Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wizualizacje


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 27 paź 2015, o 12:53

Lassiter69 napisał(a):No cóż. Ja też nie powiem nic odkrywczego, ponieważ Królik już mnie skutecznie wyprzedził (w końcu te zwierzęta są bardzo szybkie i zwinne) ;) jednak trudno nie przyznać mu racji i sam też się przekonałem o sile wysokich wibracji i dobrego samopoczucia. Udało mi się przyciągnąć pewną rzecz w czasie krótszym niż 12h praktycznie nie robiąc nic (w sensie nie robiłem nic co przybliżyłoby mnie do celu), a przyciągnąłem ją w trakcie mojej ulubionej przejażdżki samochodem bez konkretnego powodu, od tak, dla siebie. Jednak zanim powrócę do domu, lubię stanąć na moim ulubionym zalesionym parkingu, odpalić telefon i poczytać coś o prawie przyciągania, czy po prostu posiedzieć sam w spokoju i pofilozofować. Właśnie w tym czasie otrzymałem to, o co prosiłem, nagle. Kurcze, chciałbym się z wami podzielić co to było, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanę uznany za dziwaka, więc pozostawię to tylko dla siebie.




Co to było?? Umieram z ciekawości :D :D :D Uwielbiam dziwaczne przyciągnięcia!!

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 27 paź 2015, o 12:55

Sułtanka napisał(a):To ja mam pytanie na temat wibracji, pewnie nic odkrywczego i kazdy tak miał. Ale jak wy to robicie? Wczoraj miałam mega dobry dzien, udało mi się załatwić to i owo. Pozytywne wibracje i te sprawy. Wracam do domu wieczorem i nagle wszystko szlag trafił przez moją matkę. Jak miałam wibracje na 100% pozytywne tak po spotkaniu z matka i jej komentarzami miałam 100% negatywne. Fakt coś postanowiłam i byłam tego pewna czyli wyprowadzka w tym roku bo to nie ma sensu czekąc dłużej. A dziś rano ochłonełam, zapomniałam i straciłam ochotę na tą wyprowadzkę. Mimo, że gdzieś tam się tli i nadal mam pozytywne wibracje by to osiągnąć ale wiem, że zaraz to się zmieni. Jak to robic by po ataku zła nie popaść w depresje tylko szybko sie podnieść?


Nie pozwól aby cudze emocje wpływały na Twoje. Wypracuj sobie jakiś system i po prostu to olewaj. To są problemy innych ludzi, wibracje innych ludzi, nie mogę wpływać na Twoje.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 822
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 229 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 332 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 27 paź 2015, o 12:58

Sułtanko nie jesteś sama ;). Też tak czasem mam, że jestem szczęśliwy, a potem jakaś rzecz się posypie. Nie umiem tego wytłumaczyć, po prostu tak jest. Ktoś musi znaleźć odpowiedź na to pytanie, albo trzeba będzie to zaakceptować. Może natura lubi różnorodność i czasem musi nam pokazać drugą stronę medalu. Nie wiem, na prawdę nie wiem...

Nicky nie umieraj, proszę! Twoje posty są bardzo wartościowe(w końcu czytam was od dobrych dwóch lat), więc szkoda by było stracić taką optymistyczną siłę napędową ;) ale niestety, co to było zabiorę do grobowej deski. Choć może kiedyś przypadkiem się wyda
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 65 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 13:06

Dziekuje Wam za wszystkie odpowiedzi :* :*

A nawiązując do postu Lassiter69 to nie mam wizualizować/myśleć jak to ma do mie trafić tylko wizualizować ten efekt końcowy ? :)

A włąsnie podobnie jak Sułtanka potrafie mieć swietny humor wszystko super i w ogóle uśmiech na buzce a czasami jedna rzecz potrafi mnie wyprowadzić z równowagi i samopoczucie spada do 0

