Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Sny


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Sny

Postprzez Sułtanka » 19 gru 2015, o 13:06

Ktos ma jakieś propozycje odczytu mojego nawiedzonego snu?

Śniło mi się, że poznałam chłopaka przez neta. Dowiedziałam się, że pracuje w przychodni wiec ładnie ubrana i umalowana poszłam żeby go wcześniej zobaczyć. I jak drzwi gabinetu sie otwarły to zobaczyłam go, moja pierwsza myśl "brzydki" i poszłam stamtąd. I tak chodzę po mieście i mam rożne wpadki i wypadki i spotkania, myślę sobie na końcu ze nie jego wina, ze mi sie nie podoba bo w końcu można ta znajomość zerwać po pierwszy spotkaniu. I tak powtarzam sobie, że wygląd nie jest ważny. Wracam do tej przychodni, pelno lekarzy a jego juz nie ma. Zawiedziona siedzę pod drzwiami i w końcu ide do domu i patrze a tam kartka na jego drzwiach z moim imieniem i nr telefonu bym zadzwoniła bo czekał. I widziałam ten numer.

Masakra :lol: :lol: :lol:

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 20:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Sny

Postprzez eMka » 19 gru 2015, o 14:23

jak pamiętasz numer, to zadzwoń, kto wie, może po drugiej stronie czeka miłość ;) :D
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 70
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 16:37
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

Re: Sny

Postprzez Sułtanka » 19 gru 2015, o 14:31

eMka napisał(a):jak pamiętasz numer, to zadzwoń, kto wie, może po drugiej stronie czeka miłość ;) :D

no bez przesady, że zapamiętam 9cyfrowy numer do kogos :lol: :lol:

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 20:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Sny

Postprzez Scarlett » 19 gru 2015, o 14:45

A szkoda :D Ciekawie by mogło być :D Bo tak mi się przypomniało, że na jednym z filmików Wandy Wegener wspomina ona, że numer telefonu w technice też można podawać :lol:

Scarlett
 

Re: Sny

Postprzez Sułtanka » 19 gru 2015, o 14:53

Scarlett napisał(a):A szkoda :D Ciekawie by mogło być :D Bo tak mi się przypomniało, że na jednym z filmików Wandy Wegener wspomina ona, że numer telefonu w technice też można podawać :lol:

Idąc tym tokiem rozumowania to ktos robił technikę pani wandy i podał swój numer a, że ja byłam najbardziej podatna na sugestie to pewnie mi się jego numer przyśnił, łącznie z jego posturą :lol: :lol: :lol: . Mało tego, pewnie ja mam chodzic po szpitalach bo tam go spotkam :lol: :lol: :lol: :lol:

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 20:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Sny

Postprzez Scarlett » 19 gru 2015, o 15:41

Bardzo prawdopodobne :mrgreen: Oby nie psychiatrycznych :lol:

Scarlett
 

Re: Sny

Postprzez czynnik_omega » 19 gru 2015, o 17:43

Sułtanka napisał(a):Idąc tym tokiem rozumowania


I właśnie dlatego nie poznasz tej osoby ...

Rozumiesz ? Właśnie zanegowałaś jedną z dróg WszechŚwiata, nadając jej etykietę "niemożliwe".

A dla kogo nie możliwe ? Dla fizycznego umysłu. Dla WszechŚwiata wszystko jest możliwe:
(MK 10/27) Jezus spojrzał na nich i rzekł: "U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe".

Dałaś doskonały przykład dlaczego nie udają się przyciągnięcia. Nie udają się ponieważ większość ludzi odrzuca otrzymane sygnały jako "to niemożliwe, żeby w ten sposób ...".
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Sny

Postprzez Sułtanka » 19 gru 2015, o 18:28

to niemożliwe, żeby w ten sposób ...".

Tzn jaki? Przez sen?? Jeszcze nic nie przyciągnęłam przez sen :? :mrgreen:
Ale ja nie miałam nic złego na myśli bo powołując się na słowa Scarlett, że w technice można podać numer telefonu to pomyślałam, ze ktos robił ta technikę (pan x) i podał numer i na mnie trafiło. Taki tok rozumowania ale nie napisałam że w to nie wierze. Po prostu przyszedł mi do głowy taki zbieg okolicznosci :mrgreen:

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 20:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Sny

Postprzez eMka » 19 gru 2015, o 18:58

no bez przesady, że zapamiętam 9cyfrowy numer do kogos :lol: :lol:


Co jest przesadnego w zapamiętaniu numeru? Zanim weszły komórki ludzie pamiętali numery do rodziny, znajomych, pracy i wielu innych miejsc :P
A znane są historie, gdzie ludziom przyśniły się jakieś numery, skreślili je w lotto i wygrali, więc "przyciągnięcia przez sen" są jak najbardziej możliwe
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 70
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 16:37
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

Re: Sny

Postprzez czynnik_omega » 19 gru 2015, o 19:31

Sułtanka napisał(a):no bez przesady, że zapamiętam 9cyfrowy numer do kogos


Co jest przesadnego w zapamiętaniu numeru?


Dokładnie Sułtanko. To jest kolejny przykład mówiący o Twoich blokadach.

Uwierz mi, zależy mi na Tobie i dlatego na to wskazuję. Nasze forum jest doskonałym miejscem w którym w toku rozmów ujawniają się blokady/przekonania. Często ludzie pytają jak sprawdzić jakie mam przekonania, po czym jak się im pokazuje to się dąsają :)

A przekonania to nie jest coś co się otrzymuje w jednej chwili czy też pozbywa w jednej chwili. To tez nie jest coś co wpływa na pojedynczą sytuację.

Wszystko kim jesteś zależy od przekonań w najdrobniejszym aspekcie.

Przykładem mogą być Twoje dwie wypowiedzi "no bez przesady, że zapamiętam numer", "idąc tym tokiem rozumowania ..."

Własnie dlatego "nie udaje Ci się, zapamiętać 9 cyfrowego numeru bo uważasz, że to nie możliwe, bo idąc tym tokiem rozumowania ..."

Rozumiesz ?

Twoje przekonanie dotyczące wyższości racjonalnej oceny ponad wszechmożliwość powodują, że kiedy nadarza się okazja, to z niej nie korzystasz. Możesz to zmienić.

Wystarczy, że otworzysz się na WszechŚwiat i nie będziesz oceniać. Nie oceniaj. Raduj się TiT a będziesz świadkiem cudów. Takie jest prawo !
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], , Majestic-12 [Bot] i 6 gości