Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam to??


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Nicky » 9 maja 2015, o 09:26

magicmind napisał(a):A dzisiaj śniła mi się góra złota. Dostałem w spadku jakieś mieszkanie w ruinie, poszedłem to zobaczyć a tam bezdomni się urządzili i gdzieś tam znalazłem mnóstwo złotych monet :) Na zdjęciach była moja zmarła babcia.
Potem śniło mi się ze miałem jakąś kobietę taką jak w moim zamówieniu, i śniła mi się jakaś muzyka która mi się bardzo podobała ale nie wiem czy taki utwór w ogóle istnieje :)
Ale te sny pewnie nic nie znaczą bo przecież miałem już rózne dziwne i nic za tym nie szło ;)


Bardzo dobry sen, symbolika tego snu może oznaczać że odkryjesz coś cennego, niekoniecznie materialnego, ale będzie to jakieś odkrycie które dużo zmieni w Twoim życiu :)

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez magicmind » 9 maja 2015, o 09:49

Nicky napisał(a):
magicmind napisał(a):Swoją drogą zabawne jest to ,że swego czasu sobie wymodliłem ją a później moja podświadomość taki psikus mi zrobiła ,że śniła się z nazwiskiem Bożydar :D


Magic, a dziś są imieniny Bożydara!!!

no ale ten sen to dawno temu miałem z pól roku temu albo więcej :D :)
Nicky napisał(a):
magicmind napisał(a):A dzisiaj śniła mi się góra złota. Dostałem w spadku jakieś mieszkanie w ruinie, poszedłem to zobaczyć a tam bezdomni się urządzili i gdzieś tam znalazłem mnóstwo złotych monet :) Na zdjęciach była moja zmarła babcia.
Potem śniło mi się ze miałem jakąś kobietę taką jak w moim zamówieniu, i śniła mi się jakaś muzyka która mi się bardzo podobała ale nie wiem czy taki utwór w ogóle istnieje :)
Ale te sny pewnie nic nie znaczą bo przecież miałem już rózne dziwne i nic za tym nie szło ;)


Bardzo dobry sen, symbolika tego snu może oznaczać że odkryjesz coś cennego, niekoniecznie materialnego, ale będzie to jakieś odkrycie które dużo zmieni w Twoim życiu :)


jakoś już zaprzestałem wierzyć i zwracać uwagę na znaki ;)

magicmind
 
Posty: 5270
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 898 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1409 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez Nicky » 9 maja 2015, o 09:58

Ale ponieważ dziś są imieniny Bożydara, to może spotka Ciebie coś związanego z Twoją sąsiadką :D :D :D To znak!! Ani chybi :)

Nicky
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1622 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1806 razy

Re: Nie mogę spać, bo ktoś o mnie myśli - zdarzyło się Wam t

Postprzez magicmind » 9 maja 2015, o 10:21

Nicky napisał(a):Ale ponieważ dziś są imieniny Bożydara, to może spotka Ciebie coś związanego z Twoją sąsiadką :D :D :D To znak!! Ani chybi :)


Wyzna mi miłośc i to ze przez ten cały czas myślała o mnie i nie może dalej tak żyć i się męczyć

A ja wtedy powiem ci jak to było i jak to jest jak ktoś obsesyjnie myśli o tobie przez dwa lata i będzeimy mieć świetny przykład do badań naukowych

magicmind
 
Posty: 5270
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 898 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1409 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 6 gości