Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez rafcio1000 » 30 paź 2012, o 16:10

Witam !

To juz moj drugi post.Chcialem sie Wam pochwalic moim sukcesem w dziedzinie przyciagania.Jakis czas temu , wiedzac juz o prawie przyciagania,postanowilem ze bede tworzyl kolaze.Przeczytalem gdzies ze nie mozna siedziec z zaozonymi rekoma i przyciagac wiec postanowilem robic cos ladnego i przyciagac.
Od jakiegos czasu zaczalem sprzedawac moje dziela.Sa one owszem ladne ale nie jestem po zadnej szkole plastycznej a bycmoze nie mam tez talentu.Ale uwiezylem ze wszystko mozna sprzedac jezeli wlozy sie w to pasje i naladuje pozytywna energia.
Nie chcac byc niedowiarkiem wystawilem je za 2000 funtow (ok 10000 zl- przypominam) i juz sprzedalem w ciagu miesiaca 8 takich dziel oraz 50 reprodukcji po 100 funtow za sztuke.
Jak to mozna wytlumaczyc?czy to nie przyciaganie?
Obrazy sa wystawione tu http://www.etsy.com/shop/RafalMarcinek? ... p_redirect jesli ktos jest ciekaw jak wygladaja.
Jak to zrobilem?
Codziennie wprowadzam sie dwa razy w trans.Czuje cieplo i mrowienie w calym ciele.Gdy to odczuwam wyobrazam sobie jak dostaje maila z nastepnym zamowieniem oraz to jak z pietyzmem pakuje te obrazy ,ide na poczte i je wysylam.
Od jakiegos czasu staram sie byc pogodnym i milym dla wszystkich.Do wszystkiego odnosze sie z miloscia.Stosuje takze cwiczenia oddechowe w ktorych oddycham rytmem 1 oddech na minute.Robie ok 40 oddechow dziennie w ten sposob.
Mam nadzieje ze komus pomoglem
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 31 paź 2012, o 07:49 przez rafcio1000, łącznie edytowano 1 raz
rafcio1000
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 11:23
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Lambar » 30 paź 2012, o 22:57

Gratulacje!
A jest jakiś sposób aby podejrzeć te prace bez rejestracji w tym serwisie?
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 119 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez makata » 30 paź 2012, o 23:10

A ja jestem ciekawa jak robisz ten jeden oddech na minutę,bo to daje 6 0 oddechów na godzinę a normalnie oddychamy ze 12 na minutę

makata
 
Posty: 1416
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 820 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 425 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez jaryszek » 31 paź 2012, o 06:41

Link nie działa, ale fajnie że tak sobie pomagasz :) Gratulacje ! Myślę że jak odczuwasz takie pozytywne uczucia przy tworzeniu to jest to dla Ciebie frajdą, Twoją pasją. Tak trzymaj !
jaryszek
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 09:09
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez rafcio1000 » 31 paź 2012, o 07:55

Przepraszam , ale link rzeczywiscie nie dziala.Zostal zmieniony i teraz jest ok.Mozna wchodzic.
Tak ,to prawda ze robie oddech na minute.Najpierw udawao mi sie robic wdech+wydech w 20 sec potem 40 az doszedlem do minuty.Teraz wciagam powietrze nosem przez ok 23 sec a wydycham w 37.Czuje sie po tym niebywale i widze plamki dookola mnie-zapewne prane.Zapomniaem dodac ze widze czesciowa aure a po takim cwiczeniu staje sie ona bardziej wyrazista.
Pozdrawiam
rafcio1000
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 11:23
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez margaritha » 31 paź 2012, o 08:24

bardzo ciekawe prace, podziwiam. mozesz zdradzic, rafcio1000 jak dlugo tworzyles jeden projekt?
"Cuda nie wydarzają się wbrew Naturze, a jedynie wbrew temu, co wiemy o Naturze."- św. Augustyn
Avatar użytkownika prawo przyciągania
margaritha
 
Posty: 134
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:20
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez rafcio1000 » 31 paź 2012, o 09:50

Bardzo dziekuje za pochwale.Zrobiemie takiego kolazu zajmuje mi tydzien.Najwiecej czasu zajmuje znalezienie danego kawalka papier pasujacego w konkretnym miejscu.Tak wiec przegladanie setek katalogow zajmuje najwiecej czasu.Trzeba dopasowac fakture,odcien oraz perfekcyjnie dociac ,uzywajac przezroczystego papieru(pergaminu?).Nastepnie przez okolo 2 dni koloruje to farbami oraz dodaje cienie.
I pamietajcie aby sekret zadzialal nie mozecie miec zadnych sekretow,tajemnic ktorych nie chcielibyscie powiedziec komukolwiek,problemow ktorych sie wstydzicie.Musicie chciec otwarcie mowic o swoich problemach i porazkach bez wstydu do kazdego.
To mnie kiedys blokowalo.Mysle ze to jest bardzo wazny punkt przyciagania.
Pozdrawiam goraco.
rafcio1000
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 11:23
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Kasiczka » 31 paź 2012, o 11:24

Jacie, rewelacja!! Czyli robisz to z papieru? ALe one są śliczne - mają swój klimat i widać, że angażujesz w nie emocje :)

Powodzenia życzę!
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez rafcio1000 » 31 paź 2012, o 11:56

Tak ,robie je z wycinkow z kolorowych magazynow.Bardzo dziekuje za przychylna opinie.Pozdrawiam
rafcio1000
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 11:23
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez aleksandra » 31 paź 2012, o 14:05

Ładne prace, gratuluję :)
aleksandra
 
Posty: 101
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 12:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, emilia87, , makata, MSNbot Media i 28 gości