Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie w praktyce - nasze doświadczenia


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie w praktyce - nasze doświadczenia

Postprzez LILITH » 7 paź 2010, o 11:00

a no właśnie
ja myślę ze trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć po co tu jesteśmy - bo rozwój duchowy to i owszem chociaż nie czuję się niedorzwinieta pod tym względem (może nawet za bardzo i to czasem przeszkadza niefrasobliwie marzyć) ale ja chcę mieć na ten rozwój czas!! Tak naprawdę to zadna kasa nie daje szczęścia ale pomaga. Pomaga dawać radość i ja tego chcę!! I to własnie tu sobie robię :) właśnie kupiłam synowi do nowego mieszkanka (puste jak diabli) śliczny piekarniczek Bosha :) bajeczny i bialutki - total odlot :D czekam na przelew zeby dokupić płytę do kompletu - jak zobaczy to padnie ;)

a praca? jak to mówią jak się robi co się lubi to człowiek nie pracuje - więc szukam tego czegoś, mojej pasji, która dawała by coś światu a mnie kasę :D
LILITH
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 12:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyciąganie w praktyce - nasze doświadczenia

Postprzez milli » 7 paź 2010, o 15:20

sroczko,

Przypominam, że ten wątek jest o naszych doświadczeniach w przyciąganiu.
Wypróbowałam już wiele technik... Metoda zmiany emocji na lesze wg Abrahama działa za każdym razem. Sęk w tym, żeby w trudnych chwilach zmieniać emocje na coraz lepsze. milli

milli
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 18:10

Re: Przyciąganie w praktyce - nasze doświadczenia

Postprzez sroczka » 7 paź 2010, o 15:47

achaaaaaaaaaaaaaaa
kumam kumam :)

...tylko co nas w takie maliny wpedziło?
warto mieć świadomość nie swoich narzuconych przekonań.

Czekaj
zobaczymy
co przyciagne
jakie to moje zródło dochodu bedzie

Już wiem co chciec a to juz sukces w/g mnie

sroczka
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 16:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyciąganie w praktyce - nasze doświadczenia

Postprzez sal0me » 7 paź 2010, o 18:08

Ostatnio wygrałam bon i zastanawiałam się, na co go przeznaczyć. Myślałam o jakimś egzotycznym masażu. Ogromną radość sprawiało mi myślenie, co zrobię z tym bonem. Bon przyszedł dopiero dzisiaj, ale nie w tym rzecz - jakiś czas temu ogłosiłam się na gumtree, że poprowadzę taniec arabski wzamian za inną ciekawą umiejętność - i zgłosiła się osoba od masażu misami tybetańskimi.
A więc masaż dostałam, nie wydając ani złotówki i dalej zastanawiam się, co zrobić z tym bonem ;)
sal0me
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 14:11

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości