Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam to??


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam to??

Postprzez Nicky » 8 maja 2015, o 06:51

Czy macie czasem tak, że są dni kiedy albo kompletnie nie możecie usnąć, albo zasypiacie ale budzicie się o dziwnej godzinie (np. 4:00 lub 5 nad ranem) i nie możecie z powrotem usnąć.... a potem spotykacie się z kimś i ta osoba Wam oświadcza że ostatnio intensywnie o Was myślała??

Ja właśnie coś takiego przeżyłam i jestem w szoku. Trzy dni pod rząd cierpiałam na totalną bezsenność ale tego typu, że spałam troszkę i potem budziłam się o najbardziej dziwacznych porach, a następnie nie mogłam zasnąć. W rezultacie, od rana chodziłam jak jakieś totalne zombie... bo ja mam takie coś, że po prostu MUSZĘ się porządnie wyspać, jak się nie wyśpię to kaplica, jestem kompletnie nieprzydatna do życia. A wczoraj spotkałam się z jednym moim bliskim przyjacielem, który tydzień wcześniej był na wyjeździe służbowym... i który wrócił do mojego miasta dokładnie 4 dni temu czyli wtedy gdy u mnie zaczęły się te "senne problemy". Pierwsze co powiedział podczas spotkania, to... że myślał o mnie od chwili powrotu, że bardzo chciał się spotkać bo jest ciekaw co u mnie słychać itp. (dawno się nie widzieliśmy), i jeszcze... że przeprasza za swój wygląd (miał podkrążone oczy jak cholera) ale jest meeega zmęczony bo od paru dni źle śpi

Zdarzyło się Wam coś takiego?? W ogóle myślicie, że takie coś jest możliwe?

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez magicmind » 8 maja 2015, o 07:46

miałem tak jakoś pół roku temu jak interesowałem się Jezusem itp. budziłem się dokładnie o 3 w nocy lub coś koło tego.
Przy okazji połaczyło się to z moim nadciśnieniem.

Nie wiem czy ktoś o mnie myśli intensywnie ale czasami zdarza mi się tak budzić, tyle ,że ja zawsze raczej bez problemu zasypiam ;)
Np. dzisiaj w nocy się tak obudziłem po patrzyłem z pięć minut w okno, pomyślałem i zaraz zasnąłem.

Miałem jakieś dziwne sny. Co ciekawe znowu śni mi się ta dziewczyna o której pisałem... no to jest wkurzające już :D :)
Nie myślę już o niej w ciągu dnia i nawet nie widziałem ją już od paru tygodni albo i więcej ;)
TAk sobie pomyślałem ze nigdy żadna dziewczyna tak często mi się nie śniła, nie wiem,czemu tak jest ale naprawdę wątpię w to ze ona może o mnie jeszcze nawet trochę myśleć ;)

magicmind
 
Posty: 5270
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 898 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1409 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez magicmind » 8 maja 2015, o 15:08

hehe przypomniało mi się coś :D :) Nie wiem jak ta dziewczyna ma na nazwisko i kiedyś mocno się nad tym zastanawiałem nawet szukając u jednej osoby na fb czy nie ma jej w znajomych :D :)
W każdym razie kiedyś mi się śniło ,że jej nazwisko jakoś podobnie brzmi do Bożydar a dzisiaj w nocy śniło mi się ,że ustaliłem ze ma na nazwisko Aura Ciekawe jak faktycznie ma :D :)

Swoją drogą zabawne jest to ,że swego czasu sobie wymodliłem ją a później moja podświadomość taki psikus mi zrobiła ,że śniła się z nazwiskiem Bożydar :D

magicmind
 
Posty: 5270
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 898 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1409 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Kokos » 8 maja 2015, o 17:54

A ja ostatnio śpię nareszcie słodko i przyjemnie jak niemowlę :D :D


Czy to oznacza, że przestali o mnie myśleć ?

Kokos
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 819 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 669 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Nicky » 8 maja 2015, o 18:53

magicmind napisał(a):hehe przypomniało mi się coś :D :) Nie wiem jak ta dziewczyna ma na nazwisko i kiedyś mocno się nad tym zastanawiałem nawet szukając u jednej osoby na fb czy nie ma jej w znajomych :D :)
W każdym razie kiedyś mi się śniło ,że jej nazwisko jakoś podobnie brzmi do Bożydar a dzisiaj w nocy śniło mi się ,że ustaliłem ze ma na nazwisko Aura Ciekawe jak faktycznie ma :D :)

Swoją drogą zabawne jest to ,że swego czasu sobie wymodliłem ją a później moja podświadomość taki psikus mi zrobiła ,że śniła się z nazwiskiem Bożydar :D



słuchaj, ale możesz się pobawić w detektywa... sprawdź wszystkie nazwiska na domofonie w bloku, w którym ona mieszka (zrób zdjęcie telefonem albo coś ;)), a potem powpisuj je na fejsie. Może wyskoczy Twoja panna :D

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Nicky » 8 maja 2015, o 18:55

Kokos napisał(a):A ja ostatnio śpię nareszcie słodko i przyjemnie jak niemowlę :D :D


Czy to oznacza, że przestali o mnie myśleć ?



