Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Katuni » 16 cze 2016, o 16:41

A jakis srodek na to zeby odpuscic? Moglbys napisac cos wiecej? Co robic? Jak dzialac?

Katuni
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 15:29
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 16 cze 2016, o 17:19

Katuni napisał(a):Jak Go pozatym bardzo kocham...


A i to jest sedno. Ciężko cokolwiek tu radzić a przynajmniej ja się nie podejmę, bo kobieca i męska miłość to dwie zupełnie różne kwestie.

Któraś z Pań ? Aliss ? Makata ?

Katuni napisał(a):A samotne macierzynstwo? To chyba byloby bardzo ciezkie.


Chyba - jak widzisz to tylko wzorzec. Odrzuć wzorce i skup się na sobie a będziesz świadkiem cudów.

Katuni napisał(a):A jakis srodek na to zeby odpuscic? Moglbys napisac cos wiecej? Co robic? Jak dzialac?


Ho ho :D A na ile jesteś gotowa do zmiany.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MashaRostova » 16 cze 2016, o 17:31

Witam wszystkich.
Pomyślałam, że zapytam o radę. PP interesuję się od niedawna, do tej pory nie bardzo w to wierzyłam, ale jestem zdesperowana.
Mam problem z moim mężem. Wiem, że może ciężko w to uwierzyć, ale nasz związek przez kilka lat był praktycznie idealny. Nie mieliśmy dużo - typowa młoda para, tuż po ślubie, próbująca stanąć na nogi. Ale cieszyliśmy się tym, co mamy i zawsze mogliśmy liczyć na swoje wsparcie. Śmialiśmy się z problemów związkowych naszych znajomych - tych wszystkich kłótni o pieniądze, o podział obowiązków domowych, o to co jest obowiązkiem kobiety, a co mężczyzny. Potrafiliśmy wracać do domu ze spotkania i wspólnie się śmiać z par, które w towarzystwie sobie takie rzeczy wyrzucają...
Tak było kiedyś. Wszystko zaczęło się psuć mniej więcej kilka miesięcy temu. Trudno mi określić przyczynę... Mój mąż zmienił się nie do poznania... Zrobił się zaborczy, zazdrosny, kontrolujący. Ten niesamowity kontakt, który mieliśmy ze sobą? Gdzieś zniknął. Awantury wybuchają o bzdury. O kolegę z pracy. O to, że za dużo pracuję. O to, że poświęcam mu za mało czasu. O to, że nie mam po pracy siły gdzieś wyjść. O to, że nie lubię naleśników. Nie jest ten sam człowiek, za którego wyszłam.
Nie chcę się rozstawać, chcę naprawić naszą relację. Chcę, żeby było tak, jak kiedyś. Chcę z powrotem mojego troskliwego, kochającego, wyrozumiałego męża.
Z góry dziękuję za porady.

MashaRostova
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 21:55
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 18:08

Katuni.. tak sobie głosno myślę moze Twój facet po prostu sie przestraszyl ..odpowiedzialności ...bo nagle do niego dotarło co oznacza miec rodzinę ...może on chce trochę czasu by to sobie poukladać przemyśleć ? Taki wariant teżjest możłiwy ...z drugiej strony czyli wariant " niepomyśłny " on nie jest zainteresowany rodziną w ogóle i sama piszesz że jest niedojrzały po czym piszesz że chcesz z nim być ...a dlaczego chcesz być z osobą niedojrzala? oOdpowiedz sama sobie czy chcialabyś być z niedojrzalym facetem i wychowywać z nim dziecko ciągle mając nadzieję że on się zmieni ?Ja Katuniu mogę tylko gdybać bo nie znam ani Ciebie ani jego ...wiem to zupelnie nie ma związku z pp co pisżę ale starałam się wejśc w " skore " faceta i TWOJą ...samotne macierzyństwo owszem pewnie jest trudniejsze ale mysłe że masz wsparcie w rodzinie i najbliżych :) Proszę Cię nie myśl że będzie trudno i ciężko itp itd...daj męzczyxnie czas ..oni często są mniej dojrzali od nas kobiet ( i tu polecą zaraz gromy na moją głowę )
..w kwestii odpuszczenia tak najprościej to chyba mogę napisać ...nie myśleć przecież zlożyłaś zamowienie do Góry , Boga , wszechświata , Pola i ufnie czekasz ..ktoś to kiedyś pięknie porównał do posiania ziarenka w glebie ( to zamówienie) czekamy jak wzrośnie ale nie będziemy co trochę odrzucać ziemi i sprawdzać czy rośnie prawda? wtedy to nic z tego nie będzie ..po prostu dajemy czas bo wiemy że urosnie :)

makata
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 430 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 18:11

