Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 14 sie 2015, o 15:03

Keatlin napisał(a):Wydaje mi się, że odkryłam swoje przekonanie, które jest sprawcą niepowodzeń w moich sprawach sercowych. Brzmi ono tak :"Jak komuś się podobam, to ta osoba mi się nie podoba, zaś jak ktoś mi się spodoba to bez wzajemności". Pamiętam jak jeszcze w zimie sporo marudziłam i powtarzałam to często w myślach, narzekając jakie to życie niesprawiedliwe. Tak samo odpowiadałam gdy ktoś się mnie pytał dlaczego jestem sama. Teraz pytanie - jak to cholerstwo zlikwidować? hoponki i zdanie odkreowujące próbowałam i być może robię coś źle, bo to dalej we mnie siedzi


Ja też miałam takie przekonanie, ale później nastąpił okres w moim zyciu że na każdej imprezie czy w grupie ten facet , który mi się spodobał to akurat do mnie podchodził, brał numer telefonu itp:) Ale to był też czas, że czułam się atrakcyjna, fajny ciuch, fryzura itp:)Kobieta chyba wysyła sygnały odpowiednie i przyciąga mężczyzn tym:) A druga rzecz, że byłam już zmęczona walczeniem o kogoś, i zaczęło mnie ciągnąć do facetów, którym się podobam, uwielbiam adorację itp.
więc jak ktoś mi się teraz nawet podoba a jest bierny, nie proponuje żadnych randek to mi momentalnie przechodzi zainteresowanie
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez MujerERojon10 » 14 sie 2015, o 15:31

Jeśli kobieta się czuje atrakcyjną, pewna siebie to i faceci ja taka widzą i przyciąga facetów. Nie wiem na czym to polega bo nie jestem facetem ale tak jest. Faceci ciągną do pewnych siebie kobiet, które znają swoją wartość.

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 16 sie 2015, o 11:20

Muszę Wam powiedzieć, że odkąd robię technikę "coś się dzieje" - więcej wychodzę z domu, dawni znajomi się odzywają. Nawet pojawiło się światełko w tunelu, że może uda się wyprowadzić z mojej małej pipidówy do miasta w którym studiowałam i czułam się szczęśliwa (po rozstaniu z partnerem i ogołoceniu mnie przez niego z pieniędzy musiałam zamieszkać z rodzicami).
Od dziś także moje koleżanka robi technikę, o wszystkim jej opowiedziałam :) Wierzę, że każde spotkanie i wszystko co teraz wynika nie jest przypadkiem tylko połączy się w całość :)

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 17 sie 2015, o 16:13

wiecie co.....mam dola, a raczej nie jest to dół, tylko doszłam do wniosku, że olewam wszystko. Nie twierdzę że techniki czy inne rzeczy nie działają, ale po prostu mam już to gdzieś. Nie zależy mi już ani na stałym związku, ani na rodzinie. ....Zwłaszcza na tym ostatnim bo wiem że z moim problemem ginekologicznym to bym musiała jutro kogoś poznać, a pojutrze zacząć się z tym kimś starać o dziecko, a i tak nie jest powiedziane że byłoby po mojej myśli. nie będę tak się spinala o coś, co innym przychodzi tak łatwo, naturalnie i w ogóle nie potrafią tego docenić tylko osłabiają mnie tekstami w stylu : jak ładnie wygladasz.....ale to pewnie dlatego, że nie masz męża ......masakra.
Ja miałam męża. kochałam go najbardziej na świecie, ale zostawił mnie po 9 miesiącach małżeństwa. Ok, przeżyłam co miałam przeżyć i tyle, koniec technik, afirmacji i innych, mam już dość. Może faktycznie jakiś niezobowiązujący romans, o to zawsze łatwiej, ale jak prawdziwy, wymarzony związek i rzeczy z nim związane nie jest dla mnie no to po prostu TRUDNO. Już nawet mam plan że będę za jakiś czas odkładać pieniądze na dom spokojnej starości bo nie mam nawet rodzeństwa więc faktycznie jak to co mnie spotkało to wszystko co ma mi życie to zaoferowania to będzie kiedyś kiepsciutko. To piszę tak pół żartem pół serio. ..chociaż. ...
Jestem i będę zadowolona, niezależnie od okoliczności, ale też nie dam sobie wmówić, że można być tak samo szczęśliwym samemu jak będąc w SZCZESLIWYM związku boto jest takie tylko oklamywanie samego siebie. Nic innego nie daje człowiekowi takiego spełnienia.
No i tyle w sumie, chyba będę jeszcze marzyć o moim jedynym człowieku, ale już nie wmawiam sobie że on jakoś tam się do mnie zbliża czy cos w tym stylu. O dzieciach też już nawet nie myślę bo wiem oczywiście że niby w każdym wieku można, ale być podstarzala mamą to jest chyba średnia przyjemność. Już niech się dzieje co chce, ja Wam życzę szczęścia i gratuluje tego że potraficie wierzyć i jednocześnie odpuścić, dla mnie to trochę za bardzo skomplikowane :)
Sorry za smecenie, ale na serio mam gorszy dzień i na chodzą mnie właśnie takie refleksje.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 317
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez eMka » 17 sie 2015, o 17:28

bianka85 napisał(a):Już niech się dzieje co chce, ja Wam życzę szczęścia i gratuluje tego że potraficie wierzyć i jednocześnie odpuścić, dla mnie to trochę za bardzo skomplikowane :)


właśnie (nie)świadomie odpuściłaś, dałaś wszechświatowi do zrozumienia, że teraz niech już się dzieje, co ma się dziać, on przejmuje kierownicę :) nie załamuj się, jeśli teraz nie jest idealnie, to znaczy, że najlepsze przed Tobą, głowa do góry ;)
również życzę Ci szczęścia :) znajduj je w każdej minucie, każdej sytuacji, rób wszystko, żebyś czuła się dobrze, a technikami się nie przejmuj! najlepsza metoda to cieszyć się z małych rzeczy, nie myśleć za dużo i swobodnie marzyć
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 15:37
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 18 sie 2015, o 19:37

Dziś będzie 14 noc techniki nocnej sugestii :) Czytałam na początku tego wątku, że zauważyłyście pojawienie się mężczyzn posiadających kilka wymienianych cech - od kilku dni sama się z tym spotykam. Albo poznaję nowych ludzi o kilku cechach z mojej pokaźnej listy albo odzywają się starzy znajomi, nawet sprzed lat. Nawet moją koleżankę "zaraziłam" techniką. Jestem naprawdę pełna optymizmu, zarażam nim innych, jest to coś cudownego :D Czuję, że będzie po mojej mysli :D

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Black » 24 sie 2015, o 18:30

Przebrnęłam przez większość tego wątku. Całego nie dałam rady - wybaczcie.
Głównie króluje tu technika nocnej sugestii ze stadionem Wandy Wegener. Tak jak wspomniałam w innym wątku technika ta jest niczym innym jak rozbudowaną i urozmaiconą techniką nocnej sugestii Jose Silvy, którego metody wykładała niegdyś sama Wegener. Nie mam nic absolutnie do pani Wegener, bez wątpienia pomogła wielu ludziom i dzięki technice ze stadionem kilka z Was także odnalazło swoje miłości. Jednak nie wszyscy. Skoro pani Wegener zmodyfikowała technikę Silvy to ja także proponuję Wam ją zmodyfikować. A może w innej formie się uda? Wszakże technika nocnej sugestii Silvy pomogła wielu ludziom.
Mnie osobiście cały ten stadion nie bardzo się podoba. Dlaczego? Otóż wywołujemy multum mężczyzn (będę pisała jako kobieta, niech Panowie zmienią na panie), którzy posiadają podobne cechy. I co? Potem w naszym życiu także pojawia się kilka takich, którzy te cechy posiadają. A co jeśli już na wstępie wszystko zmienimy?
Moja propozycja: przed snem mówimy całą formułkę, ale zamiast "w momencie kiedy największa ilość moich potencjalnych, idealnych partnerów będzie..." zmienić na "w momencie kiedy mój ukochany, który jest..." i w tym miejscu wymieniamy wszystkie cechy czy inne wartości, które chcemy aby posiadał.
Następnie budzimy się w nocy jak to się dzieje w trakcie całej metody i wykonujemy dalszą część techniki a mianowicie komplementujemy tego pana, mówimy mu, że na niego czekamy, aby nas znalazł, przyzywamy go, zapraszamy do naszego życia, opowiadamy ile nas łączy. Nie bardzo zgadzam się z tym aby podawać gdzie może nas znaleźć, np w Biedronce na Marcinkowskiego bo tam robimy zakupy. Przecież za tydzień może się okazać, że przypadkiem znajdziemy się w innym mieście. I co? nie trafimy na tego Pana bo on akurat będzie przechodził koło nieszczęsnej Biedronki na Marcinkowskiego. Przecież naszego idealnego Pana możemy spotkać w innym mieście, w innym kraju, bo akurat tam się znajdziemy, ale nie uwzględnimy tego w technice, gdyż nie będziemy wiedzieć, że kiedyś możemy się tam znaleźć. Jestem za tym aby mówić żeby podążał za swoją intuicją, za swoją podświadomością, która zna naszą przyszłość i wie kiedy nasze drogi się połączą. Aby zwracać się też do Wszechświata i mówić, że od tej chwili wszystko co nas spotka dzieje się po to abyśmy mogli się spotkać.
Próbował ktoś z Was takiej formy techniki? Może od razu wywołajcie tego jedynego, nie szukajcie go wśród kilkudziesięciu innych mężczyzn.
Robiąc technikę nocnej sugestii Silvy też zwracamy się od jednej, konkretnej osoby, której chcemy coś zasugerować. Ja tam wierzę, że w dwie połówki, w to, że jest ktoś na świecie idealnie do mnie dopasowany. Spróbowałabym na miejscu tych ciągle poszukujących aby zwrócili się konkretnie do tej osoby.
Tak robiła tutaj autorka http://www.nowaswiadomosc.pl/452-jak-osiagnac-szczescie-i-spelnienie-w-milosci-czyli-jak-przyciagnac-wymarzonego-partnera.html. Choć ona nie robiła tego w formie techniki. Chodzi o sam fakt zwracania się.

Black
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 25 sie 2015, o 12:09

Hmm... W sumie chyba masz rację. Co prawda ja robię ją troszeczkę inaczej niż pani Wanda mówiła, bo ostatecznie po wypowiedzeniu wszystkich cech, na moim stadionie nie zostaje kilku a tylko jeden. Też jestem zdania, że tylko jeden może być dla mnie tym ukochanym, tą miłością. Nie podoba mi się cała ta zabawa w przebieranie jak w ulęgałkach.
Teraz jestem w ostatnich dniach techniki.

Dziś będę miała 20 noc. Ale w sumie nie powinnam tego liczyć, bo od 3 dni nawet jak obudzę się w nocy to jeszcze w trakcie wymieniania cech zasypiam :/ Albo jednak noc była taka, że się w ogóle nie obudziłam. Dziś była to 5 rano, a potem nagle patrzę na zegarek: 7:33! Szlag! Zasnęłam! Mieliście tak? Co robiliście w takiej sytuacji?

Twój pomysł Syrenko jest dobry bo tą najdłuższą formę czyli wszystkie cechy wymienia się na początku, w pierwszej części techniki a nie w środku nocy gdzie większość z nas nawet nie wie jak się nazywa. I dajemy naszej podświadomości znać, że zwracamy się do tej jednej konkretnej miłości, tak jakby ona już była, tylko ją przyzywamy do siebie.

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sysia » 25 sie 2015, o 17:09

najlepiej w nocy po obudzeniu sie robic te technike na siedzaco, zamknac oczy i wziac kilka glebokich oddechow, jestesmy zrelaksowani, spiacy, ale nie zasniemy. jak robilam na lezaco tez czesto zasypialam. niedawno zaczelam po raz 2 te technike, mam nadzieje, ze tym razem wytrwam :)
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 25 sie 2015, o 17:18

Sysia, tak będę robić bo faktycznie na leżąco to zasypiałam. Najgorzej, że teraz przy końcówce zaczęło mi się tak robić - albo się nie budziłam albo zasypiałam. Nie wiem czy mam liczyć ostatnią noc kiedy zasnęłam przy wymienianiu cech? Jakbym miała liczyć te noce to spokojnie z 4-5 miałabym opuszczone. Chyba zacznę ją robić od nowa.
Zastanawiam się tylko czy robić ją jako technikę ze stadionem czy tak jak napisała wyżej Black Mermaid, te cechy podać od razu na początku. Jakoś bym zmodyfikowała tę technikę bo też mi średnio pasuje z tym stadionem. Muszę to przemyśleć.
Sysia, a ty w którym dniu przerwałaś?

Scarlett
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 20 gości