Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2016, o 17:43

Cudowna historia Aliss :*
Ja dzisiaj mam dzień na pytania kwantowe..i doswiadczylam kilku miłych sytuacji. Chciałabym umieć ich używać tak jak Ty :*

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 kwi 2016, o 18:35

MagdaLooney napisał(a):Cudowna historia Aliss :*
Ja dzisiaj mam dzień na pytania kwantowe..i doswiadczylam kilku miłych sytuacji. Chciałabym umieć ich używać tak jak Ty :*


Madziu zadawanie pytan kwantowych i robienie odkreowan to najprostrza sprawa ,wazne zeby sie nie zastanawiac czy robisz to dobrze czy tez nie, i nie prubowac tylko robic . ;)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2016, o 18:42

To chyba tak jak z większością zagadnień PP :)
Jednak chciałabym wiedzieć.. Albo inaczej - chciałabym POCZUC tak w pełni te pytania...

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 kwi 2016, o 18:50

MagdaLooney napisał(a):To chyba tak jak z większością zagadnień PP :)
Jednak chciałabym wiedzieć.. Albo inaczej - chciałabym POCZUC tak w pełni te pytania...


Madziu czy Ty czujesz ze jestes tworca swojej rzeczywistosci ? czy tylko o tym wiesz ?

Bo to kolosalna roznica . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2016, o 19:07

Ha! Wiesz ze to kolejne zagadnienie o którym nieustannie myślę od kilku dni? :) nie wiem czy już to czuję, w pewnych aspektach tak a w innych... No a w innych to nad tym pracuję ;) choć gdy myślę o tym, to czuję wspaniałą lekkość i podekscytowanie.

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 kwi 2016, o 19:19

MagdaLooney napisał(a):Ha! Wiesz ze to kolejne zagadnienie o którym nieustannie myślę od kilku dni? :) nie wiem czy już to czuję, w pewnych aspektach tak a w innych... No a w innych to nad tym pracuję ;) choć gdy myślę o tym, to czuję wspaniałą lekkość i podekscytowanie.


W momentach niepewnosci zawsze mozesz uzyc takiego odkreowania :

Wszystko co mi nie pozwala poczuc ze jestem tworca mojego zycia zniszcze i odkreuje teraz , zgoda nie zgoda itd.... :)

Musze tylko dodac ze ja zadalam mojej znajomej tylko kilka pytan i odkreowan i gdyby ona nie czula swej mocy to by nic sie nie zadzialo . ;)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2016, o 19:40

Kiedyś oglądałam filmik na yt zamieszczony na forum jeszcze przez Królika. I tam było to tak zagmatwane, że zmeczylo mnie samo oglądanie oprócz zgoda niezgoda było tam parę innych formulek,totalnie zakręconych.. Wiem że próbuję iść na skróty ale mam prośbę... Mogłabyś napisać jakie stosujesz pytania? Co następuje po zgoda niezgoda?

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 18 kwi 2016, o 19:46

MagdaLooney napisał(a):Kiedyś oglądałam filmik na yt zamieszczony na forum jeszcze przez Królika. I tam było to tak zagmatwane, że zmeczylo mnie samo oglądanie oprócz zgoda niezgoda było tam parę innych formulek,totalnie zakręconych.. Wiem że próbuję iść na skróty ale mam prośbę... Mogłabyś napisać jakie stosujesz pytania? Co następuje po zgoda niezgoda?


Zdanie odkreowujace :
zgoda nie zgoda , dobrze zle POC , PAD wszystkie 9 w skrocie ,ponad nuklearne sfery .

Wystarczy poczytac ten watek , Magda na skroty sie nie da , nikt za Ciebie niczego nie jest w stanie zrobic . :D

Ale leniuszek z Ciebie
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2016, o 19:50

Przyznaję, zlapalam przysłowiowego lenia :)
Ajjjjj rozpoznaje te zdania. to TE! Aaaaaaaaaaaaaaa
No dobra, nadrabiam zaległości :*

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 19 kwi 2016, o 11:19

Aliss, co za meeega historia!!! Cudowna!!!
Pytania kwantowe są naprawdę niesamowite.
MagdaLooney - odstaw na chwilę wszelkie nauki, po prostu przystąp od razu do testowania, a zobaczysz jakie cudowne rzeczy będą się działy. Potestuj najprostsze pytania kwantowe, takie jakie zadajemy co dzień: jak może być jeszcze lepiej? co tutaj jest jeszcze możliwe? co dziś wydarzy się fajnego? Jakie miłe niespodzianki dziś do mnie przyjdą? W jaki sposób mogłabym osiągnąć... (to i to, wpisz co masz obecnie na celu)? W jaki sposób (coś tam) mogłoby do mnie przyjść? i tak dalej, i tak dalej... pytaj i NIE OCZEKUJ ODPOWIEDZI, nie oczekuj niczego, pytaj jak taki ciekawski dzieciak. Rezultaty zaskoczą Ciebie samą, będziesz w szoku tylko daj się zaskoczyć, daj wszechświatowi działać. Nie kombinuj, nie układaj planów (a co jeśli to, a co jeśli tamto, ale JAK niby miałoby to się zdarzyć, ble ble...), po prostu pytaj i czekaj (w międzyczasie robiąc swoje) :) Zapominaj o tych pytaniach, a potem znów pytaj o nowe rzeczy. I tak będziesz sobie fruwać od manifestacji do manifestacji, od jednej niespodzianki do następnej.

Nicky
 
Posty: 3650
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1807 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2233 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Herbata_z_cukrem, Wenus21 i 20 gości