Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Spotkanie forumowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Kasiczka » 28 lis 2011, o 23:09

WIdzicie, szkopuł wtym,, że wiele razy byłam na tych przyaugustowskich jeziorach. I móJ Mąż zna takie miejsca, że kopara opada - bo stamtąd pochodzi. I tak - np na Sajnie - płyniesz łódką (strefa ciszy - motorówki nie mogą pływać) woda czysta, że stoisz po cycy i widać stopy - jeśli jeszcze jest to czas przed wakacjami, a ciepło (np początek czerwca), praktycznie nie ma tam człowieczej duszy. Płyniesz tą łódką - mijasz jedne trzciny, drugie, brzeg się wije niby wstążka, tutaj płynie mama łabedziowa z łabadkami "cipcipcip", tutaj perkoz, łabędzie karmisz z łódki z ręki. DObijasz do brzegu - jest półwysep. Cumujesz łódkę - pole namiotowe na kilka namiotów - dalej ściana lasu i nikogo nie ma.
TO mam na myśli - w warszawie namiotu nie rozbijesz ;) . A poświęcić kilka wieczorów na spotkanie, gdzie przy ognisku mówimy o pięknych rzeczach, a dzieciaki sobie buszują i robią na piaszczystym brzegu babki z piasku jest mega pozytywnym przeżyciem i warto to zrobić.
ALe to tylko moje zdanie ;)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez syllaqmadam » 29 lis 2011, o 20:37

Zachęcasz Kasiczka zachęcasz na taki wypad to ja bym i pieszo poszła hihihi
A tak poważnie to naprawdę bym się wybrała na taki wypad, tylko,że zazwyczaj u mnie bywa tak ze wielkie chcęci są, a póżniej zawodzę niestety, bo to kasy nie ma, albo kasy niema , albo nie ma kasy
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 337
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Kasiczka » 29 lis 2011, o 23:17

ALe dużo kasy nie potrzeba - tam przed sezonem to nawet za pole nie płącisz ;) Tylko jedzonko jakieś i tyle :)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez syllaqmadam » 30 lis 2011, o 17:11

Dużo kasy pojęcie względnie, ja obecnie jestem w kryzysowej sytauacji
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 337
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Kasiczka » 30 lis 2011, o 20:12

Rozumiem ;)
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Tomi » 1 gru 2011, o 15:20

A może ...Łódź??Co Wy na to....35 km od Łodzi jest geometryczny środek polski...więc...sprawiedliwie;)
Tomi
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 lis 2011, o 14:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Tomi » 1 gru 2011, o 15:27

Kasiczko,fajnie to wymyśliłaś z tymi jeziorami..ale mamy początek Grudnia :D Więc chyba o kąpieli w jeziorach można zapomnieć ...o ptakach chyba też A ja tam...jadę jutro na balangę do...czeskiej Pragi....mam jutro urodzinki,więc....zabawa się szykuje EXTRA Pozdrawiam Wszystkich
Tomi
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 lis 2011, o 14:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Kasiczka » 1 gru 2011, o 23:01

Dobra, zanim sie zgramy to będą i wakacje :)))
Kasiczka
 
Posty: 615
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez syllaqmadam » 2 gru 2011, o 18:27

No właśnie, racja lepiej nie spręzać się nadmiernie tylko każdy niech wizualizuje wspaniałe spotkanie
w wakacje samo sie zrealizuje :). Propozycje można składać , wybierzemy złoty środek :D
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 337
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Spotkanie forumowe

Postprzez Jola » 8 gru 2011, o 19:52

syllaqmadam napisał(a):Zachęcasz Kasiczka zachęcasz na taki wypad to ja bym i pieszo poszła hihihi
A tak poważnie to naprawdę bym się wybrała na taki wypad, tylko,że zazwyczaj u mnie bywa tak ze wielkie chcęci są, a póżniej zawodzę niestety, bo to kasy nie ma, albo kasy niema , albo nie ma kasy



Ojojojojoj !!!!!!! syllaqmadam, co Ty piszesz! "zawodzę", "kasy nie ma" - mówisz - masz!

NIGDY, przenigdy nie używaj takich słów, nie mów tak, nie myśl, nie pisz.

Czy nie lepiej by brzmiało: Na wiosnę będę miała już dość kasy, żeby pojechać z Wami na Mazury. Bardzo się z tego cieszę! Hura, spotkamy się już niebawem, zabawimy się i podzielimy swoimi sukcesami. Już nie mogę się doczekać!"
Kochana, już wcześniej w którymś mailu zauważyłam, że pozwalsz sobie na negatywne myśli, słowa. Przecież Twoje "wyższe ja" nie rozróżnia czy Ty tak naprawdę myślisz i tego chcesz czy to tylko tak sobie mówisz. Tworzysz rzeczywistość za pomocą myśli. To co myślisz - to będzie. Jak piszesz - nie ma kasy, to jej nie masz, jak myślisz, mam długi, to je masz.

Zamiast pisać "nie mam kasy" pisz " za rok będę miała kupę kasy", zamiast myśleć "nie będę chora" - myśl "będę zdrowa", zamiast myśleć " nie stać mnie" , myśl "za miesiąc to będę miała". A jak to się stanie? Co Cię to obchodzi jak. TO się stanie i już. Nie wiesz jak. Samo przyjdzie. Tylko - ZWAZAJ NA SLOWA kochana, zważaj na słowa.
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , syllaqmadam i 4 gości