Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Jola dzięki


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Jola dzięki

Postprzez marzens » 2 maja 2012, o 19:08

A u nas w Łowiczu cały czas super pogoda! :D
Jolu -miałabym do Ciebie taką prośbę.Gdybyś miała chwilę i napisałabyś o swoich początkach jeszcze raz,tak bardziej szczegółowo,to byłbym ogromnie wdzięczna.Wzięłam sobie Twoje rady do serca,stałaś się takim moim mentorem(mysle,że nie tylko moim) i sądze,ze dobrze jest mieć takiego nauczyciela,taki żywy przykład,który trzyma na powierzchni.
Pozdrawiam
:D
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Jola dzięki

Postprzez Kasiczka » 2 maja 2012, o 20:01

Oj, motywujesz Jola :D Dzięki za życzenia wypoczynku ;) U mnie jest przeplatany z organizowaniem przedszkola. Załatwianie, konsultacje - ale to wszystko się dzieje (nawarstwia) kiedy zapominam, że Bóg mi pomaga i próbuję sama tym kierować. Kiedy mam ufność i działam intuicyjnie prawie nic nie muszę robić ;-) Wtedy ludzie do mnie dzwonią, i mówią, że mam zrobić to i to :) Podpowiadają, polecają i inni wyceniają, proponują a ja marzę i jestem już tam, jak jest po remoncie i dzieciaki latają z moją Myszką zadowolone :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Jola dzięki

Postprzez Kaplanka » 2 maja 2012, o 22:26

Jola napisał(a):Długi weekend spędzam spokojnie na działce nad Wisłą niedaleko miejsca gdzie mieszkam - gdzie właśnie jestem. Ngdzie dalej nie wyjeżdżałam, bo dziś rano musiałam na lotnisku odprawić grupę moich klientów, którym zafundowałam tygodniowy wyjazd do Turcji. Super fajnie było patrzeć na ich uszczęśliwione twarze :) Wiem, że już są na miejscu, bo donosi mi córka, którą posłałam razem z nimi.

Nie pracuję cały tydzień, pracownikom też dałam wolne, a co, niech się cieszą.


Wspaniałe podejście pracodawcy ..no i niestety u nas w kraju tak rzadko spotykane, ale widzę, ze to się zmienia i to cieszy:))
Jolu ja też dziękuję, pojawiłam się tutaj jakiś czas temu i to właśnie Twoje wpisy zmotywowały mnie do powrotu do praktykowania pp. Co więcej, kilku znajomym poszukującym wsparcia m.in. zlinkowałam Twoje wpisy.. dziś cudownie się patrzy jak chodzą wyprostowani i uśmiechnięci:))
Coś dla Was:
http://www.youtube.com/watch?v=58PN41KjPWQ
Kaplanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:32

Re: Jola dzięki

Postprzez Jola » 4 maja 2012, o 17:09

Dzięki kochani za słowa uznania, choć to WY jesteście wspaniali i z Waszych maili z kolei ja czerpię inspirację:) Bardzo, bardzo lubię sprawiać przyjemność, dawać i nie rozumiem dlaczego ludzie uważają pieniądze za jakieś zło, kiedy ja myślę, że przeciwnie - ile radości można sprawić mając pieniądze Sobie i Komuś :D Stać mnie na to aby pracownikom dać wolne, to daję. Ostatnio moim klientkom zrobiłam wiosenną niespodziankę i rozdałam 10 pakietów wartych 1.000,- zł do jednego z warszawskich SPA. A niech się "odnowią" po zimie :)

Mam jedną klientkę, panią, która ma obecnie 85 lat, ale jakbyście ją zobaczyli to dalibyście jej najwyżej 65. Kobitka zawsze gustownie ubrana, podmalowana, ładna biżuteria, fryzurka, uśmiech na twarzy, po prostu szok. Gada całkiem do rzeczy, jak przyjdzie do mnie to godzina w plecy bo gaduła z niej okropna:) A ja oczywiście biorę ją za przykład i życzę stu lat życia w takiej kondycji jak teraz. Chociaż czasem sie zastanawiam, czy sto dla niej to nie za mało, bo to przecież już za 15 lat. Ja będę żyła 94 lata (tak sobie kiedyś umysliłam), więc mam jeszcze przed sobą 38 lat przeżytych w szczęściu i radości

Wy kochani, jak dedukuję, jesteście dużo młodsi, więc przed Wami dużo więcej tych lat w szczęściu i radości, więc cieszcie się każdą chwilą życia, bo ono naprawdę bardzo szybko płynie. Nie warto poświęcać ani jednej minuty na jakieś martwienie się, złe humory czy złości. Te nastroje to przecież Wasz wybór, to Wy decydujecie jak będziecie się czuć dziś, jutro, za rok. Tak jak decydujecie - tak macie. Proste prawda?

A co do opowiedzenia mojej historii od początku, o co prosiła Marzens, to nie wiem, czy miałby ktoś cierpliwość czytać, bo tak naprawdę to nie mogę nawet określić dokładnego momentu kiedy to zaczęłam tak naprawdę rozumieć PP, interesowałam się tym od dwna, ale wszystko szło nie tak, a potem nagle ... olśnienie. Pisałam o tym w różnych urywkach swoich postów ale może kiedyś to uporządkuję i napiszę od początku do końca :) Lecz nie dziś, bo dziś to właśnie czekam na pyszne pstrągi z grilla, które przyrządza mąż, no i już dochodzą :)

Rozpadało się w Warszawie lecz siedzę na tarasie i deszcz mi nie straszny. A rybki pachną cuuuudnie.
Pozdrawiam Was i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie coś konkretnego wyniknie z wątku o spotkaniu, bo chciałabym Was poznać :)
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jola dzięki

Postprzez marzens » 4 maja 2012, o 17:18

Smakowitego podwieczorku życzę!
Jolu mnie będzie chciało się czytać,bo uwielbiam czytać! :D A poza tym szukam punktu zaczepienia,jakiegoś pomysłu na rozwój finansowy,bo jużmam dosyć tego ,ze mówie dzieciom nie,nie i nie .Najbardziej żal mi mojej małej,bo bardzo chce jechać nad morze,aja muszę znaleźć na to sposób.
Ale nie ponaglam.Jak będziesz miała natchnienie to pisz ile wejdzie! :D pozdrawiam!
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Jola dzięki

Postprzez Kaplanka » 4 maja 2012, o 17:58

Mnie tez bardzo się będzie chciało czytać:))

Bardzo celna uwaga dotycząca pieniędzy i myślę, ze może to być dobry sposób[ technika ] na radzenie sobie z poczuciem winy w związku z posiadaniem jakie często w naszym kraju ludzie maja , ..[ze kasa zła, ze uczciwie to się dorobić nie można, ze nie zasługuję, ze to egoistyczne itp]. Pisze mianowicie o uświadomieniu sobie ile wspaniałych rzeczy można zrobić dzięki pieniądzom nie tylko dla siebie ale i dla innych:))
W Krakowie też pada:)
Kaplanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:32

Re: Jola dzięki

Postprzez Amba » 4 maja 2012, o 18:24

marzens, zapraszam do siebie, miejsce dla ciebie i córki się u mnie znajdzie, więc już jest sposób,żeby spędzić kilka dni nad morzem. pisz , dzwoń, dogadamy szczegóły :) zapraszam serdecznie - marzenia się spełniają szybciej niż myślimy :)
Małymi krokami do SUKCESU ! www.agnieszkasenko.pl
Amba
 
Posty: 68
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 13:08
Lokalizacja: nad pięknym polskim morzem :)

Re: Jola dzięki

Postprzez Kaplanka » 4 maja 2012, o 20:45

Amba napisał(a):marzens, zapraszam do siebie, miejsce dla ciebie i córki się u mnie znajdzie, więc już jest sposób,żeby spędzić kilka dni nad morzem. pisz , dzwoń, dogadamy szczegóły :) zapraszam serdecznie - marzenia się spełniają szybciej niż myślimy :)


Cudnie się to czyta :)) Jesteście Wspaniali:))
Kaplanka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:32

Re: Jola dzięki

Postprzez Kasiczka » 4 maja 2012, o 23:08

Jola napisał(a):Ja będę żyła 94 lata (tak sobie kiedyś umysliłam),

a co planujesz potem ? :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Jola dzięki

Postprzez Jola » 5 maja 2012, o 20:40

Kasiczka napisał(a):
Jola napisał(a):Ja będę żyła 94 lata (tak sobie kiedyś umysliłam),

a co planujesz potem ? :)


Potem planuję reinkarnację we wcieleniu od razu mądrej i wiedzącej to, co wiem w tej chwili, a nawet więcej. O rany, nie będę już się boksować 45 lat z życiem, aby wreszcie zrozumieć co jest grane! Czyż to nie piękne? Ilu ludziom będę mogła pomóc! Hmmm ... a może oni już sami do wszystkiego dojdą? Tak czy owak wierzę w to, że człowiek, który szuka - znajduje, a potem wznosi się już na coraz wyższy poziom świadomości i nie inkarnuje się już np. jako robak lub taka kura, a jako istota wyższa. Może nawet już sobie zasłużę na inny wymiar, kto wie ;)
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 4 gości