Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizacji


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Black » 11 wrz 2015, o 17:01

Stronger napisał(a):Pamiętam miałem kiedyś taką sytuację. Za wszelką cenę chciałem przyciągnąć konkretną osobę, ale nic z tego nie wyszło.(wtedy tak sądziłem)
Aż tu kiedyś czytałem jakiś sobie artykuł na internecie i było w nim imię tej osoby, od razu imię to przyciągnęło mój wzrok.
Jakaś przelotna myśl o tej osobie.
Efekt ?
Na drugi dzień stoję stoję sobie na przystanku i czekam na autobus, aż tu nagle przechodzi mi ta osoba przed oczami i sama pierwsza zaczyna rozmowę. W życiu bym nie przypuszczał, że akurat wtedy w tym miejscu i o tej godzinie tego kogoś spotkam, bo wtedy ten ktoś powinien być w pracy na drugim końcu miasta!
Zamurowało mnie, stałem jak wryty. Tym bardziej, że ledwo poznałem tą osobę.

JAK KTO DZIAŁA?! :D


Przykład zacytuję w wątku zbiorczym o przyciąganiu ludzi :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 212
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 37 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 77 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez lipstick » 11 wrz 2015, o 23:29

U mnie takie znaki bardzo często pojawiają się w snach. Czasem bezpośrednio, widzę we śnie tą rzecz, budzę się i tego dnia się spełnia, a czasem muszę się potrudzić korzystając z sennika. Gdy czytam interpretację okazuje się np. że "spełni się twoje marzenie, czeka Cię coś nowego itp."
Dziś miałam taki przypadek. W nocy śniła mi się ciąża (co prawda niechciana i sen był bardzo bardzo dziwny), sennik wskazał, że symbolizuje to coś nowego, urzeczywistnione marzenia. I właśnie dziś jedno z moich małych marzeń się spełniło i dodało energii na kolejne wizualizacje i mnóstwo motywacji do działania ;)

lipstick
 
Posty: 27
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 13:42
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Nicky » 13 wrz 2015, o 18:59

Mi też się spełniają znaki występujące w snach :) :) :) Najdziwniejsze jest to, że po takim śnie gdzie występuje parę symboli... ja już budząc się CZUJĘ wyraźnie, że to było przesłanie dla mnie i czuję czy to przesłanie było dobre, czy złe. Czy było na tak, czy na nie etc - zanim sprawdzę jeszcze znaczenie tych symboli. Sny są super. Podświadomość przemawia do nas poprzez sny bardzo mocno i wyraźnie.

Nicky
 
Posty: 3494
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1747 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Kulka » 19 wrz 2015, o 23:24

Jeśli chodzi o dyskusję na pierwszej stronie, to nie wiem co to konkretnie są znaki od wszechświata :) Wiem, że kiedy sobie coś wymarzę, w drodzę do spełnienia tego marzenia na przestrzeni czasu, bardzo często właśnie "objawiają mi się", bądź po prostu zwracam uwagę na nie bardziej ;) różne rzeczy, wydarzenia związane z moją podjarką. Takie znaki- też bym to tak nazwała. Wtedy myślę sobie, że już się coś dzieje i zawsze to wzbudza we mnie dużą radość :)
Powiedzmy- myślę o wyjeździe do dalekiego kraju i widzę gdzieś artykuł o tym kraju, albo, nie wiem, spotykam osobę tej narodowości. Mnie też nigdy nie zawiodły- dla mnie oznaczają bliskość spełnienia marzenia. Bardzo je lubię!

Kulka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 wrz 2015, o 11:12
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Nicky » 21 wrz 2015, o 13:07

Kulka napisał(a):Jeśli chodzi o dyskusję na pierwszej stronie, to nie wiem co to konkretnie są znaki od wszechświata :) Wiem, że kiedy sobie coś wymarzę, w drodzę do spełnienia tego marzenia na przestrzeni czasu, bardzo często właśnie "objawiają mi się", bądź po prostu zwracam uwagę na nie bardziej ;) różne rzeczy, wydarzenia związane z moją podjarką. Takie znaki- też bym to tak nazwała. Wtedy myślę sobie, że już się coś dzieje i zawsze to wzbudza we mnie dużą radość :)
Powiedzmy- myślę o wyjeździe do dalekiego kraju i widzę gdzieś artykuł o tym kraju, albo, nie wiem, spotykam osobę tej narodowości. Mnie też nigdy nie zawiodły- dla mnie oznaczają bliskość spełnienia marzenia. Bardzo je lubię!


No, to są właśnie te znaki :) :) :) Fajne, prawda?? Wypatrywanie znaków pokazujących, że marzenie jest w realizacji jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w PP.

Nicky
 
Posty: 3494
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1747 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez MaciekP » 21 wrz 2015, o 17:53

Nicky napisał(a):
Kulka napisał(a):Jeśli chodzi o dyskusję na pierwszej stronie, to nie wiem co to konkretnie są znaki od wszechświata :) Wiem, że kiedy sobie coś wymarzę, w drodzę do spełnienia tego marzenia na przestrzeni czasu, bardzo często właśnie "objawiają mi się", bądź po prostu zwracam uwagę na nie bardziej ;) różne rzeczy, wydarzenia związane z moją podjarką. Takie znaki- też bym to tak nazwała. Wtedy myślę sobie, że już się coś dzieje i zawsze to wzbudza we mnie dużą radość :)
Powiedzmy- myślę o wyjeździe do dalekiego kraju i widzę gdzieś artykuł o tym kraju, albo, nie wiem, spotykam osobę tej narodowości. Mnie też nigdy nie zawiodły- dla mnie oznaczają bliskość spełnienia marzenia. Bardzo je lubię!


No, to są właśnie te znaki :) :) :) Fajne, prawda?? Wypatrywanie znaków pokazujących, że marzenie jest w realizacji jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w PP.



A jak te znaki już nas irytują od dłuższego czasu?
(Brak efektów tylko ciągłe znaki...)
Just Do It!
"Najprostsze sposoby są zawsze najlepsze"
"Podobne przyciąga podobne"
"Kto czuje się bogatym ten nim jest, kto czuję się zdrowy ten jest zdrowy"
"Dostajesz to w co wierzysz"

"Bądź Szczęśliwy!"

MaciekP
 
Posty: 368
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 19:10
Lokalizacja: Pieprzona Warszafka
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 38 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Keatlin » 21 wrz 2015, o 18:18

Ja odnośnie pewnej sprawy miałam znaki na początku lipca oraz na początku sierpnia. Było ich mnóstwo :D Jeszcze tydzień temu miałam sen, w którym następuje realizacja marzenia. 3 dni temu udało się! Może nie całkiem, ale to na pewno duży krok naprzód :D Muszę zaznaczyć, że tak miałam tylko i wyłącznie w tej sprawie, wcześniej tak się nie zdarzało. Coś niesamowitego. Jak może być jeszcze lepiej?

Keatlin
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 15:08
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez czynnik_omega » 21 wrz 2015, o 20:32

MaciekP napisał(a):
A jak te znaki już nas irytują od dłuższego czasu?
(Brak efektów tylko ciągłe znaki...)


MaćkuP.

Znaki niczego nie przepowiadają. One konfrontują Cię z twoimi przekonaniami.

Jeżeli przekonania są zgodne z pragnieniami to wtedy wydaje się, że są przepowiednią materializacji.

Jeżeli zaś nie są zgodne, to warto zastanowić się nad zmianą przekonań.

W Twoim przypadku myślę, że nie przestrzegasz Skali Emocji i chcesz przeskoczyć zbyt dużą przepaść pomiędzy pragnieniami a przekonaniami.

Dlatego, jak zawsze, pytam Cię: czy odnalazłeś siebie ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 657 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 894 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez MaciekP » 22 wrz 2015, o 07:51

Skoro się nie zrealizowało a ja zacząłem się trochę frustrować to raczej nie.
Just Do It!
"Najprostsze sposoby są zawsze najlepsze"
"Podobne przyciąga podobne"
"Kto czuje się bogatym ten nim jest, kto czuję się zdrowy ten jest zdrowy"
"Dostajesz to w co wierzysz"

"Bądź Szczęśliwy!"

MaciekP
 
Posty: 368
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 19:10
Lokalizacja: Pieprzona Warszafka
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 38 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Nicky » 22 wrz 2015, o 09:20

MaciekP napisał(a):Skoro się nie zrealizowało a ja zacząłem się trochę frustrować to raczej nie.



Zobacz, co napisałeś. SKORO SIĘ NIE ZREALIZOWAŁO. Po pierwsze, zakładasz że miało się zrealizować w jakimś tam czasie, czyli czekałeś na to. A zatem włączyłeś w cały proces przyciągania to co jest naszą najgorszą blokadą: OCZEKIWANIA. I dlatego wyszła klapa! Prosta sprawa :)
Wizualizuj, ciesz się życiem i niczego nie oczekuj. DAJ SIĘ WSZECHŚWIATOWI ZASKOCZYĆ. Nie obmyślaj jak ma do Ciebie przyjść to, co zamówiłeś. To się może zrealizować w zupełnie zaskakujący sposób. Ale POZWÓL wszechświatowi i swojej własnej podświadomości działać!
To tak jak z pieczeniem ciasta. W momencie gdy ciągle zaglądasz i sprawdzasz, czy już się upiekło, wyjdzie zakalec. Ty masz temu ciastu nie przeszkadzać... rozumiesz? Daj sobie spokój z tym tematem, z tematem Twoich życzeń. Złóż zamówienie RAZ, i daj temu spokój. Oczywiście możesz sobie myślami do tego wracać, pogrążać się w marzeniach ale NIC WIĘCEJ!!! nie czekaj kiedy "coś" się zdarzy, niczego nie oczekuj.
Przecież sam wiesz, co masz robić :) Masz dostarczać sobie maximum przyjemności każdego dnia żeby być na wysokich wibracjach. I nic więcej! Nie kombinuj, nie pytaj, nie oczekuj, nie sprawdzaj czy już życzenie się "upiekło". Znaki działają fajnie pod warunkiem, że widząc te znaki nie włączają nam się oczekiwania pt. "To już?? No kiedy, kiedy się spełni??? Czemu jeszcze tego nie ma?? " i tak dalej. Jak takie coś się włącza, to daj sobie spokój z szukaniem znaków i zajmij się czymś innym.

Nicky
 
Posty: 3494
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1747 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 5 gości