Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 08:45

No wlasnie ja tez nie mam cierliwosci ani czasu na 30 dni 60 ani 90dni
Juz za dlugo to trwa itak
Afirmuje ciagle inaczej choc czasem sie boje ze mi zejdzie do 80tki z tym afirmowaniem I nic
Teraz proboje sobie przypomniec ,myslec jak jestesmy razem w dobrym okresie Jak ludzie na nas patrza o nas mowia itp
Wg Roberta Krakowiaka jesli obawiasz sie rozstania ono nastapi wiec jesli bede myslala o rozstaniu posdswiadomosc narpiew mnie z nim polaczy zeby pozniej rozdzielic ?? Mysle

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nimfka » 1 cze 2016, o 09:03

emilia87 napisał(a):No wlasnie ja tez nie mam cierliwosci ani czasu na 30 dni 60 ani 90dni
Juz za dlugo to trwa itak
Afirmuje ciagle inaczej choc czasem sie boje ze mi zejdzie do 80tki z tym afirmowaniem I nic
Teraz proboje sobie przypomniec ,myslec jak jestesmy razem w dobrym okresie Jak ludzie na nas patrza o nas mowia itp
Wg Roberta Krakowiaka jesli obawiasz sie rozstania ono nastapi wiec jesli bede myslala o rozstaniu posdswiadomosc narpiew mnie z nim polaczy zeby pozniej rozdzielic ?? Mysle

Boisz się=stawiasz opór
Nie masz cierpliwości=stawiasz opór
A Ty masz żyć TU I TERAZ. Inaczej nic z tego nie będzie.

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 09:09

Wiedz ze proboje ale czasem pomysle a jesli nie ? Zostane z reka w nocniku ? Trace czas?? gdzies slysze szety to na darmo ,glupia jestes -swiadomosc ale brne
No proboje myslec ze jest I jest dobrze naprzeciw wszystkiemu I wszystkim
A wszystko przez Co by bylo gdyby .. lepiej nie konczyc
Zlamala reke-idziesz na lodowisko I lamiesz reke
Stracila prace- byle co I tracisz prace Lepiej nie konczyc


Ja codziennie zyje inna afirmacja Tak jak sie modlilam codzinnie do inego Swietego teraz mam codziennie inna afirmacje inny sposob ,wizualizacje lepszy I tym zyje Dzieki temu zyje Ciagne

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nimfka » 1 cze 2016, o 11:30

Ja wiem, że próbujesz, ale odcinasz sobie drogę to wszystkiego co dobre tymi złymi myślami.
Odpychaj je, przekieruj na inne tory, zrób coś co Cię uszczęśliwia, albo kompletnie odetnij się od myśli o byłym, tak jak ja próbuję.
Już nawet nie afirmuję w tej sprawie, czasem powiem zdanie odkreowujące tą relację i finito.
Jak mam lepszy humor to powizualizuję, jak nie , robię co innego. Nie trzymam się kurczowo myśli o nim "bo inaczej nic się nie wydarzy". To już jest, let it go...

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 1 cze 2016, o 13:01

emilia87 napisał(a):Wiedz ze proboje ale czasem pomysle a jesli nie ? Zostane z reka w nocniku ? Trace czas?? gdzies slysze szety to na darmo ,glupia jestes -swiadomosc ale brne
No proboje myslec ze jest I jest dobrze naprzeciw wszystkiemu I wszystkim
A wszystko przez Co by bylo gdyby .. lepiej nie konczyc
Zlamala reke-idziesz na lodowisko I lamiesz reke
Stracila prace- byle co I tracisz prace Lepiej nie konczyc

Ja codziennie zyje inna afirmacja Tak jak sie modlilam codzinnie do inego Swietego teraz mam codziennie inna afirmacje inny sposob ,wizualizacje lepszy I tym zyje Dzieki temu zyje Ciagne


