Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wizualizacje


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Wizualizacje

Postprzez Kokos » 27 paź 2015, o 14:02

justborn napisał(a):Sułtanko, to są przekonania. Zakorzenione głęboko w Podświadomości. Podświadomość jest jak dziecko, nie odróżnia co jest dobre a co złe. Co jest chcianym pragnieniem a negatywnym przekonaniem. Dąży do tego by zrealizować to, co szef (czyli Ty) ma zakodowane. Do tego dochodzi Twój strach, który dominuje inne uczucia. Jaki z tego wniosek? "Wszystko się spieprzy". Ani Wszechświata ani Podświadomości nie oszukasz. Dlatego tak ważne jest aby wierzyć w to, co powtarzasz, wizualizujesz, praktykujesz (w formie ćwiczeń czy technik). Mając w sobie obawy czy negatywne przekonania, nie przeskoczysz tego, gdyż prawdziwsze i silniejsze są te negatywne emocje.

Justborn :) fajnie, ze wróciłaś. Lubiłam czytać Twoje posty o szczęśliwej miłości :)
Dawaj jeszcze :D :D

Kokos
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1080 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 824 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Scarlett » 27 paź 2015, o 14:08

Moim zdaniem przekonania też są bardzo ważne. Właściwie przekonanie to też pewna afirmacja. Więc jak np. afirmujesz coś, czego pragniesz to pojawi się to w Twoim życiu dopiero jak w pełni przekonasz do tego swoją podświadomość. Gdyby było inaczej, wiele użytkowników tutaj nie byłoby w takiej czarnej rozpaczy bo coś tam nie jest po ich myśli, bo ta technika jest g****o warta itp. Każda afirmacja, wizualizacja i co to tam jeszcze jest, jest przekonaniem swojej podświadomości o czymś. A jak jest przekonana to Wszechświat to realizuje. Ja kocham swoje przekonania od dziecka o tym, że np. mogę jeść co chcę i nie tyć :D
EDIT: Dodam jeszcze, że mam niedoczynność tarczycy więc teoretycznie powinnam tyć (taki skutek uboczny). Kiedyś nawet prawie się pokłóciłam z jedną babką, która też ma niedoczynność bo mi wmawiała, że mam nadczynność, bo przy niedoczynności się tyje (ona była otyła). Jak dla mnie to nic innego niż przekonania - zasłyszane czy przeczytane w necie. Mi nie są straszne bo wmówiłam sobie, że nie przytyję i mogę jeść co chcę i ile chcę. lifeismiracle jest świadkiem bo wie jak wyglądam, ale raczej nie potwierdzi bo już jej nie ma :D W każdym razie to odnośnie przekonań.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 825
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 230 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 336 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 27 paź 2015, o 14:59

Jeszcze odnośnie przekonań. Są MEGA WAŻNE. Dlaczego? Dlatego, że jeśli masz odpowiednie przekonania w danym temacie (np.: masz przekonanie, że jesteś absolutnie wyjątkowa i potrafisz dokonywać wyjątkowych rzeczy, odniesiesz sukces w każdej dziedzinie bo jesteś super i tyle), to wówczas NAWET gdy chwilowo załamujesz się, ryczysz w poduszkę i lamentujesz że jesteś do niczego albo gdy przejmiesz się tym, co ci nagada ktoś inny to... i tak to nic a nic nie zepsuje Twoich przyciągnięć (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej złożysz zamówienie czyli wyobrazisz sobie to, co chcesz osiągnąć) ponieważ w głębi, w Twojej podświadomości tkwi dobre przekonanie które tak czy inaczej załatwi ci sukces. Tak to działa. I możesz płakać, załamywać ręce, tupać nogami i wściekać się, a ten sukces i tak osiągniesz (i jeszcze będziesz zdziwiona że tak łatwo poszło), właśnie dlatego że masz odpowiednie przekonania.
To dlatego tak mega ważne jest, aby pracować nad swoimi przekonaniami.

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 27 paź 2015, o 15:02

aha, no i oczywiście odwrotna sytuacja też jest możliwa: gdy masz wbite do głowy jakieś negatywne przekonania to choćbyś codziennie stawała na głowie i radowała się jak głupi do sera, utrzymywała wysokie wibracje i nie wiadomo co... to dupa blada z tego wyjdzie, ponieważ o sukcesie (lub braku tegoż sukcesu) zadecyduje koniec końców Twoje przekonanie które siedzi sobie gdzieś tam, głęboko w głowie i nie chce wyjść. Przekonania mogą być więc albo największą blokadą, albo największym "popychaczem do sukcesu", w zależności od tego czy są dobre czy złe...

