Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

To co dajesz, wraca do Ciebie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez coppelia » 27 lip 2012, o 18:50

j.w.:) Co daliście co do Was wróciło?
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez Kasiczka » 27 lip 2012, o 20:47

Wszystko od pomocy ludziom po monetę, którą rzuciłam na chodnik a kolejnego dnia znalazłam ją w piaskownicy :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez Vilandra » 28 lip 2012, o 07:58

Powraca do nas każdy uczynek. Możemy o tym nawet nie wiedzieć, nawet nie zdawać sobie sprawy, ale prędzej czy później uczynione dobro wraca do nas w takiej samej sile, a zło uczynione wraca po dwakroć.

Przykłady z życia można mnożyć nieskończenie. Czasami źle kogoś potraktujemy, bez powodu ocenimy go niesprawiedliwie lub nadwyrężymy jego zaufanie... mija jakiś czas i okazuje się, że nami ktoś postąpił tak samo.

Analogicznie, robimy coś pozytywnego dla świata i nagle okazuje się, że dookoła nas pojawiają się ludzie i sytuacje, które przynoszą nam radość. To się dzieje każdego dnia, w różnych aspektach egzystencji, na różnych poziomach doświadczeń.

Wystarczy przeanalizować niektóre wydarzenia z życia i mamy gotową odpowiedź. To co czynimy, czym się otaczamy, kreuje naszą rzeczywistość. Dobra uczynionego przybywa, zła również - po prostu podobne sytuacje przyciągają się do siebie.
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez Kasiczka » 28 lip 2012, o 11:39

Vilandra napisał(a):Powraca do nas każdy uczynek. Możemy o tym nawet nie wiedzieć, nawet nie zdawać sobie sprawy, ale prędzej czy później uczynione dobro wraca do nas w takiej samej sile, a zło uczynione wraca po dwakroć.



wg mnie dobro powraca zwielokrotnione, zło nie
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez aleksandra » 30 paź 2012, o 11:10

A ja się staram i mam wrażenie, że nie wraca dobre do mnie Za to mój chłop kłamie, zdradza, oszukuje i świetnie mu się powodzi. Dlaczego?
aleksandra
 
Posty: 101
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 12:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez missK » 30 paź 2012, o 14:56

Aleksandra: To może zacznij mówić "mój były" chłop.. skoro Cię zdradza i oszukuje... <przytul>


Ale też mam wiele znajomych, którzy naprawdę ranią bliskich i wszystko im się powodzi.. Ale myślę, że Los się na nich odegra, prędzej czy później..

missK
 
Posty: 367
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 23:50
Podziękował(a): 131 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez aleksandra » 30 paź 2012, o 15:35

Ano właśnie... wiem, że nie powinnam, ale życzę, żeby co złe wróciło do niego, bo zasłużył.

A co do mnie... dobro wraca w formie ludzi, życzliwych mi niezmiernie, niezawodnych w trudnej sytuacji, wspierających, którzy są na dobre i na złe. Zatem wycofuję wcześniejszą wypowiedź, że nie wraca. Bo są tacy cudowni ludzie koło mnie, łącznie z p. psycholog, która oferuje mi niesamowite wsparcie, która uczy mnie jak myśleć inaczej, która zachęca żeby zmienić podejście.
Jeszcze tylko praca, wymarzona, wyśniona i będzie cudnie :)
aleksandra
 
Posty: 101
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 12:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez missK » 30 paź 2012, o 15:40

aleksandra napisał(a):Ano właśnie... wiem, że nie powinnam, ale życzę, żeby co złe wróciło do niego, bo zasłużył.

A co do mnie... dobro wraca w formie ludzi, życzliwych mi niezmiernie, niezawodnych w trudnej sytuacji, wspierających, którzy są na dobre i na złe. Zatem wycofuję wcześniejszą wypowiedź, że nie wraca. Bo są tacy cudowni ludzie koło mnie, łącznie z p. psycholog, która oferuje mi niesamowite wsparcie, która uczy mnie jak myśleć inaczej, która zachęca żeby zmienić podejście.
Jeszcze tylko praca, wymarzona, wyśniona i będzie cudnie :)



To normalne, ja np. byłemu mojej przyjaciółki też życzę jak najgorzej i też mi głupio, no ale nie da się nad tym panować....

No widzisz:)
Napewno znajdziesz, ale faceta to lepiej olej, jak taki z niego....

missK
 
Posty: 367
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 23:50
Podziękował(a): 131 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez ink_ » 30 paź 2012, o 17:00

Aleksandra, masz rację- zostaw te złe emocje bo wszystko co złe, na bank do niego wróci. Ciesz się życzliwością i wsparciem ludzi obok a negatywnymi emocjami pod jego adresem się nie zatruwaj. Nie warto, bo przede wszystkim Ciebie to dużo kosztuje ;) .Uśmiechnij się i zobacz ile nas tutaj jest i wszystkie po Twojej- pozytywnej stronie :D
MissK- bardzo ładne zdjęcie :D

ink_
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 lut 2011, o 14:24
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Re: To co dajesz, wraca do Ciebie

Postprzez aleksandra » 30 paź 2012, o 17:08

Dziękuję Wam :) Macie rację, nie będę się nim przejmowała, nie wart tego. Praca i wolność - oto moje cele :) Wszyscy mi mówią, że to do niego wróci, prędzej czy później i, że jeszcze za mną zatęskni
aleksandra
 
Posty: 101
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 12:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 10 gości