Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pewna bariera


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pewna bariera

Postprzez syllaqmadam » 7 wrz 2011, o 15:39

Ruszyłam w końcu:0
na sam początek kupiłam soki i napoje w dużych ilościach:
masło i serki :D
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Pewna bariera

Postprzez Lambar » 7 wrz 2011, o 16:00

mam wrażenie,ze bardziej potrzebuje rozdać wszystko i nie miec problemu


Nie uciekniesz od problemu, bo zawsze go ze sobą zabierasz. Więc nawet jak wszystko rozdasz, to problem-bolączka powróci.
Ja u siebie widzę w pewnych tematach, że mam ostro pod górkę. Coś jak to napisał Antek w innym wątku.
Życiowe doświadczenie prowadzi mnie w kierunku tego co spisałem w tym wątku wcześniej - blokady, fałszywe wzorce i ograniczenia w umyśle, które są głęboko ukryte. I tą drogę przemierzam, o niej opowiadam, bo widzę, że to dla mnie działa, więc tym się dzielę :-)


na sam początek kupiłam soki i napoje w dużych ilościach:
masło i serki


Brawo! :-)
Tak trzymaj, wydawaj kasiorkę na rzeczy, które sprawiają radość, jakkolwiek dziwne to by były zakupy. Dziwne ponieważ ktoś mógłby powiedzieć - wydawaj na marzenia bla bla bla a nie na jakieś trywialne sprawy...
Ale jak to już w jakimś wątku pisałem - jeśli mamy blokady, a na pewno je mamy, inaczej byśmy na tej stronie nie siedzieli :-D pytanie jest tylko jakie duże one są ;-)
czyli jeśli są w nas blokady dotyczące choćby samej zabawy, to można kupować rzeczy:
- powszechne, drobiazgi i na nie przelewać radość
- rzeczy które i tak się kupi, i w nie pakować radość.
To rozpuści nasze skostniałe wzorce i będzie coraz bardziej z górki :-)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 603
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57

Re: Pewna bariera

Postprzez syllaqmadam » 7 wrz 2011, o 16:20

Lambar dzięki :)
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Pewna bariera

Postprzez sukces » 8 wrz 2011, o 20:05

Hej:)
no i wydałam kolejne pieniądze (na koncie zostały tylko jakies grosiki) :D
już wspominałam (w innym miejscu na forum), że walczę z mocno zakorzenionym w moim umyśle wzorcem, że pieniądze przychodzą bardzo trudno, że zawsze ich brak etc... ale tak to już często bywa, gdy człowiek dorasta w domu, w którym takie przekonania panują:((( wazne, że chce to zmienić, uporać sie z tym i wywalić raz na zawsze ze swojego umusłu te ograniczajace przekonania.

Powiem Wam, że szukam intensywnie nowej pracy.Jest powiedzmy róznie, a nawet- mogłoby być lepiej ...wczoraj wprowadziłam mnóstwo dobrej energii, wydałam pieniądze na przyjemność, którą się wprost upajałam przez długi, długi czas:) i wiecie co? w sferze pracy nagłe ożywienie :) :) :) jak za dotknięciem magicznej różdżki ;)
Życzcie mi szczęści aby rozmowy, które są przede mną zaowocowały satysfakcjonującą nową pracą ;)

Kasiczka!przypomniałaś mi o homeopatii, hmm myślisz że taka mądra babeczka, która wyregulował Ci hormony dałaby radę magicznymi kropelkami czy kuleczkami wyregulować moje nadszarpnięte nerwy? ostanio jestem "rozregulowana" na puncie nerwowym, może bym tak do homeopaty poszła???
sukces
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 10:59

Re: Pewna bariera

Postprzez Kasiczka » 8 wrz 2011, o 21:01

MOja by dała :) . Kiedys też mówiłam, że to magiczne kuleczki (tak na wesoło to określałam), ale potem zdałam sobie sprawę, że buduję wokół homeopatii mit, którym się posługują przecież jej przeciwnicy. Także teraz mówię, że to jest skuteczny lek :)
A odnośnie jeszcze nerwów, to wiesz, oczywiscie, że się da-jeśli robi to homeopata, a nie lekarz zwykły bez przygotowania :) . CHociaż taki może i też by dał-nie przekreślajmy tu kompetencji. :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Pewna bariera

Postprzez Kasiczka » 8 wrz 2011, o 21:02

AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa no i szczęścia życzę na rozmowach oczywiscie :D . Ja sobie przyciągnęłam ekscytacją 6 rozmów kwalifikacyjnych
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Pewna bariera

Postprzez syllaqmadam » 8 wrz 2011, o 22:40

Chciałabym tu jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy, zakupy nie zawsze początkowo muszą sprawiać radość, osobiście doświadczyłam tutaj tego,że zakupy spożywcze przychodzą mi z trudem, to dało oczywiście podstawy do refleksji i wiedzy na mój temat, ale do czego zmierzam, do tego iż zmusiłam się niemalże do tego by wejść i po prostu zrobić zakupy spożywcze.
I co? wypełnia mnie to pełną świadomością i uczę się na nowo to co zgubiłam jako dziecko :)
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Pewna bariera

Postprzez sukces » 9 wrz 2011, o 14:37

Kasiczka napisał(a):AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa no i szczęścia życzę na rozmowach oczywiscie :D . Ja sobie przyciągnęłam ekscytacją 6 rozmów kwalifikacyjnych

Dziękuję bardzo:)
pozdrawiam
sukces
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 10:59

Re: Pewna bariera

Postprzez Kasiczka » 9 wrz 2011, o 20:21

syllaqmadam napisał(a):Chciałabym tu jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy, zakupy nie zawsze początkowo muszą sprawiać radość, osobiście doświadczyłam tutaj tego,że zakupy spożywcze przychodzą mi z trudem, to dało oczywiście podstawy do refleksji i wiedzy na mój temat, ale do czego zmierzam, do tego iż zmusiłam się niemalże do tego by wejść i po prostu zrobić zakupy spożywcze.
I co? wypełnia mnie to pełną świadomością i uczę się na nowo to co zgubiłam jako dziecko :)

Piszesz istotne mądre kwestie. Dzięki CI za to :) . Też chyba zacznę kupować żywność :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Pewna bariera

Postprzez Antek » 10 wrz 2011, o 09:49

w sumie dobry pomysl
można sobie pizze zamówić :-)
Antek
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 09:26

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości