Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizacji


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez czynnik_omega » 7 wrz 2015, o 18:37

Cellerman napisał(a):czy czasem Znaki od WszechŚwiata nie są też wtedy, gdy zaczyna się manifestować nasze pragnienie?


OK. Dziękuję Ci. Teraz zrozumiałem, co miała na myśli Nicky.

Pragnienie i przekonania są dwiema stronami tego samego medalu.

Przyciąga się pragnienia zgodne z wibracją esencji przekonań. Zatem jeżeli już jesteśmy w stanie zgodności wibracyjnej, to rzeczywiście można pominąć rozróżnienie znaków zwiastujących (że je tak nazwę) od konfrontujących.

Zatem, tak. Bywa tak, że znaki WszechŚwiata zwiastują realizację pragnienia.

Dzięki ze ten krok w kierunku głębszego poznania Całości.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 657 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 894 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Cellerman » 7 wrz 2015, o 19:40

Bardzo proszę.

A czy ten ''stan zgodności wibracyjnej'' jest wtedy, gdy myślimy o danym pragnieniu i nie pojawia się żadna negatywna myśl/czujemy pozytywne emocję, zgadza się? :)
Cellerman
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Bialy Krolik » 7 wrz 2015, o 19:47

Cellerman napisał(a):Bardzo proszę.

A czy ten ''stan zgodności wibracyjnej'' jest wtedy, gdy myślimy o danym pragnieniu i nie pojawia się żadna negatywna myśl/czujemy pozytywne emocję, zgadza się? :)


Mozna tak powiedziec , ale nie tylko podczas wizualizacji przychdza odmienne mysli .
Masz splot sloneczny ktory doskonale Ci powie jak wygladaja Twoje przekonania , mozesz rowniez bawic sie w prawde i klamstwo - lekko , ciezko , wszystko po to aby skonfrontowac sie z przekonaniami , jesli wszystko idzie dobrze w zwiazku z powyzszym pozostaje nam to utrzymywac jako mysl dominujaca przy czym dobrze sie bawic , uwierzyc ze tak bedzie i niczego nie oczekiwac

Bialy Krolik
 

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Nicky » 8 wrz 2015, o 10:33

Tak, wiecie co - nasze ciało to jest doskonałe narzędzie o którym zapominamy. Gdy myślisz o swoim pragnieniu i czujesz ucisk w żołądku albo gdziekolwiek indziej, jest ci po prostu ciężko - to znaczy że masz niedobre przekonania na temat tego pragnienia. Np.: ktoś tam marzy o super luksusowym samochodzie, ale jak widzi ten samochód na żywo i usiłuje sobie siebie samego wyobrazić na miejscu kierowcy, to nagle czuje niezrozumiały ucisk w żołądku. Czyli jest coś do przepracowania w tej kwestii. Może uważam, że nie zasługuję na taką luksusową rzecz? Może nie wierzę w to, że kiedykolwiek zarobię tyle kasy żeby sobie taki samochód kupić? I tak dalej.
Natomiast gdy myślimy o jakimś marzeniu i aż "rośniemy", czujemy się lekko i super, no to możemy sobie pogratulować: przekonania są dobre, można brać się za wizualizacje i spokojnie czekać na spełnienie :) :) :) A spełnienie nastąpi w takim przypadku - prędzej czy później, ale nastąpi NA PEWNO :)

Nicky
 
Posty: 3494
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1747 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2081 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez MaciekP » 8 wrz 2015, o 15:56

Nicky napisał(a):Tak, wiecie co - nasze ciało to jest doskonałe narzędzie o którym zapominamy. Gdy myślisz o swoim pragnieniu i czujesz ucisk w żołądku albo gdziekolwiek indziej, jest ci po prostu ciężko - to znaczy że masz niedobre przekonania na temat tego pragnienia. Np.: ktoś tam marzy o super luksusowym samochodzie, ale jak widzi ten samochód na żywo i usiłuje sobie siebie samego wyobrazić na miejscu kierowcy, to nagle czuje niezrozumiały ucisk w żołądku. Czyli jest coś do przepracowania w tej kwestii. Może uważam, że nie zasługuję na taką luksusową rzecz? Może nie wierzę w to, że kiedykolwiek zarobię tyle kasy żeby sobie taki samochód kupić? I tak dalej.
Natomiast gdy myślimy o jakimś marzeniu i aż "rośniemy", czujemy się lekko i super, no to możemy sobie pogratulować: przekonania są dobre, można brać się za wizualizacje i spokojnie czekać na spełnienie :) :) :) A spełnienie nastąpi w takim przypadku - prędzej czy później, ale nastąpi NA PEWNO :)


Dziś mnie minęło moje prawie wymarzone BMW ( było sportowe i niebieskie z M pakiet, ale to nie Gran Coupe). Jechał w nim niski gruby łysy koleś z blondyną obok a ja po prostu popatrzyłem i luz wewnętrzny. Ale jak widziałem z oddali ten samochód to się bardzo ucieszyłem.

Moje pytanie teraz:
Na kiedy przewidujesz datę dostawy? :D
Just Do It!
"Najprostsze sposoby są zawsze najlepsze"
"Podobne przyciąga podobne"
"Kto czuje się bogatym ten nim jest, kto czuję się zdrowy ten jest zdrowy"
"Dostajesz to w co wierzysz"

"Bądź Szczęśliwy!"

MaciekP
 
Posty: 368
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 19:10
Lokalizacja: Pieprzona Warszafka
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 38 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez maagdaa160 » 8 wrz 2015, o 17:27

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Ja osobiście chyba wierzę w znaki... Zaczęłam się nad nimi głębiej zastanawiać właściwie ostatnio kiedy sobie uświadomiłam, że 3 dni przed telefonem z ofertą pracy jechałam autobusem 300 km. I podczas tej podróży widziałam wiele reklam firmy, w której właśnie dostałam pracę. Po prostu co chwilę widziałam jej nazwę :D może po prostu to był przypadek. Wtedy nie potraktowałam tego jako znak, bo akurat byłam pewna, że pracy nie dostałam (minęło trochę czasu od rozmowy, a taka cisza jest znacząca). Ale jakby się tak uprzeć, to można to potraktować jako znak. Tym bardziej, że ani wcześniej, ani później już nie widziałam takiego natężenia tych reklam :D

Teraz też pracuję nad pewnym marzeniem, dużym marzeniem :) czuję się dobrze na myśl o nim, ale nie mam żadnego ciśnienia. Mój świat się nie zawali jeśli tego nie dostanę, bo jest mi i tak dobrze teraz.
ALE no właśnie, zaczęłam widywać mnóstwo zdjęć na facebooku, które są powiązane z tym marzeniem... Sytuacja podobna jak z moją pracą - NIGDY wcześniej nie widziałam aż takiego natężenia tego typu zdjęć. A teraz je widuję prawie codziennie, a czasami nawet po 3-4 dziennie. Co ciekawe kiedyś zobaczyłam jedną fotkę wieczorem i chcąc potwierdzenia pomyślałam sobie, że jeśli moje marzenie jest w manifestacji, to chcę zobaczyć jeszcze jakieś zanim pójdę spać. Iiiiiii ZOBACZYŁAM AŻ DWA. W ciągu jakiejś godziny. Przypadek? Nie sądzę :D
Z drugiej strony też przyszło mi do głowy, czy nie działa tu po prostu PP - bardzo chcę te zdjęcia widywać, bo podnoszą mnie na duchu jeszcze bardziej - więc je przyciągam do siebie jak magnes :D

EDIT:
Napisałam tego posta, weszłam na facebooka i zgadnijcie co? Znowu TAKIE zdjęcie moja koleżanka polubiła u kogoś i pojawiło mi się na tablicy!
maagdaa160
 
Posty: 160
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 15:15
Podziękował(a): 62 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 138 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez czynnik_omega » 8 wrz 2015, o 19:17

maagdaa160 napisał(a):podczas tej podróży widziałam wiele reklam firmy, w której właśnie dostałam pracę. Po prostu co chwilę widziałam jej nazwę :D może po prostu to był przypadek.


Nie to nie przypadek.

Gorejący krzew pierwotnie nazywałem to zjawisko "zjawiskiem baby w ciąży" ale to troszkę nachalnie brzmi.

Każdy kto był w ciąży (tak, tak mężczyźni też są w ciąży towarzysząc swoim partnerkom, jeżeli są odpowiedzialni i oczekują dziecka - ale to nie jest miejsce na takie wywody) wie, że nagle zaczyna zauważać wszędzie dookoła "baby w ciąży". Po prostu wręcz otaczają nas ciężarne !

Ale tak naprawdę one cały czas są w okół nas, tylko póki nasza percepcja nie jest wyostrzona na określony stan/zjawisko/rzecz to nie zauważamy tego - ergo nie istnieje to w naszej rzeczywistości.

