Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

PP a odchudzanie


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

PP a odchudzanie

Postprzez asia2o13 » 2 cze 2016, o 07:58

Hej :)
Czy ktoś próbował stosować PP przy walce ze zbędnymi kilogramami ?

Czy wizualizacje wymarzonego ciała i np. pytania " jakby to było gdybym ważyła xx kg " będą ok ? :)

asia2o13
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 09:39

Od zawsze chciałam być mniejsza. Odchudzanie, myślenie ob sesyjne o jedzeniu i wahania wagi to była norma. Potem odpuściłam, waga zeszła i trzyma się na jednym poziomie czy jem tonę słodyczy, czy nie ;)
Polecam filmy Paula McKenna. Ja co prawda póki co odsłuchałam ten na złamane serducho, i był świetny.
Na odchudzanie masz tutaj: http://www.cda.pl/video/143497de
Pamiętaj, że możesz wszystko ;)

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez honey1012 » 2 cze 2016, o 12:41

uuuu dzięki :) coś dla mnie!
honey1012
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez Nicky » 2 cze 2016, o 12:59

Ja też chcę :D umiem stosować PP w tylu sprawach... a tych kilku kg nie potrafię zrzucić Biorę się za to! Bez dwóch zdań.

Nicky
 

Re: PP a odchudzanie

Postprzez Nimfka » 3 cze 2016, o 06:52

Powodzenia dziewczyny :D
Ja próbuję dalej jechać z wagą w dół, bo zatrzymała się i stoi jak zaczarowana O.o

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez asia2o13 » 3 cze 2016, o 07:24

NIcky jak będziesz działac ? :)

asia2o13
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 07:10
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez LadyLady » 3 cze 2016, o 09:32

no a jak jedzenie to jedna z przyjemności i mi to podnosi wibracje?:D
jeść pyszne desery albo wracać z imprezy zahaczając o fast food..
ważyłam się i niestety mi przybyło kg od tych przyjemności:///
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez Nicky » 3 cze 2016, o 11:01

asia2o13 napisał(a):NIcky jak będziesz działac ? :)


No właśnie... poza tradycyjnymi sposobami (ograniczanie się z żarciem etc.) to nie bardzo mam pomysły na to, hehe ;) O ile wszystkie inne sprawy już jako-tako nauczyłam się ogarniać poprzez PP, włącznie z finansami, to jakoś ze sprawą nadmiernych kilogramów tkwię w miejscu. Tj. czasem coś tam tracę, potem tyle samo nadrobię, i tak to się kręci, ciągle stoję w miejscu. Nie tyję - to jest ten plus... ale i chudnę, a właśnie chciałabym schudnąć. Jedyne co zrobiłam w tej kwestii tak stricte pod kątem PP to dopisanie do mojej listy (Technika 21 dni) idealnej wagi (tj. konkretnie stwierdzenie, że taką wagę właśnie mam). No i czekam aż mi się to spełni A co! PP jest przecież proste. Skoro zamówiłam, to ma się spełnić i basta! Jeszcze zostały mi tylko 3 dni przepisywania moich punktów - życzeń <3 Nie mogę się doczekać spełniania się moich życzeń :)

Nicky
 

Re: PP a odchudzanie

Postprzez honey1012 » 3 cze 2016, o 11:39

Nicky napisał(a):
asia2o13 napisał(a):NIcky jak będziesz działac ? :)


No właśnie... poza tradycyjnymi sposobami (ograniczanie się z żarciem etc.) to nie bardzo mam pomysły na to, hehe ;) O ile wszystkie inne sprawy już jako-tako nauczyłam się ogarniać poprzez PP, włącznie z finansami, to jakoś ze sprawą nadmiernych kilogramów tkwię w miejscu. Tj. czasem coś tam tracę, potem tyle samo nadrobię, i tak to się kręci, ciągle stoję w miejscu. Nie tyję - to jest ten plus... ale i chudnę, a właśnie chciałabym schudnąć. Jedyne co zrobiłam w tej kwestii tak stricte pod kątem PP to dopisanie do mojej listy (Technika 21 dni) idealnej wagi (tj. konkretnie stwierdzenie, że taką wagę właśnie mam). No i czekam aż mi się to spełni A co! PP jest przecież proste. Skoro zamówiłam, to ma się spełnić i basta! Jeszcze zostały mi tylko 3 dni przepisywania moich punktów - życzeń <3 Nie mogę się doczekać spełniania się moich życzeń :)

Nicky zrobiłam dokładnie to samo :D widzę że tym razem wkręciłaś się w technike 3 tygodni :D ja dziś mam 16 dzień :D

Próbowałam też odkreowywać wszystkie blokady a propo spadku wagi ale niewiem czy to dobry pomysł...
honey1012
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: PP a odchudzanie

Postprzez Nimfka » 3 cze 2016, o 11:43

Dziewczyny, a tak trochę wychodząc poza PP, to może ograniczcie trochę gluten, pieczywo? :)
Z tego co się orientuję, wtedy brzuszek może trochę zmaleć :)

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 18 gości