!
MAREK KŁAMIE!!!!!!
Nie DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ!!!!!

NOWI UCZESTNICY TRAFILI TUTAJ:

...........

NOWE FORUM NOWE FORUM!!!!!!!!!!!!!!

...........

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 21:32

patrycja napisał(a):20 UŻYTKOWNIKÓW ZOSTAŁO ZBANOWANYCH BEZ POWODU!!!!
MAREK KŁAMIE!!!!!!
Nie DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ!!!!!

NOWI UCZESTNICY TRAFILI TUTAJ:

...........

NOWE FORUM NOWE FORUM!!!!!!!!!!!!!!
...............


Patrycja psychjatra za rogiem moze sie zglosisz ???
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 21:42

lena213 napisał(a):Czyli afirmacje w niej zawarte nie mają żadnej 'mocy'? :)



Ja kozystam z tych afirmacji poniewaz odpowiednio uzyte ogromnie podnosza wirbracje . Tych afirmacji wszyscy uzywamy na codzien nieswiadomie np. mowiac Ja jestem chora , Ja jestem wsciekla poniewaz jam jest oznacza to samo co ja jestem .

Wiec jesli mowisz ja jestem chora - automatycznie utozsamiasz sie z choroba i wirbracje spadaja w dol . Jesli natomiast bedziesz sobie powtarzac ja jestem doskonalym zdrowiem wirbracje wzrastaja poniewaz jest to jednoczesnie docenianie siebie . :) poprubuj sama jak sie poczujesz wymawiajac te afirmacje . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 21:46

KAŻDY KTO ZNA NICKY, BLACK, KOKOSA, FRACTALA, ZDECYDOWANĄ I CAŁĄ RESZTĘ ZBANOWANYCH, WIE, ŻE NIE BLUZGALI, NIE WYZYWALI!
ODEBRAŁEŚ ŚWIETNOŚĆ TEMU MIEJSCU! ODEBRAŁEŚ RZETELNYCH UŻYTKOWNIKÓW.



Patrycja czytalam jak wyzywali Marka na tamtym forum wiec nie wciskaj tu kitu . Macie nowe forum wiec sie cieszcie i
przestancie zasmiecac to forum durnymi postami , Wcale sie nie dziwie ze Marek kasuje te smieci .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez patrycja » 12 cze 2016, o 21:48

Pomyśl logiczne - zanim się tam przenieśli, byli tutaj. ZA co więc zostali zbanowani? Marek Twoje guru przewiduje przyszłość?
Niektórzy byli tu dłużej od niego, a ten świr robi z tego miejsca swoje podwórko. 20 osób bez powodu. Rozumiem jakby jedna albo dwie. Bo różnie bywa. Ale 20?! I to takich z większą wiedzą? Takich, których inni darzą sympatią i uznaniem?
Nie ma prawa banować bo:

patrycja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 18:18
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Złota Księga (Saint Germain)

Postprzez Aliss » 12 cze 2016, o 21:50

patrycja napisał(a):Pomyśl logiczne - zanim się tam przenieśli, byli tutaj. ZA co więc zostali zbanowani? Marek Twoje guru przewiduje przyszłość?
Niektórzy byli tu dłużej od niego, a ten świr robi z tego miejsca swoje podwórko.
Nie ma prawa banować bo:


Tutaj tez wyzywali i cala awanture zaczeli . Umiem myslec logicznie .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 12 gości