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 15:19

Mam jeszcze dwa pytania i nie będę głowy więcej zawracać :) obiecuje

1. Jak działają pytania kwantowe ? wystarczy rzucic pytanie w przestrzeń i czekac ?

2. Jak można zmienić/podnieść swoje wibracje czy tu wystarczy po prostu czuć się dobrze ?

aaaa i jeszcze jdno ostatnie już...I PROMISE :D
Otóż jak mam nie myśleć o czyms co chce, co jest dla mnie najważniejsze na swiecie i jak pozvyc się tego cichego głosiku, mówiącego " co Ty to nie ma sensu" ?

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Bialy Krolik » 27 paź 2015, o 15:19

Nicky napisał(a):Jeszcze odnośnie przekonań. Są MEGA WAŻNE. Dlaczego? Dlatego, że jeśli masz odpowiednie przekonania w danym temacie (np.: masz przekonanie, że jesteś absolutnie wyjątkowa i potrafisz dokonywać wyjątkowych rzeczy, odniesiesz sukces w każdej dziedzinie bo jesteś super i tyle), to wówczas NAWET gdy chwilowo załamujesz się, ryczysz w poduszkę i lamentujesz że jesteś do niczego albo gdy przejmiesz się tym, co ci nagada ktoś inny to... i tak to nic a nic nie zepsuje Twoich przyciągnięć (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej złożysz zamówienie czyli wyobrazisz sobie to, co chcesz osiągnąć) ponieważ w głębi, w Twojej podświadomości tkwi dobre przekonanie które tak czy inaczej załatwi ci sukces. Tak to działa. I możesz płakać, załamywać ręce, tupać nogami i wściekać się, a ten sukces i tak osiągniesz (i jeszcze będziesz zdziwiona że tak łatwo poszło), właśnie dlatego że masz odpowiednie przekonania.
To dlatego tak mega ważne jest, aby pracować nad swoimi przekonaniami.


Zgadza się
Nicky powiedz czy Ty zmieniasz każde z osobna ( może być ich mnóstwo ) , czy może zastępujesz je jednym np. " zawsze dostaję to czego chcę" lub kilkoma , w zależności od tego czego dotyczą ? Jaki jest Twój sposób na zmianę przekonań ?

Bialy Krolik
 

Re: Wizualizacje

Postprzez czynnik_omega » 27 paź 2015, o 15:39

asia2o13 napisał(a):Mam jeszcze dwa pytania i nie będę głowy więcej zawracać


Wydaje mi się, że powinnaś popracować nad swoją samooceną.

To forum jest właśnie m.in. po to, żeby zadawać pytania.

Nikomu nie zawracasz głowy, a jak ktoś tak Ci mówi, to pamiętaj, że jest to jedynie gorejący krzew Twoich przekonań.

Te słowa "nie zawracaj mi głowy" znaczą tyle, że uważasz, że zawracasz głowę = nie jesteś wystarczająco ważna.

Przemyśl to. Możesz to zmienić.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1853
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 657 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 901 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Nicky » 27 paź 2015, o 15:43

Bialy Krolik napisał(a):Zgadza się
Nicky powiedz czy Ty zmieniasz każde z osobna ( może być ich mnóstwo ) , czy może zastępujesz je jednym np. " zawsze dostaję to czego chcę" lub kilkoma , w zależności od tego czego dotyczą ? Jaki jest Twój sposób na zmianę przekonań ?


Wiesz co, różnie... np. z biegiem lat (ale naprawdę: LAT!) wbiłam sobie do głowy takie przekonanie, że zawsze mi się spełnia to, o czym myślę/marzę. Bo to rzeczywiście jest prawda, i to przekonanie wyrobiło się tak jakby samo... na podstawie moich doświadczeń. Kolejne przekonanie - na temat spraw damsko - męskich, wbiłam już sobie do głowy sama, jeszcze jako nastolatka. To było tak, że po prostu wymyśliłam sobie że chcę być taką dziewczyną/kobietą, która ma zawsze wielkie powodzenie u facetów, i którą faceci się interesują gdziekowiek by się nie pojawiła. Marzyłam o tym, dumałam, cudowałam, wyobrażałam sobie że tak jest... i nagle tak zaczęło być. I to przekonanie mi gdzieś tam wrosło, zostało.

