Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Długi


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Długi

Postprzez Vilandra » 24 lut 2012, o 14:58

LILITH napisał(a):no własnie ... tak mnie tknęło =- fakt, ze jak w AB przelew robie i opisuję sobie jak to likwiduje kartę kredytowa i jak spłacam w całości kredyt i mówie mu dowidzenia .... czuję sie super ale czy to aby nie wzmacnia myslenia o zadłużaniu sie?


No właśnie, kiedy Ty myślisz: - Spłacam długi, to Twoja podświadomość myśli : - mam długi. Jeśli je spłacasz, to znaczy, że je masz, a jeśli zdajesz sobie sprawę, że masz długi.... to zgadnij co się dzieje????

Ciągle je masz.....

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Długi

Postprzez Jola » 23 kwi 2012, o 21:44

Marzens zaczęłaś kiedyś ten wątek. Minęło sporo czasu, czy wyszłaś na prostą?

Tak sobie pomyślałam, żeby wracać do starych wątków, w których ktoś coś zaczął "przyciągać" i zorientować się czy mu wyszło. Zauważyłam, że dyskutujemy na jakiś temat, potem to zamiera, ale czasem warto do tego wrócić aby się przekonać czy PP w przypadku tej osoby zadziałało czy też nie. Jeśli tak, to cudnie, jeśli nie - to dlaczego. MOże coś było nie ta, może coś da się zrobić lepiej, może komuś da się pomóc? Odszukajmy takie wątki kochani :)
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Długi

Postprzez marzens » 23 kwi 2012, o 21:53

Jolu-dziękuję za zaiteresowanie.Niestety jeszcze sprawa długów dalej sie ciągnie.Ja przede wszystkim zmieniłam nastawienie dzieki forum,hicksom i wiem,ze to nie koniec świata i staram sie nie popadac w rozpacz.Narazie nie mam pomysłu co z tym zrobić,ale nie poddaje się.Jolu -jesli mogłabyś cos doradzić -tp poproszę :)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości