Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Sny


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Sny

Postprzez Gringo » 22 kwi 2016, o 21:22

Bo właśnie chłopak opowiadał tę samą historię z tym dinozaurem i prezentem, to myślałem, że Ci się przyśniło podświadomie z tej historii. :D To była seria takich filmików... Czekaj, aż poszukam...

No mam, ale już widzę, że nie ma wszystkich części i jest to przyklejone przez fana. Ale może rozpoznajesz czy to... znasz. :D

http://youtu.be/CDhOqHZeiJg

A co do LD to regularnie wykonuję na zmianę z OOBE, chociaż OOBE mnie wciąż przeraża mimo, że wiem, że ode mnie zależy jak te istoty będą się wobec mnie zachowywać. Od mojej wibracji. Ale jakoś zazwyczaj po "oderwaniu się" od ciała... chcę jak najszybciej wrócić. :D A LD jest lajtowsze, choć OOBE potrafię wykonać przy każdej drzemce, a LD to... Jak się trafi. :D

Ale prostą metodą na LD jest afirmacja przed snem. Nie wymaga to wiele pracy, kilkadziesiąt razy wystarczy powtórzyć w myślach "Wybieram Swiadome Sny, które zapamiętam" czy coś co wolisz i zazwyczaj jest.

Trzymaj się . :D
Dziękuję.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Gringo
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 kwi 2016, o 19:39
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Sny

Postprzez Cichawoda » 27 kwi 2016, o 18:46

Witam
Mam taki problem, że od pewnego czasu męczą mnie upierdliwe myśli na temat jednej osoby, pojawiają się nagle znikąd strasznie to mnie męczy bo jestem w związku mam rodzinę dzieci i trudno mi się skupić na swoim życiu. Tą osobę spotykam co tydzień, łączy nas tylko zależność klient-sprzedawca czyli : dzień dobry uścisk dłoni i dowiedzenia.
Zrobiłam metodę ze szklanką wody i zapytałam czy ktoś o mnie myśli i zaraz nad ranem miałam krótki sen

Śniła mi się wielka osa jak leci na mnie a ja uciekam opędzam się, po czym ona siada mi na ramieniu tuż przy uchu i zaczyna szeleścić mi do ucha .... obudziłam się z krzykiem bo nie lubię takich owadów
sprawdzałam interpretację ale nie jestem pewna...
czy ktoś się zna dobrze na snach i może mi coś powiedzieć na ten temat:)
Dzieki i Pozdrawiam
Cichawoda
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 21:32
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Sny

Postprzez poziomka1 » 28 kwi 2016, o 12:04

od kilku lat pracuję z pp nad realizacją mojego wielkiego marzenia. I wczoraj rano przeprowadziłam bardzo ważną dla mnie rozmowę, która potwierdziła ze moje marzenie właśnie weszło w fazę realizacji i może spełnić się już w lipcu. Tymczasem dzisiaj w nocy miałam mocno realistyczny sen ze odwiedził mnie były pracodawca (pracę u niego uwielbiałam, była zgodna z moim zawodem i pasją) i zaproponował powrót do firmy. Dodam ze nie da sie połaczyć pracy z moim marzeniem (tzn nie w tym samym czasie). I teraz się tak zastananawiam czy mój umysł sabotuje realizację mojego marzenia czy też raczej ostrzega mnie przed podjęciem tego ostatecznego kroku bo inna droga będzie dla mnie lepsza?

poziomka1
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lut 2016, o 22:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Sen o porazeniu pradem

Postprzez aga33 » 7 lip 2016, o 06:12

Witam. Snilo mi sie tej nocy ze porazil mnie prad i nie umialam sie uwolnic. Czy moglby ktos to zinterpretowac? Pozdrawiam

aga33
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 kwi 2016, o 14:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Sen o porazeniu pradem

Postprzez makata » 7 lip 2016, o 15:13

Hmmm....myślę że ten sen mówi zreperuj gniazdka które są zepsute :lol: ...A poważnie to musisz poszukać w senniku ...jeśli Wierzysz w sny... :?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Sny

Postprzez olator » 12 lip 2016, o 19:12

I jak to jest z tymi snami? Ja przyciągam pewną osobę i często mi się śni. Niby to normalne, że mi się śni bo o niej myślę jednak te sny są bardzo podobne. Zawsze leży uśmiechnięty i wymawia słowa - CIESZĘ SIĘ, ŻE CIE WIDZĘ, CIESZĘ SIĘ. I wiecznie ten tekst cieszę się. Jednak gdy proponuje spotkanie to mówi - nie wiem, może, boję się. Jak mogę to interpetować?
olator
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 21:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Sny

Postprzez Wiktoria » 26 lip 2016, o 10:48

Sny są jedną wielką tajemnicą! ;) Uważam jednak że często mają większe znaczenie niż tylko głos naszej podświadomości.
Miałam często dziwne sny jeśli chodzi o mojego byłego chłopaka. Zawsze gdy mi się przyśni, dzieje się coś w jego życiu. i nawet jak o nim zapominam, te sny bardzo głęboko wpływają na moją psychikę.
Kiedyś miałam straszny sen, eks był w tarapatach, ja chciałam mu pomóc ale nie mogłam. To było tak straszne przeżycie że cały dzień nie mogłam się pozbierać żeby trzeźwo myśleć o swoim życiu. Po kilku dniach dowiedziałam się od znajomego, że właśnie w tamtą noc były pokłócił się z dziewczyną, wyprowadził w złości i nie miał gdzie podziać przez całą noc..
Jak coś takiego wytłumaczyć? dlaczego mam takie sny co do niego?
Wiktoria
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 09:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości