Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

.

Postprzez xlavender » 11 wrz 2015, o 21:25

.
Ostatnio edytowano 23 gru 2015, o 20:59 przez xlavender, łącznie edytowano 1 raz

xlavender
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Black » 11 wrz 2015, o 22:03

Potrzebujesz czasu aby ta sytuacja Ci zobojętniała. Wierz mi, że po jakimś czasie będzie ci to wszystko obojętna. Na razie wiele ran jest zbyt świeżych i myślę, że często rozdrapywanych.
A co do tej osoby to karma do niej wróci.

Black
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 27 wrz 2015, o 11:28

Co u Was ciekawego? Jakieś zmiany? Z mojego nowego znajomego, o którym wcześniej pisałam jednak raczej nic nie będzie. Jest wiele minusów, a jeden dosyć poważny, ale nie będę tutaj tego opisywać. W każdym razie, to na pewno nie to i jest ok, nie spinam się z tego powodu. ....zupełnie inaczej niż dawniej bo miałam kiedyś zwyczaj za wszelką cenę spotykania się jeszcze po raz kolejny i jeszcze kolejny i jeszcze kolejny mimo że znaki na niebie wskazywały na to, że jesteśmy z zupełnie innej bajki;)
A teraz nie wiem jak mam to zrozumieć. .....bo kolejny się pojawił, ale już tak totalnie z innej bajki i zupełnie chyba ani jedna cecha z mojej listy. Nie chodzi mi o to, że jestem jakoś bardzo wybredna bo nie jestem, ale zupełnie po prostu do siebie nie pasujemy. ......nie mam na myśli wyglądu i nie chcę nikogo obrazić, więc proszę nie zrozumieć mnie źle;) no i co? No i oczywiście chodzi za mną i wydzwania, a ja nie mam już ochoty na spotkania z nim. Dlaczego tak się dzieje? Czemu pojawia się z nikąd ktoś, kto jest z zupełnie innej bajki? Czy to jakaś próba sprawdzenia mnie przez PP? :):)
Poza tym czuję się dobrze i zupełnie wyluzowalam odkąd zakończyła się moja sprawa. Odpuściłam też inne rzeczy innym ludziom z mojego otoczenia, a w tej sprawie czuję że wszystko jest na dobrej drodze, więc się nie spinam. .....tylko tak pytam jak to się dzieje, może ktoś wie :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sysia » 27 wrz 2015, o 12:11

bianka85 napisał(a):Co u Was ciekawego? Jakieś zmiany? Z mojego nowego znajomego, o którym wcześniej pisałam jednak raczej nic nie będzie. Jest wiele minusów, a jeden dosyć poważny, ale nie będę tutaj tego opisywać. W każdym razie, to na pewno nie to i jest ok, nie spinam się z tego powodu. ....zupełnie inaczej niż dawniej bo miałam kiedyś zwyczaj za wszelką cenę spotykania się jeszcze po raz kolejny i jeszcze kolejny i jeszcze kolejny mimo że znaki na niebie wskazywały na to, że jesteśmy z zupełnie innej bajki;)
A teraz nie wiem jak mam to zrozumieć. .....bo kolejny się pojawił, ale już tak totalnie z innej bajki i zupełnie chyba ani jedna cecha z mojej listy. Nie chodzi mi o to, że jestem jakoś bardzo wybredna bo nie jestem, ale zupełnie po prostu do siebie nie pasujemy. ......nie mam na myśli wyglądu i nie chcę nikogo obrazić, więc proszę nie zrozumieć mnie źle;) no i co? No i oczywiście chodzi za mną i wydzwania, a ja nie mam już ochoty na spotkania z nim. Dlaczego tak się dzieje? Czemu pojawia się z nikąd ktoś, kto jest z zupełnie innej bajki? Czy to jakaś próba sprawdzenia mnie przez PP? :):)
Poza tym czuję się dobrze i zupełnie wyluzowalam odkąd zakończyła się moja sprawa. Odpuściłam też inne rzeczy innym ludziom z mojego otoczenia, a w tej sprawie czuję że wszystko jest na dobrej drodze, więc się nie spinam. .....tylko tak pytam jak to się dzieje, może ktoś wie :)


bianka, ja mam podobnie i chyba sporo osob tez tzn kreca sie wokol nas osoby, ktorymi niekoniecznie jestesmy zainteresowani. i jestem niemal pewna, ze to nie jest zadna proba, tylko po prostu my tak rezonujemy, taka energie wysylamy, ze przyciagamy takie, a nie inne osoby. trzeba cos zmienic w sobie, dostroic sie do tych osob, ktore pragniemy. to niestety nie jest latwe i ja sama nie wiem jeszcze do konca dlaczego przyciagam taki, a nie inny typ faceta. tak wiec cos trzeba zmienic w sobie - zachowaniu, mysleniu, sposobie wyrazania sie, wygladzie itd by zmienic swoja rzeczywistosc i tym samym ludzi, ktorzy nas otaczaja.
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Keatlin » 27 wrz 2015, o 12:23

Dawno mnie tu nie było, ale nic ciekawego się nie działo ;) Odpuściłam konkretnego faceta na początku września i zajęłam się swoimi sprawami. Zapisałam się w końcu na kurs prawa jazdy, odkładałam to w czasie aż w końcu powiedziałam dość :D Wykłady skończyłam, w sobotę mam pierwszą jazdę. Nie mogę się doczekać

Tydzień temu u znajomych poznałam sporo ciekawych osób, świetnie się bawiłam. Wcale nie jest mi źle bez TEGO faceta. Także to jest mój mały sukces ;)

Keatlin
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 15:08
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 27 wrz 2015, o 12:37

Keating, powodzenia na jazdach :)
Nie wiem kurcze co mogłabym w sobie zmienić jeszcze. Zmieniłam styl ubierania, włosy, więcej pracuję, wszyscy mówią, że bardzo "rozkwitlam ", nie myślę już o przeszłości, jestem pozytywnie nastawiona itp, staram się być bardzo kobieca itp.....a tymczasem mój pierwszy znajomy to normalnie galopujaca depresja że skłonnościami do częstego zagladania w kieliszek i bardzo nie pogodzony ze swoją przeszłością (gdyby właśnie nie to, to miałby sporo cech z mojej listy )......a drugi. ....szkoda gadać, na pewno jest dobrym i miłym człowiekiem o złotym sercu, ale jego sposób wyrażania się i generalnie bycia jest taki, że byłoby mi wstyd iść gdzieś z nim w towarzystwo. Głupio mi, że tak piszę, nie chciałabym zeby się obraził, więc chyba powiem mu wprost że nic z tego nie będzie, więc co takiego jest we mnie że pojawili się tacy :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 27 wrz 2015, o 12:38

Keatlin oczywiście :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sysia » 27 wrz 2015, o 12:56

bianka85 napisał(a):Keating, powodzenia na jazdach :)
Nie wiem kurcze co mogłabym w sobie zmienić jeszcze. Zmieniłam styl ubierania, włosy, więcej pracuję, wszyscy mówią, że bardzo "rozkwitlam ", nie myślę już o przeszłości, jestem pozytywnie nastawiona itp, staram się być bardzo kobieca itp.....a tymczasem mój pierwszy znajomy to normalnie galopujaca depresja że skłonnościami do częstego zagladania w kieliszek i bardzo nie pogodzony ze swoją przeszłością (gdyby właśnie nie to, to miałby sporo cech z mojej listy )......a drugi. ....szkoda gadać, na pewno jest dobrym i miłym człowiekiem o złotym sercu, ale jego sposób wyrażania się i generalnie bycia jest taki, że byłoby mi wstyd iść gdzieś z nim w towarzystwo. Głupio mi, że tak piszę, nie chciałabym zeby się obraził, więc chyba powiem mu wprost że nic z tego nie będzie, więc co takiego jest we mnie że pojawili się tacy :)


hm, nie wiem, bianka. za Toba ciezkie chwile, bardzo cierpialas, moze po prostu musi ten stan pozytywnego podejscia do zycia i otwartosci troche potrwac, by zaczelo sie cos zmieniac. moze rzeczywiscie u Ciebie to jest echo, proba, ze ciagle pojawiaja sie nieciekawi faceci z problemami, a Ty musisz to wytrwac, ciagle z fantastycznym nastawieniem do zycia
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 27 wrz 2015, o 13:18

Oczywiście wierzę, że nie bez powodu przyciągamy konkretne osoby co do relacji itd ale z 2giej strony może nie ma co myśleć czy to próba PP.. Jak są atrakcyjne kobiety, do tego otwarte na poznanie kogoś.. to podobają się większości panów.. Ja widzę że jak się kogoś szuka to trzeba się liczyć z tym, że będzie dużo różnych osób się pojawiać...
przynajmniej u mnie tak to nie jest jak na filmie, że x czasu samotność -a pierwszy którego poznam to już książe:///
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez maleficent » 27 wrz 2015, o 16:55

Cześć :) dawno mnie tutaj nie było... ale bardzo się ciesze, że zrobiłam sobie przerwę w świadomym przyciąganiu - czegokolwiek, co zaowocowało wieloma sukcesami ;)

Podziwiam osoby, które wytrwały w tej technice, ja miałam w sumie 3 podejścia do metody p. Wandy i po 3 dniach za każdym razem odpadałam
Myślę, że najważniejszą kwestią w jakiejkolwiek technice jest pewność i wiara , bez tych dwóch czynników nie ma co liczyć na progres... ;)
Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.

maleficent
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 11:33
Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 20 gości