Chyba tak

Ale wiecie co, coś może być z tym odbieraniem cudzych myśli,przynajmniej u mnie, bo ja mam jeszcze takie coś, co można nazwać wysokim poziomem empatii: często zdarza mi się, spotykając się np. z osobą którą boli głowa albo ma inną dolegliwość, tak jakby PRZEJĄĆ od niej ten jej ból. I po spotkaniu taka osoba często dzwoni zadowolona że wszystko jej przeszło, a ja zwijam się z bólu. Dziwne to, ale tak mam, zdarzyło mi się to wielokrotnie.
Więc w sumie ze snem może być podobnie...

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Kokos » 8 maja 2015, o 23:01

Nicky napisał(a):Chyba tak

Ale wiecie co, coś może być z tym odbieraniem cudzych myśli,przynajmniej u mnie, bo ja mam jeszcze takie coś, co można nazwać wysokim poziomem empatii: często zdarza mi się, spotykając się np. z osobą którą boli głowa albo ma inną dolegliwość, tak jakby PRZEJĄĆ od niej ten jej ból. I po spotkaniu taka osoba często dzwoni zadowolona że wszystko jej przeszło, a ja zwijam się z bólu. Dziwne to, ale tak mam, zdarzyło mi się to wielokrotnie.
Więc w sumie ze snem może być podobnie...



Wymarzona sytuacja na pytanie:

DO KOGO TO NALEŻY ? :D

Kokos
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 819 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 669 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez wera91 » 8 maja 2015, o 23:59

Ups, to chyba pewna piękność nie może przeze mnie spać przez półtora roku

wera91
 
Posty: 49
Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:42
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez magicmind » 9 maja 2015, o 06:29

Nicky napisał(a):
magicmind napisał(a):hehe przypomniało mi się coś :D :) Nie wiem jak ta dziewczyna ma na nazwisko i kiedyś mocno się nad tym zastanawiałem nawet szukając u jednej osoby na fb czy nie ma jej w znajomych :D :)
W każdym razie kiedyś mi się śniło ,że jej nazwisko jakoś podobnie brzmi do Bożydar a dzisiaj w nocy śniło mi się ,że ustaliłem ze ma na nazwisko Aura Ciekawe jak faktycznie ma :D :)

Swoją drogą zabawne jest to ,że swego czasu sobie wymodliłem ją a później moja podświadomość taki psikus mi zrobiła ,że śniła się z nazwiskiem Bożydar :D



słuchaj, ale możesz się pobawić w detektywa... sprawdź wszystkie nazwiska na domofonie w bloku, w którym ona mieszka (zrób zdjęcie telefonem albo coś ;)), a potem powpisuj je na fejsie. Może wyskoczy Twoja panna :D

hahaha robiłem tak kiedyś ale teraz są cyfrowe domofony i nie ma nazwisk, tak to bym bez problemu ustalił ale powiem ci że niezła miałem adrenalinę jak kręciłem się przy jej oknie
Wiesz na upartego mógłbym coś głupiego zrobić i wymyślić jakiś podstęp i zapytać jej sąsiadów :D :) ale obawiam się ze by sie to wydało ;) Poza tym mowiła mi ze nie ma FB ani nie korzysta z komunikatorów internetowych ;)

No ale to tylko ciekawostka bo nie myślę już o tej dziewczynie i tak mi lepiej :)

A dzisiaj śniła mi się góra złota. Dostałem w spadku jakieś mieszkanie w ruinie, poszedłem to zobaczyć a tam bezdomni się urządzili i gdzieś tam znalazłem mnóstwo złotych monet :) Na zdjęciach była moja zmarła babcia.
Potem śniło mi się ze miałem jakąś kobietę taką jak w moim zamówieniu, i śniła mi się jakaś muzyka która mi się bardzo podobała ale nie wiem czy taki utwór w ogóle istnieje :)
Ale te sny pewnie nic nie znaczą bo przecież miałem już rózne dziwne i nic za tym nie szło ;)

magicmind
 
Posty: 5270
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 898 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1409 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Nicky » 9 maja 2015, o 09:25

magicmind napisał(a):Swoją drogą zabawne jest to ,że swego czasu sobie wymodliłem ją a później moja podświadomość taki psikus mi zrobiła ,że śniła się z nazwiskiem Bożydar :D


Magic, a dziś są imieniny Bożydara!!!

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 13 gości