Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez in vino veritas » 1 cze 2016, o 16:15

Żeby spełniały się tylko nasze dobre myśli z gatunku "co by było gdyby" i na pohybel tym złym, warto wypracować w sobie przekonanie, że tylko nasze dobre myśli się materializują a te złe zostają unicestwione w zarodku. :) To jedno z takich cennych przekonań, które procentuje, podobnie jak przekonanie o zasługiwaniu na wszystko, co najlepsze oraz o byciu skazanym na sukces .
Moje ulubione pytanie kwantowe brzmi " jak może być jeszcze lepiej". Zadaje je sobie od niechcenia i bez parcia w każdej wolnej chwili i to działa, także na podniesienie wibracji i zwiększenie energii. Od dzisiaj testuję też pytanie "co tu jest jeszcze możliwe" w sferze zawodowej, ponieważ chcę otworzyć przed sobą nową obiecującą i opłacalną ścieżkę kariery i czuć się spełniona zawodowo, a za bardzo nie wiem, jak się do tego zabrać i w którym kierunku działać, dlatego liczę na to, że to pytanie otworzy przede mną nowe możliwości.
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 18:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 16:34

Takk invino tylko podswiadomosc nie wie co jest dobre a co zle realizuje wszystko
Mi niestety realizuja sie rzeczy typu co by ''bylo gdyby'' na czym lape sie dopiero po fakcie madry Polak po szkodzie

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Black » 2 cze 2016, o 22:32

serena napisał(a):Teraz odkreuje, zniszcze moja relacje z .... i kazda projekcje, oczekiwanie,odrzucenie i osad, ktore kazde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji, z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci.
I zdanie odkreowujace.
I tak PRZEZ 30 DNI


Serenko kochana, muszę Ci bardzo podziękować za podsunięcie tego pomysłu :D
Odkreowań używam od ho ho i jeszcze troszkę, razem z pytaniami kwantowymi. Teraz postanowiłam spróbować Twojej propozycji odkreowywania, czyli zdanie oznajmujące + formułka, do tego przez cały miesiąc.
Nie robię tego odnośnie relacji międzyludzkich tylko w innej sprawie. Wybrałam się na długą kąpiel do wanny i pomyślałam co by tu odkreować :D Zaczęłam 4 dni temu, zdanie dopasowałam odpowiednio do potrzeby i sytuacji odkreowywanej. I co? Jestem zachwycona! podjęłam się wyzwania 30-dniowego więc je dokończę z przyjemnością bo już po 4 dniach czuję się w tej sprawie lekka jak piórko, zaczęło być idealniej niż może być :)
Super sprawa, polecam :)
Kocham to piękne, cudowne życie! :D

Black
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Tajemnicza » 3 cze 2016, o 06:36

Jakiś czas temu rozstałam się z facetem, czy na podstawie tych pytań mogę uzyskać odpowiedź czy jest szansa powrotu do siebie? Jak to zrobić, żeby to była odpowiedz intuicji, a nie przekonań wewnętrznych?
Tajemnicza
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 21:18
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Anka12 » 3 cze 2016, o 07:17

Tajemnicza : pytania kwantowe poruszają energię i otwierają możliwości. Zadając je nie czekamy na odpowiedzi.

Anka12
 
Posty: 34
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 07:33
Podziękował(a): 283 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 3 cze 2016, o 11:52

Dokładnie... tak, jak pisze Anka. Zadajemy pytanie - np. "Co tu jest jeszcze możliwe?" albo "Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?" albo po prostu: "Jak może być jeszcze lepiej?" i... czekamy na to, co się będzie działo :) :) :) Nie ma nic cudowniejszego niż obserwowanie, jak pytania kwantowe mogą przynosić nam coraz to wspanialsze i wspanialsze niespodzianki, doświadczenia, nieograniczone możliwości. Zadając te pytania otwieramy się na te wszystkie nieskończone możliwości. Zadajemy je z ciekawością dzieciaka... zadajemy nie mając pojęcia, co się będzie działo i to jest NAJLEPSZE, co może nas spotkać ponieważ w sytuacji, gdy oczekujemy czegoś konkretnego często sami siebie blokujemy tymi oczekiwaniami. Natomiast pytania kwantowe, które są z zasady otwarte na wszelkie nieograniczone możliwości, sprawiają że nasz mózg głupieje bo... nie wie CZEGO ma oczekiwać, a zatem milknie, zamyka swoją rozgadaną japę i przestaje nam przeszkadzać! I to jest najlepsze co może być bo przestajemy siebie BLOKOWAĆ, przestajemy sami siebie sabotażować, przymknięty mózg siedzi cicho i czeka na niespodzianki, nie przeszkadzając w ich nadejściu.
Dla mnie pytania kwantowe okazały się w wielu kwestiach istnym wybawieniem, w tych kwestiach gdzie "zwykłe" PP nie działało jak trzeba bo chciałam czegoś zbyt mocno i sama siebie blokowałam (oczekując, planując - nieświadomie!, układając w myślach drogi realizacji życzeń itd.), dlatego też polecam pytania kwantowe każdemu kto ma "rozgadany" i wiecznie planujący i kombinujący umysł. Pytania kwantowe sprawią, że nasz umysł się nareszcie zamknie i przez to pozwoli działać podświadomości i wszechświatowi :)

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 13:25

Ja teraz stosuję kwantowe teraz swiadomie bo do tej pory nie n swiadomie I dzialaly Teraz trzeba je odkrecac
Dziesiatki zeszyty w zapisalam afirmacja mi ale teraz jakos do aformowania mnie nie ciagnie a kupilam nowe zeszyty...Nie wiem co to znaczy???
Mowie do siebie w drugiej,trzciej osobie I kwantowo Co by bylo gdyby..Co jest mozliwe dla mnie kiedy jestem w zwiazku z X /Mieszkam z X

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 13:25

Ja teraz stosuję kwantowe teraz swiadomie bo do tej pory nie n swiadomie I dzialaly Teraz trzeba je odkrecac
Dziesiatki zeszyty w zapisalam afirmacja mi ale teraz jakos do aformowania mnie nie ciagnie a kupilam nowe zeszyty...Nie wiem co to znaczy???
Mowie do siebie w drugiej,trzciej osobie I kwantowo Co by bylo gdyby..Co jest mozliwe dla mnie kiedy jestem w zwiazku z X /Mieszkam z X

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 13:28

Nie raz przyciagnelam nie jedna sytuacje w zyciu I to Dojladnie tak jak Chcialam chyba przez zapominanie. Ale teraz gdy tak wazne tak trudno zapomniec.......

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez makata » 10 cze 2016, o 20:48

Aliss napisał(a):
Zgodze sie z tym ze punkty widzenia kreuja rzeczywistosc, ale juz nie z tym zeby cokolwiek wykreowac w tej rzeczywistosci potrzebny jest punkt widzenia.
Wystarczy pytanie!
Wlasnie o to chodzi w access, ze pytaniem, ktore nie jest punktem widzenia mozna wykreowac fenomenalene rzeczy w zyciu!
Ja moze byc jeszcze lepiej?!??!


Pytania niczego nie kreuja , pytania poruszaja energie i rozwalaja sciany , Jesli zamiast oceniac cokolwiek zadasz pytanie kwantowe ,(nie ma znaczenia ktore ) wszechswiat dostarczy Ci zmiane jednak zgodna z Twoim punktem widzenia . :)
Gdyby same pytania kreowaly to zmiany bylyby kolosalne i kazdy by dostawal to co chce na kiwniecie palcem ,a jednak tak nie jest .

Ja tez znam bardzo dobrze AC. i z powodzeniem stosuje na codzien :) AC jest zbiorem pragmatycznych narzedzi do zmiany i poruszania energji w tych dziedzinach zycia ktore chcemy zmienic . Wynik koncowy jest zawsze zalezny od punktow widzenia ktore mamy . :)

Aliss właśnie po przesluchaniu kilka razy Elizy pojęłam o czym piszesz ...tam wyraxnie padają slowa ...PUNKT WIDZENIA KREUJE RZECZYWISTOŚĆ ....i ok możemy sobie zadać pytanie i odkreować energia zostaje wprawiona w ruch ...tylko to odkreowanie brzmi i wszystko co mi na to nie pozwala ...czyli zostaje to co mi na to pozwala ...a skoro sobie nie za dużo pozwalam to i za dużo nie dostanę ..czyli mogę sobie pytać i pytać i pytać a jak nie mam w sobie pozwolenia by otrzymać to nie dostanę ...to jak w Zelandzie ten zewnętrzny zamiar ...

makata
 
Posty: 1428
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 431 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 8 gości