Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Roza » 7 cze 2016, o 14:31

Witam
Jestem tutaj nowa, barzo fajne fotum dot PP
Mam pytanie dot tech. 3 tyg. Co po tych 3 tyg robic? Schowac zapisane cele , myslec o nich ?
Prosze o odp.
Roza
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 cze 2016, o 12:27
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez emilia87 » 8 cze 2016, o 09:47

Ja pisalam afirmacje codziennie od poczatku roku I nawet wczesniej Maniakalmie Dziesiatki dziennie na jeden temat tylko w roznej formie pozniej w 2,3 osobie bardziek wiarygodne
Ostatnio poznalam afOrmacje "Co by bylo gdyby" Kim moge sie stac kiedy" Wróżka nie wierzę
3tyg tez sproboje

emilia87
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Nicky » 8 cze 2016, o 11:03

Roza napisał(a):Witam
Jestem tutaj nowa, barzo fajne fotum dot PP
Mam pytanie dot tech. 3 tyg. Co po tych 3 tyg robic? Schowac zapisane cele , myslec o nich ?
Prosze o odp.


Najlepiej wywalić (albo nie wywalać ale gdzieś schować) i zapomnieć! One mają być w podświadomości, nie mamy ich kontemplować ani (co gorsza) kombinować jak powinny się spełnić. Wywalenie właśnie temu służy - uniknięciu ANALIZY, bo jak zaczniemy analizować co, jak, gdzie i kiedy to kaplica, nic nie wyjdzie. Sami siebie zablokujemy.
Oczywiście jeżeli ktoś jest na tyle dojrzały i na tyle panuje nad swoją mózgownicą że potrafi powstrzymać siebie od analizowania "jak" te marzenia mogą do niego przyjść, to może je sobie czytać nawet codziennie, dla przyjemności. Ale wszyscy inni (w tym ja ) którzy mają problem z "rozgadanym umysłem" powinni lepiej gdzieś tę listę wywalić, schować, ukryć.

Nicky
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez honey1012 » wczoraj, o 11:08

A ja skończyłam moje trzy tygodnie i dziś mi czegoś brakuję hihi :)
Teraz czekam na moje zamówienie
honey1012
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Herbata_z_cukrem, Kasia77, Majestic-12 [Bot], Yahoo [Bot] i 30 gości