Masha a rozmawiałaś z mężem? Może on czegoś sie obawia lęka ...zacznij od spokojnej rozmowy ...

makata
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 823 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 430 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 16 cze 2016, o 19:21

Będę pisał w duchu PP - piszesz, że nie bardzo wierzysz, więc w to co napiszę też możesz nie uwierzyć.

MashaRostova napisał(a):Mam problem z moim mężem.


Ty jesteś swoją własną przyczyną. Zatem masz problem z jakimś swoim przekonaniem.

MashaRostova napisał(a):Mój mąż zmienił się nie do poznania... Zrobił się zaborczy, zazdrosny, kontrolujący.


To Ty zmieniłaś postrzeganie. Ty zaczęłaś dostrzegać zaborczość, zazdrość, odczuwać kontrolę. To Twoja kreacja.

MashaRostova napisał(a):Nie chcę się rozstawać, chcę naprawić naszą relację.


Zmień się wewnętrznie a zewnętrze też się zmieni. Natomiast być może wasze rozstanie jest nieuniknione jeżeli wasze przekonania są różne ...

MashaRostova napisał(a):Chcę, żeby było tak, jak kiedyś. Chcę z powrotem mojego troskliwego, kochającego, wyrozumiałego męża.


... właśnie to jest miejsce, w którym wiążesz ręce WszechŚwiatowi. Zdefiniowałaś go jako zaborczy, zazdrosny, kontrolujący, nie troskliwego, nie kochającego, nie wyrozumiałego a jednocześnie chcesz odbudować relację.

Rozumiesz ?

Musisz zmienić postrzeganie męża. Jak będziesz go postrzegała jako zaborczego, to wszystko cokolwiek będziesz chciała z nim robić będzie w cieniu zaborczości. Każde jego słowo, każdy gest, każde spojrzenie będziesz interpretować jako zaborcze.

To jest właśnie emanacja "związanych rąk wszechświata". Nie jesteś w stanie odbudować relacji dopóki nie zmienisz postrzegania.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 16 cze 2016, o 19:40

To Ty zmieniłaś postrzeganie. Ty zaczęłaś dostrzegać zaborczość, zazdrość, odczuwać kontrolę. To Twoja kreacja.

Ale Omega jak?? ja wiem ze mozna zmienic czlowieka nastawienie do ciebie poprzes twoje mysli ale jak zrobic z kogos zazdrosnego ,zabrczego Idziesz I mowisz Badz zazdrosny ,zaborczy badz zlosliwy
Wiem ze jesli myslisz a h=gdyby /lub czy on jest zazdrosny o mnie Zaraz sie dowiesz na sobie ale jej partner sam sie taki stal?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 16 cze 2016, o 19:44

emilia87 napisał(a): jej partner sam sie taki stal?


Z punktu widzenia PP nie ma znaczenia jaki się stał, tylko jak ona go postrzega. I to jest właśnie kreacja.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 16 cze 2016, o 19:48

Czyli wracamy do punktu gdzie myslami generujemy czlowieka zachowanie I stosunek wzgledem nas Strachy ,obawy ,niewiadome wychodza na zewnatrz
Czyli poprzez jej wyrozumialosc I przychylnosc czy przymilnosc moze go przywrocic lub nawet przez milosc I serdeczne mysli moze go odzyskac ?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 16 cze 2016, o 19:54

emilia87 napisał(a):Czyli wracamy do punktu gdzie myslami generujemy czlowieka zachowanie I stosunek wzgledem nas Strachy ,obawy ,niewiadome wychodza na zewnatrz
Czyli poprzez jej wyrozumialosc I przychylnosc czy przymilnosc moze go przywrocic lub nawet przez milosc I serdeczne mysli moze go odzyskac ?


Jeżeli on tego będzie chciał to wszystko jest możliwe. Ale przede wszystkim musi zmienić swoje postrzeganie.

Zgodnie z zasadą "bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć we wszechświecie".
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Yahoo [Bot] i 14 gości