Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez syllaqmadam » 31 paź 2012, o 15:09

rafcio1000 napisał(a):Bardzo dziekuje za pochwale.Zrobiemie takiego kolazu zajmuje mi tydzien.Najwiecej czasu zajmuje znalezienie danego kawalka papier pasujacego w konkretnym miejscu.Tak wiec przegladanie setek katalogow zajmuje najwiecej czasu.Trzeba dopasowac fakture,odcien oraz perfekcyjnie dociac ,uzywajac przezroczystego papieru(pergaminu?).Nastepnie przez okolo 2 dni koloruje to farbami oraz dodaje cienie.
I pamietajcie aby sekret zadzialal nie mozecie miec zadnych sekretow,tajemnic ktorych nie chcielibyscie powiedziec komukolwiek,problemow ktorych sie wstydzicie.Musicie chciec otwarcie mowic o swoich problemach i porazkach bez wstydu do kazdego.
To mnie kiedys blokowalo.Mysle ze to jest bardzo wazny punkt przyciagania.
Pozdrawiam goraco.

Oj mój drogi,bardzo ważną rzecz mówisz,no to mam problem,bo nie lubię mówić otwarcie o swoich problemach :)
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Lambar » 31 paź 2012, o 21:58

Dyplom artysty masz w duszy,
dyplom poznaje się po owocach, nie po kartce papieru,
piękne prace, mają wspaniały klimat.

Pomęczę Cię trochę odnośnie samej techniki,
bo mnie kiedyś nachodziła ochota na "wycinanki",
ale nie miałem pojęcia jak się do tego zabrać.

Z twojego opisu wynika, że znajdujesz różne fotki pasujące do siebie fakturą i kolorem, czyli aby były dość zbliżone, choć pochodzą z różnych przedmiotów, tak?

Kolejna rzecz to naklejasz pergamin na zdjęcia i to malujesz?

I dalej: jakich farb używasz?

Jak dzieło jest zabezpieczone, psikasz jakimś lakierem?

Do czego kleisz, jakiegoś płótna, brystolu etc.?

:-)
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 119 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Kasiczka » 31 paź 2012, o 22:07

Rafał, odpiszesz mi na pw?
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 23:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez myage.pl » 1 lis 2012, o 12:38

Zrobiłeś wszystko co można i tak, jak trzeba. Gratulacje!
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 62 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Karolina_Krupska » 1 lis 2012, o 23:26

Rzeczywiście - piękna sztuka :-)

Ten pomysł bardzo mi się podoba - gratki

makata napisał(a):A ja jestem ciekawa jak robisz ten jeden oddech na minutę,bo to daje 6 0 oddechów na godzinę a normalnie oddychamy ze 12 na minutę


Oddychanie przeponą dostarcza znacznie więcej tlenu do komórek organizmu, dlatego nie trzeba tak często robić wdechu. Są różne filmiki instruktażowe w sieci. Ja się nauczyłam metodą "unoszenia brzucha" - czyli bardzo wolno robić wdech, zaczynając od podnoszenia się powoli dolnej partii brzucha i stopniowo wraz z powietrzem - unoszenie się wyższych partii, a później już "dopchanie się" powietrzem - lol kolokwialnie wytłumaczone, ale ja tylko na takim przykładzie to ogarnęłam kiedyś :D Oczywiście wydech też powoli, ale nie odrazu. Chwilę powietrze trzeba potrzymać.
Karolina_Krupska
 
Posty: 154
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:01
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez myage.pl » 2 lis 2012, o 07:52

Karolina_Krupska napisał(a):
makata napisał(a):A ja jestem ciekawa jak robisz ten jeden oddech na minutę,bo to daje 6 0 oddechów na godzinę a normalnie oddychamy ze 12 na minutę


Oddychanie przeponą dostarcza znacznie więcej tlenu do komórek organizmu, dlatego nie trzeba tak często robić wdechu. Są różne filmiki instruktażowe w sieci. Ja się nauczyłam metodą "unoszenia brzucha" - czyli bardzo wolno robić wdech, zaczynając od podnoszenia się powoli dolnej partii brzucha i stopniowo wraz z powietrzem - unoszenie się wyższych partii, a później już "dopchanie się" powietrzem - lol kolokwialnie wytłumaczone, ale ja tylko na takim przykładzie to ogarnęłam kiedyś :D Oczywiście wydech też powoli, ale nie odrazu. Chwilę powietrze trzeba potrzymać.


Dokładnie tak, plus na końcu utrzymać bezdech przez pewien czas, co Karolina jak przypuszczam uznała za rzecz oczywistą, a ja jako pedant muszę dodać ;)
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 62 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Anielka » 3 lis 2012, o 21:48

makata napisał(a):A ja jestem ciekawa jak robisz ten jeden oddech na minutę,bo to daje 6 0 oddechów na godzinę a normalnie oddychamy ze 12 na minutę



Ale się uśmiałam . Zboczenie zawodowe... :)

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez Czarodziejka » 4 lis 2012, o 10:33

rafcio1000 napisał(a): I pamietajcie aby sekret zadzialal nie mozecie miec zadnych sekretow,tajemnic ktorych nie chcielibyscie powiedziec komukolwiek,problemow ktorych sie wstydzicie.Musicie chciec otwarcie mowic o swoich problemach i porazkach bez wstydu do kazdego. To mnie kiedys blokowalo.Mysle ze to jest bardzo wazny punkt przyciagania.


Właśnie od jakiegoś czasu też tak czułam. Zauważyłam że jak mówię co mi w duszy gra (jak przyznaję się też do tych złych rzeczy, ale i dobrych też) to tak jakbym się ich pozbywała i przede wszystkim akceptowała siebie. A to otwarcie, powoduje OTWARCIE. To tak jakby wpuszczenie wiatru do swojego wnętrza. I wówczas pewnie przepływa przez nas wszystko co przepłynąć wreszcie może :)

Rafał - prace są piękne! - tak widzę je ja - osoba która nijak zna się na sztuce :D

Czarodziejka
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez SHANI2 » 4 lis 2012, o 10:36

Też jestem artystką. Widać, że wkładasz w prace swoje serce, gratuluje sukcesów! Myślę, że już będziesz z tego żył i jak piszesz, na wysokim poziomie :) A jak dzialają takie oddechy na naszą psychikę, przyciąganie?
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

SHANI2
 
Posty: 194
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 18:29
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Moje skuteczne przyciaganie pieniedzy

Postprzez rafcio1000 » 4 lis 2012, o 21:43

Wielkie dzieki za mile slowa.Dzieki oddechowi, szczegolnie wdychajac przez nos, zatrzymujac, i wydychajac przez usta,gromadzisz w sobie wielkie ilosci energii.Jest ona niezbedna do przyciagniecia tego czego sobie zyczysz.Czym wiecej energi masz tym wieksza sile maja twoje mysli wysylane w kosmos.

Pozdrawiam
rafcio1000
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 11:23
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 19 gości