Kolejne przekonanie odkryłam całkiem niedawno, bo rok temu - a było to bardzo niedobre przekonanie mówiące o tym, że ludzie bogaci są zazwyczaj nieuczciwi, że dorabiają się na cudzej krzywdzie, są niewarci tego aby się z nimi przyjaźnić (bo "na pewno" są nielojalni, nieżyczliwi, egoistyczni... ) i tak dalej. Odkryłam, że takie przekonanie posiadam i zaczęłam się sama nad tym zastanawiać. Czy aby na pewno mam rację? A może jednak nie? Uwierz mi, że jak tylko zaczęłam się nad tym zastanawiać (tylko to! nic więcej!!!), to nagle wszechświat zaczął mnie dosłownie zasypywać z każdej strony przykładami, które świadczyły o tym że WCALE nie jest tak jak myślę. Nagle zaczęłam spotykać się z przypadkami bogatych ludzi, takich którzy osiągnęli wielkie sukcesy, a którzy są: życzliwi, dobrzy dla innych, pomocni, serdeczni, lojalni itp. Na początku widziałam tych ludzi z daleka: w tv, prasie i tak dalej. A potem nagle stało się coś dziwnego. Uwierzyłam w to, że jednak ci ludzie, którzy osiągnęli sukces, nie są żadnymi wrednymi istotami a wręcz przeciwnie, są to ludzie których należy podziwiać. Bo mają fantastyczne charaktery, pełno wspaniałych cech, można z nich brać przykład. No i wtedy zaczęły się dziać istne cuda :) Otóż od tego momentu wokół mnie nagle zaczęli pojawiać się właśnie TACY ludzie. Jak spod ziemi!!! Zaczęłam poznawać ich coraz więcej, i więcej i więcej... z niektórymi zaprzyjaźniłam się na stałe i są w moim życiu do dziś. A ten krąg zwiększa się i zwiększa, ciągle następuje wymiana znajomych "starych" na "nowych", ten proces ciągle trwa!
Ale nieważne, najważniejsze jest to że ci właśnie nowi znajomi, którzy się obok mnie pojawili, zaczęli mnie motywować coraz mocniej i mocniej, aż w końcu jeden z nich dał mi mocneeego kopa na rozpęd i... wylądowałam tu, gdzie wylądowałam, czyli ze swoim spełnionym marzeniem :) :) :) I tak to działa. Tak więc zmiana przekonań naprawdę DUŻO daje.

Edycja!!! Przekonanie odkryłam nie rok temu, a półtora roku temu albo i dawniej. Jeny jak ten czas leci...
Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 15:46 przez Nicky, łącznie edytowano 2 razy

Nicky
 
Posty: 3496
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1748 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez Aliss » 27 paź 2015, o 15:45

Nicky napisał(a):aha, no i oczywiście odwrotna sytuacja też jest możliwa: gdy masz wbite do głowy jakieś negatywne przekonania to choćbyś codziennie stawała na głowie i radowała się jak głupi do sera, utrzymywała wysokie wibracje i nie wiadomo co... to dupa blada z tego wyjdzie, ponieważ o sukcesie (lub braku tegoż sukcesu) zadecyduje koniec końców Twoje przekonanie które siedzi sobie gdzieś tam, głęboko w głowie i nie chce wyjść. Przekonania mogą być więc albo największą blokadą, albo największym "popychaczem do sukcesu", w zależności od tego czy są dobre czy złe...


Nicki pieknie to ujelas :) dziekuje Ci za ten wpis :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1731
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1007 razy

Re: Wizualizacje

Postprzez asia2o13 » 27 paź 2015, o 19:14

czynnik_omega napisał(a):
asia2o13 napisał(a):Mam jeszcze dwa pytania i nie będę głowy więcej zawracać


Wydaje mi się, że powinnaś popracować nad swoją samooceną.

To forum jest właśnie m.in. po to, żeby zadawać pytania.

Nikomu nie zawracasz głowy, a jak ktoś tak Ci mówi, to pamiętaj, że jest to jedynie gorejący krzew Twoich przekonań.

Te słowa "nie zawracaj mi głowy" znaczą tyle, że uważasz, że zawracasz głowę = nie jesteś wystarczająco ważna.

Przemyśl to. Możesz to zmienić.

Dałeś mi do Myślenia zdecydowanie :)
I masz rację czas pewne rzeczy zmienić :)

To jak odpowie mi ktoś na pytania ? :)

asia2o13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 13 gości