Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Inspirujące cytaty


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Karolina_Krupska » 1 lis 2012, o 23:35

makata napisał(a):Jeśli cała ksiazka jest jak ten wstęp to ja sie nie skuszę,ale dzięki za cytat przynajmniej moge mieć pogląd na resztę-a gość sobie sam ciut zaprzeczył juz we wstępie.Cóż mnie smaczki w stylu kto kogo za co nie bardzo obchodzą,podobnie jak katastrofy .Ja dziękuję ale może ktoś skorzysta.


Tak, cała książka jest o różnych zjawiskach :-) Przyznam, że też chwilami przechodził mnie dreszcz, ale ja uwielbiam odkrywać tajemnice świata :D Więc to raczej "polecanka" dla ludzi, którzy takie rzeczy lubią ;-)
Karolina_Krupska
 
Posty: 154
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:01
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 23 razy

    warez
    Polskie Forum Warezowe Z Darmowymi Serwerami. Sklep Internetowy Toys Warez.

    myfile.pl

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez myage.pl » 2 lis 2012, o 08:03

Jak dla mnie bomba... jakkolwiek przewrotnie by to nie zabrzmiało w stosunku do tej książki.
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez makata » 2 lis 2012, o 10:19

Karolina_Krupska napisał(a):
makata napisał(a):Jeśli cała ksiazka jest jak ten wstęp to ja sie nie skuszę,ale dzięki za cytat przynajmniej moge mieć pogląd na resztę-a gość sobie sam ciut zaprzeczył juz we wstępie.Cóż mnie smaczki w stylu kto kogo za co nie bardzo obchodzą,podobnie jak katastrofy .Ja dziękuję ale może ktoś skorzysta.


Tak, cała książka jest o różnych zjawiskach :-) Przyznam, że też chwilami przechodził mnie dreszcz, ale ja uwielbiam odkrywać tajemnice świata :D Więc to raczej "polecanka" dla ludzi, którzy takie rzeczy lubią ;-)

Ja wyrosłam juz z czytania sensacyjek dlatego mnie nie rusza.Pamietam z jakimi wypiekami czytałam-wróg pod mikroskopem(polecam) tajemnice świata ech...i gość pisze ze chemia taka skuteczna a skąd on te banialuki wziął?Naukowcy trabią ze jest mało skuteczna i to od lat.Bo to cwane bestie te nowotwory,szczególnie krwi jak czytałam jak one sobie to kawałki chromosomów wycinają gdzie maja te geny tłumiace ich czynność,jak ciągle sie zmieniają dlatego tak trudno trafic w odpowiednią ich fazę-normalnie jak bunt w wojsku.To sa tajemnice a nie ze ktoś kogoś zaciukal .Dwa a czemu ma to służyć ze dowiem sie ze polityk x zamordował y?Wzrosnie moje pozytywne myślenie?Wątpię.
makata
 
Posty: 1305
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 630 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 354 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez myage.pl » 2 lis 2012, o 10:45

Czytanie tego typu książek poszerza pole widzenia. Nie chodzi o to, by bezgranicznie w nie wierzyć, bo to byłoby złe. Jeśli jednak oglądasz wiadomości i telewizję, to dla kontrastu dobrze sięgać właśnie po tego typu publikacje.

Nie wzrośnie od tego Twoje pozytywne myślenie, ale świadomość otaczającego świata - tak. To również bardzo ważny czynnik. Ważne jednak, jak już pisałem, by się tym nie przejmować, nie brać wszystkiego na 100%, bo jest tam również pełno bajek. Zupełnie jak w wieczornych wiadomościach :)
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Czarodziejka » 2 lis 2012, o 14:05

Ja też uwielbiam książki które zmuszają mnie do myślenia. Tak było na przykład kiedy czytałam Rozmowy z Bogiem. Były fragmenty gdzie uśmiechałam się z radości od ucha do ucha i fragmenty gdzie kuliłam się jak mała dziewczynka. I musiałam się z tym z tym zmierzyć, zrewidować siebie, szukać dalej by ułożyć to czy tamto. To nauka, nauka, nauka!

Czarodziejka
 
Posty: 773
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 262 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez coppelia » 3 lis 2012, o 17:14

"Są tacy ludzie, którzy sami sobie niejako aranżują świat i im właśnie wszystko się udaje, choć można by mniemać, że działają pośród fikcji"
Z. Nałkowska "Granica"
(aktualna lektura.... )
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 272
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 39 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Kasia_Kmoch » 3 lis 2012, o 19:39

coppelia napisał(a):"Są tacy ludzie, którzy sami sobie niejako aranżują świat i im właśnie wszystko się udaje, choć można by mniemać, że działają pośród fikcji"
Z. Nałkowska "Granica"
(aktualna lektura.... )

jacie :-) :)
Kasia_Kmoch = kasiczka

Tam, gdzie kończą się możliwości, tam zaczyna się Boża pomoc

wolnaedu.pl
Kasia_Kmoch
 
Posty: 608
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 16:08
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 74 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Czarodziejka » 17 lis 2012, o 20:01

JohnLennon.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Czarodziejka
 
Posty: 773
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 262 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez makata » 20 lis 2012, o 17:53

Kasiczka napisał(a):
Karolina_Krupska napisał(a):Toteż nie proś. Bądź wdzięczny.[/i]

Jezus rozmnażając chleb, nie prosił, odmówił modlitwę dziękczynną :)
Aczkolwiek prośby mi się ralizują, najpierw proszę (raz ) a potem dziękuję za to. :) Czasami tylko proszę, i też otrzymuję - zależy Kogo proszę i o co. Mam intuicyjne wyczucie, czy należy poprosić, czy podziękować . To zależy od kontekstu
Ale fajna lektura, dzięki :)

No właśnie dzisiaj pewna osoba powiedziala mi że Boga nie ma co prosić o coś dla nas bo i tak tego nie dostaniemy,że możemy się modlic TYLKO za innych , gdyż potrzebujemy protekcji czyli ja modlę sie za X a X modli sięza mnie....
Mam lekki zamęt przyznam....
makata
 
Posty: 1305
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 630 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 354 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez charlotta » 20 lis 2012, o 20:52

prosząc o coś, stawiasz się w pozycji braku tego o co prosisz, więc trzeba poczuć się w posiadaniu tego czego pragniesz i podziękować za to. trochę to skomplikowane, ale tak działa...
Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia

charlotta
 
Posty: 398
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:14
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], LadyLady i 8 gości