Tak samo jak otaczają nas niebieskie BMW, tylko Jedynie MaciekP je zauważa, bo jest na nim skupiony. I to właśnie dlatego MaciekP będzie jeździł takim BMW.

To samo jest z super ofertami pracy, super dziewczynami/chłopakami i wszystkim innym. Jeżeli nasze zmysły nie są wyostrzone na to "coś" to tego nie rejestrujemy zmysłami zatem nie staje się to częścią naszej rzeczywistości.

Wszystkie techniki np. T21D służą temu wyostrzeniu zmysłów. Spróbujcie jutro rano skupić się na czymś - choćby słynnym już niebieskim piórku.

Spadnie wam z nieba lub zobaczycie je na bilbordzie lub w reklamie w telewizji lub (otwórzcie się na wszelkie możliwości) usłyszycie o nim w radiu lub przeczytacie nowy wpis na forum itd itp.

Wracając do Twojego wpisu. To nie przypadek. Te bilbordy oczywiście cały czas Cię otaczały, ale dopiero kiedy wyostrzyłaś zmysły na logo tej firmy zaczęłaś je dostrzegać. Tak to działa.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 657 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 894 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez MagdaLooney » 9 wrz 2015, o 18:57

A mnie te znaki zastanawiają. Dawno temu postanowiłam sobie, że jak zobaczęna drodze takie samo auto, jakim jeździ obiekt mojego "przyciągania",to potraktuje to jako znak,ot,że wszystko będzie dobrze, że myśli o mnie. Auto nie należy do popularnych i owszem, zdarzyło mi się je spotkać,lecz były to rzadkie przypadki. A zwracalam uwagę może i za mocno.
Od paru dni,odkąd sytuacja między nami jest bardzo skomplikowana,a ja odpuściłam sobie obsesję i staram się coraz mniej o tej osobie myśleć, te samochody pojawiają się wszędzie. Może to zbieg okoliczności a może pół miasta nagle zapałało miłością do tej marki ale zaczyna mnie to zastanawiać i wręcz bawić (JESZCZE nie przerażać). Przysięgam,że przez ostatni tydzień miałam kilka takich przypadków, że wręcz mówiłam w myślach do do Wszechświata "jeśli to znak,niech mi teraz ten samochód wyjedzie z naprzeciwka". Działało za każdym razem. Nie rozumiem. I to właśnie teraz,kiedy jestem na etapie zwątpienia.
Ps: gwoli ścisłości: codziennie dojezdzam do innych części miasta,więc nie jest tak, że widzę trzy te same auta w tych samych miejscach. A już najlepsze jest,gdy na fali zwątpienia mówię sobie KONIEC,NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. za każdym razem mi się objawia ten samochód. Przepraszam za dosadnosc, ale powoli zaczynam się czuć jak w jakimś cholernym MATRIXIE!!!!!

MagdaLooney
 
Posty: 228
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 44 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 99 razy

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Bialy Krolik » 10 wrz 2015, o 12:42

wczoraj wieczorem zadalem pytanie odnosnie konkretnej osoby
spokojnie dzis w dzien je powtarzalem ale z pewnoscia i blogoscia oto odpowiedz jaka do mnie trafila
https://www.youtube.com/watch?v=bSEHayJCalE
jak moze byc jeszcze lepiej :D

Bialy Krolik
 

Re: Znaki od wszechświata, że nasze marzenie jest w realizac

Postprzez Stronger » 11 wrz 2015, o 16:26

Pamiętam miałem kiedyś taką sytuację. Za wszelką cenę chciałem przyciągnąć konkretną osobę, ale nic z tego nie wyszło.(wtedy tak sądziłem)
Aż tu kiedyś czytałem jakiś sobie artykuł na internecie i było w nim imię tej osoby, od razu imię to przyciągnęło mój wzrok.
Jakaś przelotna myśl o tej osobie.
Efekt ?
Na drugi dzień stoję stoję sobie na przystanku i czekam na autobus, aż tu nagle przechodzi mi ta osoba przed oczami i sama pierwsza zaczyna rozmowę. W życiu bym nie przypuszczał, że akurat wtedy w tym miejscu i o tej godzinie tego kogoś spotkam, bo wtedy ten ktoś powinien być w pracy na drugim końcu miasta!
Zamurowało mnie, stałem jak wryty. Tym bardziej, że ledwo poznałem tą osobę.

JAK KTO DZIAŁA?! :D

Stronger
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 16:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 5 gości