Ale zauważ Emilia, że znakomita większość naszych strachów i obaw (typu: "a co by było gdyby...") wcale się nie spełnia. Ile durnych myśli przychodzi nam w ciągu dnia... i co? I nic! Tylko jak zaczynasz sobie wizualizować coś...no to niestety sama się prosisz o spełnienie takiej kiepskiej myśli. Np. z tym myśleniem, "a co by było gdyby mój facet znalazł sobie kogoś innego". Z tego co przeczytałam w innym wątku, ty nie tylko o tym pomyślałaś, ty to sobie wyobraziłaś prawda? To nie było tak, że ta myśl tylko przemknęła ci przez głowę i poleciała, ty sobie jeszcze wyobraziłaś całą "historyjkę" do tego. Nic dziwnego że historyjka się spełniła co do joty. A po co? Nie lepiej wyobrażać sobie coś, co CHCIELIBYŚMY żeby się wydarzyło?? Nie poświęcaj uwagi swoim lękom, obawom, niedobrym myślom które czasem do ciebie przychodzą. Do każdego takie myśli przychodzą. Ale z tych myśli trzeba się śmiać! Wyśmiej je i zmień na inne, fajniejsze, przyjemniejsze. W ogóle po co myśleć o czymś nieprzyjemnym, czyż nie fajniej jest wyobrażać sobie coś przyjemnego, coś co przynosi nam radość? :)

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Black » 1 cze 2016, o 13:16

Bo to jest właśnie to o czym cały czas trąbię
A mianowicie... Większość naszych złych myśli się nie sprawdza gdyż są tylko jakimiś przepływającymi przez nas myślami. Coś tam pomyślimy i już. Potem myśli zmieniamy na inne, bo (jak znów trąbię ) myśli możemy łatwo zmieniać. Ale jeśli zaczniemy poświęcać tym myślom większą uwagę, skupiać się na nich, pielęgnować je - wówczas te obawy się spełniają. Jak dołożymy do tego jakieś uczucia to z góry wiadomo, że to się stanie. A jeśli ktoś się czegoś chwilowo obawia, coś tam pomyśli, ale ogólnie w życiu jest szczęśliwą osobą to mało prawdopodobne by to przyciągnąć. Zauważcie, że większość tego typu obaw to właśnie takie chwilowe pomyślenia, którym nie poświęcamy później uwagi. Dlatego większość naszych strachów wcale się nie spełnia :)
Dlatego podchodzę sceptycznie do "Sekretu". Tam było tylko powiedziane, że trzeba o czymś myśleć żeby to się zmaterializowało. Nie było wspomniane, że myśli trzeba obdarzyć jakimiś konkretnymi uczuciami.

Black
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 1 cze 2016, o 13:25

Black napisał(a):Dlatego podchodzę sceptycznie do "Sekretu". Tam było tylko powiedziane, że trzeba o czymś myśleć żeby to się zmaterializowało. Nie było wspomniane, że myśli trzeba obdarzyć jakimiś konkretnymi uczuciami.


Nie widziałam sekretu w oryginale i być może to wina polskiego tłumaczenia.. Jest tam taki moment (kiedy facet wyobraża sobie jazdę samochodem) w którym padają słowa "a jak bardzo tego chcecie". Myślę,że to właśnie tam zaznaczyli wagę emocji. Szkoda ze tak niewyraźnie ;)

MagdaLooney
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Black » 1 cze 2016, o 13:32

Bardzo niewyraźnie :D Porównując Abrahama do Sekretu to nawet wcale. Abraham co chwilę podkreśla potęgę uczuć i emocji.
Jak się już pozna prawdziwy sekret (czyli wibracje), wtedy można oglądać film, bo wizualnie jest przyjemny i podnosi na duchu.

Black
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 1 cze 2016, o 13:34

Dokładnie :)

MagdaLooney
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 16:08

Nicky wlasnie ja sobie tak przeciagnelam wlasnei ta wlasnie pechowa mysl I zwizualizowalam nawet jak mi mowi ze dobrze mu teraz bo przeciez co mi grozi,to do niego nie pasuje ,wszystko jest Ok .... No I mam co zasialam
Wszechswiat przyjal zamowienie
Niedowiary jak mozna zobaczyc na jawie co sie widzi w myslach Mamy kurde MOC wtedy co nie trzeba Teraz reklamacja

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 8 gości