Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wszystko na odwrót ?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Wszystko na odwrót ?

Postprzez Luniaaa » 24 paź 2013, o 13:07

Hej ; )
Ostatni czas zauwazyłam zjawisko jakby prawo przyciagania działało albo na odrót albo z opóznieniem...
Np.: jakies pare miesiecy temu miałam o sobie bardzo dobre zdanie, miałam wysokie poczucie wartosci i twierdziłam ze mam duze powodzenie wsród męzczyzn. Niedawno przzyłam osobisty szkod, bardzo podłamałm swoje oczucie wartosci i nagle, od tak mam ogromne powodzenie itp... czy prawo przyciagania po prostu działa z jakims opóźnieniem... ? O.o
Luniaaa
 
Posty: 243
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 19:37
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 45 razy

Re: Wszystko na odwrót ?

Postprzez LadyLady » 24 paź 2013, o 13:12

Czasem wydaje mi się, że życie układa swój scenariusz, nie ma co chyba podciągać pod PP wszystkiego, wtedy rodzą się oczekiwania i można się rozczarować. Oczywiście nad sobą warto pracować i swoim poczuciem wartości, zawsze to dobrze wpłynie na nas.
LadyLady
 
Posty: 663
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 115 razy

Re: Wszystko na odwrót ?

Postprzez alice » 24 paź 2013, o 15:56

Ja z kolei uważam inaczej - jest coś takiego jak fałszywe poczucie własnej wartości. Inaczej: oparte na ego. Objawia się ono tym, że choć za nic masz obawy typowe dla większości ludzi, nie jesteś nieśmiała, niczego się nie boisz i wiesz że jesteś bardzo atrakcyjna, ale gdzieś w Twojej przeszłości tkwi nieprzepracowane wydarzenie, które sprawiło że w tym czasie Twoje poczucie własnej wartości poleciało na łeb na szyję.

Innymi słowy: być podziwianym a być kochanym to dwie zupełnie różne sprawy. Być podziwianym jest banalnie łatwo.

Twoją sytuację widzę tak: zewnętrzna atrakcyjność urosła parę miesięcy temu, ale nie była tą prawdziwą, z Twojej głębi, to była raczej atrakcyjność przez pryzmat ego. Teraz z kolei coś Ci się popsuło, a więc ewidentnie się oczyszcza, Ty masz może kiepski humor, ale przez to będąc bliżej swoich prawdziwych uczuć (a w oddaleniu od ego) jesteś bardziej prawdziwa dla otoczenia. Teraz działasz swoją prawdziwą atrakcyjnością. Inne słowa - hasła tutaj to: obniżenie wartości, lustro z opóźnieniem, odpuszczenie. Te wszystkie procesy tutaj widzę.

alice
 

Re: Wszystko na odwrót ?

Postprzez Luniaaa » 24 paź 2013, o 17:32

alice napisał(a):Ja z kolei uważam inaczej - jest coś takiego jak fałszywe poczucie własnej wartości. Inaczej: oparte na ego. Objawia się ono tym, że choć za nic masz obawy typowe dla większości ludzi, nie jesteś nieśmiała, niczego się nie boisz i wiesz że jesteś bardzo atrakcyjna, ale gdzieś w Twojej przeszłości tkwi nieprzepracowane wydarzenie, które sprawiło że w tym czasie Twoje poczucie własnej wartości poleciało na łeb na szyję.

Innymi słowy: być podziwianym a być kochanym to dwie zupełnie różne sprawy. Być podziwianym jest banalnie łatwo.

Twoją sytuację widzę tak: zewnętrzna atrakcyjność urosła parę miesięcy temu, ale nie była tą prawdziwą, z Twojej głębi, to była raczej atrakcyjność przez pryzmat ego. Teraz z kolei coś Ci się popsuło, a więc ewidentnie się oczyszcza, Ty masz może kiepski humor, ale przez to będąc bliżej swoich prawdziwych uczuć (a w oddaleniu od ego) jesteś bardziej prawdziwa dla otoczenia. Teraz działasz swoją prawdziwą atrakcyjnością. Inne słowa - hasła tutaj to: obniżenie wartości, lustro z opóźnieniem, odpuszczenie. Te wszystkie procesy tutaj widzę.


Wow, Alice, ale mi otworzyłaś oczy.... rzeczywiscie, moze kiedys byłam ze zwierzchu pewna siebie ale we wnatrz zazdrosciłam innym itp ; ) a teraz jestem bardziej naturalna i to chyba przyciaga wszystkich do mnie... ; )
Luniaaa
 
Posty: 243
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 19:37
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 45 razy

Re: Wszystko na odwrót ?

Postprzez alice » 24 paź 2013, o 17:51

No :) Bo widzisz, nie tylko prawdą się przyciąga, fałszem też (nawet niezamierzonym) ale lepiej przyciągać tym pierwszym, niż ryzykować przyciągnięcie syfu wszelakiego, zręcznie przypudrowanego. Been there, done that ;)

alice
 



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 6 gości