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 27 paź 2015, o 13:08

A nawiązując do postu Lassiter69 to nie mam wizualizować/myśleć jak to ma do mie trafić tylko wizualizować ten efekt końcowy ? :)

Brawo! Cieszę się, że to zrozumiałaś. :) Skup się na tym co chcesz, a nie jak ma przyjść.
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 13:17 przez Lassiter69, łącznie edytowano 1 raz
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 65 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 27 paź 2015, o 13:09

ZAWSZE wizualizujemy efekt końcowy, gdyż nie wiemy w jaki sposób nasze pragnienie się zrealizuje. A po co utrudniać drogę naszemu "zamówieniu"? Wszechświat znajdzie najlepszy sposób i miejsce. Ty skup się na tym co już masz :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 822
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 229 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 332 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Sułtanka » 27 paź 2015, o 13:10

Lassiter69 ja nie pierwszy raz tak mam i nieraz boję sie jak cały dzień mija cudownie bo wiem,że zaraz sie spieprzy. I tak w 80% jest

Wiem Scarlett, że nie mogę pozwolić na czyjeś emocje wobec mnie i staram się szybko to zlikwidować. Dziś wieczorem czeka mnie rozmowa...trzymajcie kciuki Jak nie odezwe sie dziś to wiedzcie, że was kochałam (ciebie Łukasz nie, ciebie tylko lubie) i bede na was patrzyła z góry

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 19:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 27 paź 2015, o 13:14

Sułtanka napisał(a):Lassiter69 ja nie pierwszy raz tak mam i nieraz boję sie jak cały dzień mija cudownie bo wiem,że zaraz sie spieprzy. I tak w 80% jest

Może właśnie tak masz, że tutaj jesteś szczęśliwa i generalnie wszystko w porządku, a w głębi siebie masz - "co się polepszy to się popieprzy, co się zbuduje to się zrujnuje" i to skutecznie przejmuje kontrolę nad twoim światem i masz efekt.

"Nie zazdrość innym sukcesu, ani nie ubolewaj nad porażką, bo nie wiesz co jest sukcesem czy porażką w końcowym rozrachunku." - Tego się trzymaj!
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 65 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez justborn » 27 paź 2015, o 13:30

Sułtanko, to są przekonania. Zakorzenione głęboko w Podświadomości. Podświadomość jest jak dziecko, nie odróżnia co jest dobre a co złe. Co jest chcianym pragnieniem a negatywnym przekonaniem. Dąży do tego by zrealizować to, co szef (czyli Ty) ma zakodowane. Do tego dochodzi Twój strach, który dominuje inne uczucia. Jaki z tego wniosek? "Wszystko się spieprzy". Ani Wszechświata ani Podświadomości nie oszukasz. Dlatego tak ważne jest aby wierzyć w to, co powtarzasz, wizualizujesz, praktykujesz (w formie ćwiczeń czy technik). Mając w sobie obawy czy negatywne przekonania, nie przeskoczysz tego, gdyż prawdziwsze i silniejsze są te negatywne emocje.

justborn
 

Re: Wizualizacje

Postprzez Lassiter69 » 27 paź 2015, o 13:39

Czy ja wiem. Przekonania chyba nie są tak ważne. Kiedyś jak byłem małym chłopcem nabawiłem się nerwicy i depresji przez moją wychowawczynię w szkole, a depresja to nie przelewki, więc teoretycznie jakiś tam pierwiastek złych przekonań powinien we mnie siedzieć nawet kiedy z tego wyszedłem, a jednak udaje mi się przyciągać. Przekonania są ważne, jeśli sami nadamy im taki priorytet. Nadawanie przekonaniom rangi niezbędnych do przyciągania to strasznie niebezpieczna broń, ponieważ oddajesz swoje życie przekonaniom nad którymi nie mamy 100% kontroli, więc lepiej od razu sobie wpoić, że przekonania nic nie znaczą w procesie przyciągania.
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 65 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 16 gości