Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wygląd, przyjaciółka i samoocena


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Wygląd, przyjaciółka i samoocena

Postprzez lena213 » 5 mar 2016, o 21:28

Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Wygląd, przyjaciółka i samoocena

Postprzez lipstick » 9 mar 2016, o 13:16

Moja droga, masz zdecydowanie za niskie poczucie wartości. Miałam kiedyś podobną sytuacje, czując się dużo gorsza od koleżanki, wciąż o tym myślałam. Ze jest szczuplejsza, bardziej lubiana, każdy ją uwielbia. Żyłam przez jakiś czas w jej cieniu, dopóki nie zrozumiałam, że jeśli ja nie pokocham sama siebie i nie polubię, to jak mają zrobić to inni? Zaczęłam sobie powtarzać, że jestem wspaniała i wartościowa, mówiłam to też przy innych, że jestem najlepsza (owszem, brzmi to czasem jak arogancja, dlatego wymaga ostrożności). Pokochałam siebie, zwróciłam uwagę nie tylko na swój wygląd, coraz bardziej dbając o siebie, zmieniając styl,ale także na zachowanie. Stałam się pewniejsza siebie. Gdy taka byłam, od razu znalazło się mnóstwo osób, którzy chcą być zawsze przy mnie. Od ludzi pewnych siebie i uśmiechniętych bije niesamowita energia, dzięki niej przyciągamy innych :) Do dziś uwielbiam powtarzać do siebie w lustrze, że jest pięknie! Części ciała, które keidyś były moim kompleksem, zmieniłam na atut. Kto powiedział, że (przykładowo) mały biust, duża pupa czy odstające uszy są brzydkie? Ja tam kocham każdą część mojego ciała, bo jest moja! Zainwestuj w siebie i pokochaj, wtedy przestaniesz porównywać się do koleżanki. :)

lipstick
 
Posty: 51
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 13:42
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

Re: Wygląd, przyjaciółka i samoocena

Postprzez lena213 » 30 maja 2016, o 16:57

czynnik_omega napisał(a):
klaudia napisał(a):Mam cienkie, rzadkie włosy, co niestety jest genetyczne, mam okrągłą, pucołowatą buzie i nadwagę. Od lat z nią walczę i mimo, że znam PP nie umiem sobie z nią poradzić.


Po prostu nie kochasz siebie i żyjesz cudzym życiem (koleżanki).

Możesz to zmienić. Wystarczy, że skupisz się na sobie.

Zmienić to wygląd czy stosunek do siebie? ;)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], asia2o13, badcrazygirl, , LadyLady, Yahoo [Bot] i 19 gości