Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Długi


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Długi

Postprzez syllaqmadam » 6 lut 2012, o 15:45

Lambar napisał(a):"Mam zmenic nawyk myslowy. To jest cholernie trudne"

Te nawyki, które teraz mamy z choinki się nie urwały.
Cały czas je tworzymy i modyfikujemy. Uczy do góry :-)

Dokładnie tak jak mówiłam, gdy nawyk pozytywny wrośnie będziesz wracać do niego z łatwością.
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Długi

Postprzez syllaqmadam » 8 lut 2012, o 16:56

Tak sobie jeszcze pomyślałam, czy długi czasem nie wiążą się z czym innym niż z długami
, czyli podam na przykładzie.
Podstawową potrzeba człowieka w ogóle żeby żyć jest pokarm, strawa tkz.
U mnie przykładowo było takie coś ze strony mojej "opiekunki" ; robienie posiłków było dla niej czymś nie do zniesienia
, zakupy to mordęga [ nawet nie chce wspominać jak to wyglądało, bo już to przerabiałam],
niedawno nawet słyszałam z Jej ust takie coś;" Jejku powinny zamiast jedzenia być jakieś tabletki i już, jedna dziennie i po kłopocie". Wyobrażacie sobie jak to na mnie wpłynęło, na moje dorosłe życie? ;)
Mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi, według PP to powinnam dawno umrzeć z głodu, gdyby nie kredyty
Tak jeszcze dla większego zrozumienia, bo rozumiem,że są osoby,które potrafią żyć bez jedzenia :D , nie powiem dziecku tego to po pierwsze, a po drugie lubię dobrze zjeść i ugotować , inaczej nie czułabym rozbieżnosci uczuć między pragnieniem,a przekonaniem :)
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Długi

Postprzez Kasiczka » 9 lut 2012, o 23:26

marzens napisał(a):Jesli chodzi o tytuł watku;jak dorosne mentalnie to zmienie

ja to czytam w ten sposób - jeśłi dorosnę mentalnie, to wyjdę z długów. Możesz sobie postanowić, że tu i teraz tworzysz niezależność finansową i już wysyłasz pozytywne wibracje :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Długi

Postprzez Vilandra » 13 lut 2012, o 14:02

Wyobrażaj sobie, że każdy jeden wydany banknot powróci do Ciebie po dwakroć.
Jeśli widzisz na wyciągu bankowym ujemne saldo, tam gdzie jest minus dostaw jedną kreskę, aby powstał znak plus.
Afirmuj dostatek i finansową wolność w każdej wolnej chwili a szczególnie przed zaśnięciem i tuż po przebudzeniu.
Uwierz, że pieniądze Cię kochają i za żadne skarby świata nie pozwól sobie na odczuwanie ich braku. Nawet kiedy wiesz, że ich nie masz, okłamuj samą siebie ile wlezie :) i na nic sobie nie żałuj, nie rozmawiaj ze znajomymi o długach ani nie szukaj na siłę sposobu na wyjście z nich. Powtarzam - od dzisiaj jesteś w swoim umyśle osobą zamożną i finansowo niezależną, utrzymuj się ciągle w tym przekonaniu a za jakiś czas twoja sytuacja powinna zacząć się stopniowo poprawiać.

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Długi

Postprzez marzens » 13 lut 2012, o 21:42

Dzięki bardzo Vilandra! :D Szczęśliwa jestem,bo coraz lepiej się z tym czuje.Chodzi mi o to ,że niepokój znacząco zmalał.Teraz skupiłam się na przyciąganiu drobnych rzeczy,żeby podkręcić swoje wibracje i wiarę.Moje myśli kręcą się wokół tego ,że spłacam całkowicie jeden bank,jednak nie wiem czy te myśli ,sa dla mnie korzystne.Może spłacać w realu ile mogę i o tym nie myśleć?Vilandra masz w tej kwestii jakieś doświadczenia? :)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Długi

Postprzez Vilandra » 13 lut 2012, o 21:45

Najlepiej nie myśl w ogóle, że cokolwiek spłacasz, bo jeśli utrzymujesz się w myśleniu o spłacaniu długów, to Twoja podświadomość ciągle zdaje sobie sprawę z tego, że je masz.

Zamiast myślenia o spłacie, myśl: mam ciągle pełne konto. Jestem spokojna, mam więcej pieniędzy niż potrzebuje... itp

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Długi

Postprzez marzens » 13 lut 2012, o 21:53

ok.Spróbuję!Chce skutecznie przyciągnąć 10 000 zł na kwiecień.Co radzisz?
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Długi

Postprzez Vilandra » 13 lut 2012, o 22:05

He he no to przyciągamy razem.
Co radzę? Miło w ogóle , że pytasz mnie o radę, a więc ja bym to zrobiła tak:
Na początek weź kartkę i zapisz sobie swój cel, czyli: Kwiecień 2012 roku - mam 10 tysięcy złotych.
Następnie wizualizuj jak trzymasz w dłoni te pieniądze, spróbuj poczuć ich fakturę, powierzchnię, tak jakbyś na prawdę trzymała te 10 tysi ręku :D

Ja jakiś czas temu dla przyciągnięcia odpowiedniej sumy, wycięłam sobie z gazety kartki na kształt banknotów i każdą z tych kartek traktowałam jak 100 złotych. Dwa czy trzy razy dziennie liczyłam te "pieniądze" z zamkniętymi oczyma, utrzymując się w przekonaniu, że są prawdziwe. Wyobrażałam sobie, wszystko, co za nie kupię i moment w którym cieszę się zakupionymi gadżetami...

Po trzech tygodniach je miałam....

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Długi

Postprzez marzens » 13 lut 2012, o 22:36

Super dzięki! Biore się!Trzymaj kciuki! :D
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Długi

Postprzez Vilandra » 13 lut 2012, o 22:38

Trzymam i to bardzo mocno, jak osiągniesz cel to się pochwal, będę czekać :D pozdrawiam

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , Jola i 4 gości