Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sysia » 25 sie 2015, o 17:40

mysle,ze technika nie ma duzego znaczenia, niektorzy stosujac te technike przyciagneli kogos, inni nie, wiec tu chodzi o nastawienie, ale te wszystkie techniki sa pomocne i pomagaja nam w to uwierzyc
przerwalam moze po 5 nocach, mam nadzieje, ze teraz wytrwam:)
jak kilka razy Ci nie wyszlo to moze przedluz te technike o kilka dni, ale mysle, ze to nie ma duzego znaczenia, jak masz przyciagnac to przyciagniesz :)
ja sobie tak zmodyfikowalam, ze stoje na scenie a przede mna faceci siedza na krzeselkach w kilku rzedach, jakos tak mi lepiej, bo nie wiedzialam, gdzie sie na tym stadionie ustawic, bo mi faceci siadali niewiadomo gdzie :D a tak mam wszystkich w zasiegu wzroku :)
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 25 sie 2015, o 17:49

Dobrze to rozegrałaś. Zapożyczę pomysł od Ciebie :D Też mi jakoś lepiej wyobrazić sobie, że stoję na scenie i przemawiam, w ogóle fajniejsza ta wizja (ja mam wciąż w głowie jak Wandzia mówiła o stadionie na którym są koncerty rockowe i widzę tych rockmanów wszystkich )
A tak w ogóle to wyszła komuś ta technika? Tak, wiem o daydream19, mi chodzi o innych. Szkoda, że tak mało opinii o efektach w internecie.

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sysia » 25 sie 2015, o 18:21

na pewno ktos jeszcze przyciagnal, musialabys przejrzec ten caly watek :) ze 2 osoby jeszcze byly, ale ja nie przeczytalam calosci wiec moze i wiecej
hehe, mi tez wyobraznia plata figle :D
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 25 sie 2015, o 18:49

Chciałabym się dowiedzieć czy publiczności z tego filmiku (na którym Wandzia mówi o technice) się udało :D

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Anulkaaa27 » 27 sie 2015, o 01:10

Ja robilam ta technike w 2013 roku, 26 wrzesnia br. Wychodze za maz:) poznalismy sie kilka tygodni po technice:) pozdrawiam serdecznie:)!
Anulkaaa27
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 23:32
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 27 sie 2015, o 11:04

Anulka wielkie gratulacje :)

A ja zaczynam pracę po wakacjach i znowu dzisiaj na konferencji ktoś, kto nieprzerwanie podoba mi się baaaardzo od 5 lat (z przerwą na moje nieudane małżeństwo z kim innym oczywiście). I on jest wolny i ja jestem wolna i los tak dzisiaj chciał, że usiedliśmy obok siebie (już nie pierwszy raz zresztą) i był kontakt wzrokowy i w ogóle ach och....zachowuję się jak piętnastolatka.... i coś mnie trafia ;)....i absolutnie nie stosuję żadnego przyciągania w odniesieniu do konkretnej osoby, bo wiem że to niekoniecznie musi być TA osoba......ale coś mnie trafia jak go widzę....i nie wiem co to jest. Ech z tym wszystkim.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 27 sie 2015, o 12:27

Gratulacje! Dajesz nam tutaj nadzieję! :)
Powiedz jeszcze, robiłaś dokładnie technikę w taki sposób jak podała ją pani Wanda czy nieco modyfikowałaś?

Zastanawiam się jak Wy to robicie, że techniki dają Wam rezultaty... Mi się jeszcze nie udało, a robiłam już szklankę wody, zwykłą technikę nocnej sugestii i i tę na partnera.
Wydaje mi się, że robię jakiś błąd w części drugiej. Bo pierwszą jakoś się chyba udaje skoro budzę się w nocy na tę technikę (a nigdy wcześniej nie budziłam się nocy, spałam jak zabita do rana).
Jakieś rady?

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Anulkaaa27 » 27 sie 2015, o 18:05

Robilam dokladnie tak jak mowila przy czym nie myslalam ze musze miec kogos na teraz juz natychmiast zylam swoim zyciem nie skupiajac sie na partnerze( wtedy tez mialam szalony okres w pracy wiec bardziej sie skupialam na pracy) to bylo raczej na zasadzie pewnosci ze on tam gdzies jest a kiedy sie zjawi to juz kwestia czasu.
Anulkaaa27
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 23:32
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 27 sie 2015, o 18:11

Ja dodatkowo oprócz techniki wyobrażam sobie w ciągiu dnia jakby on już był. Robię zakupy - wyobrażam sobie, że jest ze mną. Kładę się spać - wyobrażam sobie, że śpi ze mną (mam podwójne łóżko więc ma nawet swoje miejsce :D). Ogólnie żyję jakby był. Jedna szkoła mówi by żyć jakby był, a druga by zrobić swoje i się odciąc. Sama nie wiem już co jest słuszne.

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 27 sie 2015, o 18:45

Scarlett, ja myślę, że obie szkoły są dobre, grunt to aby nie czuć presji
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , ka27aka i 21 gości