Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Cellerman » 10 gru 2015, o 20:23


Musisz to poczuć i zaobserwować w Swojej Rzeczywistości. Zwracaj uwagę na znaki, na Gorejące Krzewy.

To co zobaczysz będzie odzwierciedlało Twoje przekonania.


No ja mam a propos Goręjących Krzewów mnóstwo znaków od samej Maryi, np. znajduję obrazek z wizerunkiem Maryi, a tam napis "Jestem przy Tobie. Pamiętam i czuwam''. Wszędzie zauważam Jej wizerunek. Nawet z kilkuset metrów itp.

Co do Gorejących Krzewów do samego celu to tylko 1 uzyskałem albo tylko 1 odczytałem. Było to świadectwo z identyczną intencją jak moja. W tym świadectwie było, że osobie się coś spełniło jak odmówiła tę modlitwę drugi raz. Więc ja zacząłem odmawiać ją drugi raz. To był znak? :)
Cellerman
 
Posty: 149
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez eMka » 10 gru 2015, o 21:49

jeśli uznasz, że to był znak, to tak będzie

wow ile u Ciebie magicznych liczb: strona 66, post z godziny 22, podziękowałeś 44 razy, i otrzymałeś 11 podziękowań ;)
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 15:37
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Cellerman » 11 gru 2015, o 15:49

Co do liczb to jestem numerologiczną 11-tką. Także coś mam z tymi liczbami ciekawego. W podstawówce i gimnazjum byłem 11 na liście, imię i nazwisko daje 11 liter.


A co chcesz powiedzieć przez te ''magiczne'' liczby eMka? To chyba dobrze, co? :)
Cellerman
 
Posty: 149
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez eMka » 12 gru 2015, o 05:51

bardzo dobrze, tez jestem 11;-)
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 15:37
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Monika22 » 1 sty 2016, o 19:12

Kolejny darmowy kurs Life Architect - 7 stycznia 2016 r.
http://lifearchitect.pl/szkolenie-online-dobry-start-w-2016/

Monika22
 
Posty: 184
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 44 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez lena213 » 8 mar 2016, o 18:01

Już trochę się pogubiłam. Czytając różne posty, jedni piszą że choćbyśmy nie wiem jak się cieszyli, a mając złe przekonania to niczego nie przyciągniemy-bo przyciągamy to co jest esencją naszych przekonań. Natomiast inni piszą że skupiając się na dobrym humorze stare przekonania same znikną, że nawet z nimi da się przyciągać. Więc jak to jest?
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 93
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez GOLD » 8 mar 2016, o 18:13

lena213 napisał(a):Już trochę się pogubiłam. Czytając różne posty, jedni piszą że choćbyśmy nie wiem jak się cieszyli, a mając złe przekonania to niczego nie przyciągniemy-bo przyciągamy to co jest esencją naszych przekonań. Natomiast inni piszą że skupiając się na dobrym humorze stare przekonania same znikną, że nawet z nimi da się przyciągać. Więc jak to jest?


Przekonania to Twoj system wierzen, to w co wierzysz. Po tym co czujesz, wiesz jakie one sa. Posluchasz kogo chcesz, a najlepiej posluchaj siebie, ale moja wersja jest taka:

Jesli czujesz sie zle przez wiekszosc czasu to nie prawda, ze jesli masz dobre przekonania mimo to, to bedziesz przyciagac dobre rzeczy, bo... nie sa widocznie takie dobre, skoro czujesz sie zle. Jesli przekonania sa dobre, to czujesz sie dobrze. I tyle. A jesli czujesz sie dobrze, to "przyciagasz" dobre rzeczy, bo skupiasz sie na nich z dobrymi emocjami. Maslo maslane, ale tak to wlasnie dziala. Zasady sa banalne, dlatego dziala to wszystko tak dobrze. :)

GOLD
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 645 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 200 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez lifeisamiracle » 8 mar 2016, o 18:21

lena213 napisał(a):Już trochę się pogubiłam. Czytając różne posty, jedni piszą że choćbyśmy nie wiem jak się cieszyli, a mając złe przekonania to niczego nie przyciągniemy-bo przyciągamy to co jest esencją naszych przekonań. Natomiast inni piszą że skupiając się na dobrym humorze stare przekonania same znikną, że nawet z nimi da się przyciągać. Więc jak to jest?

Spróbuj takiej opcji i takiej i wybierz, co Ci bardziej pasuje ;) Nie wierz innym, sprawdź sama, co działa.

lifeisamiracle
 
Posty: 209
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 112 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Monika22 » 14 mar 2016, o 17:20

Czegoś nie rozumiem. Otóż, ostatnio zapisałam się na zajęcia, na których naprawdę mi zależało. Za każdym razem, gdy te zajęcia miały miejsce, zdarzyło się coś, co uniemożliwiło mi dotarcie na nie.
Oczywiście, pracuje nad przekonaniami, zadaje pytania kwantowe itp. Natomiast podejrzane jest to, że materia jest poruszona właśnie w tej przestrzeni. Nigdy nie działo się nic takiego, zwłaszcza że te zdarzenia powstrzymujące mnie od uczestnictwa w kursie są bardzo nieprzyjemne.
Zastanawiam się, czy chodzi tylko o te zajęcia czy ogólnie o zmianę w podświadomości.

Monika22
 
Posty: 184
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 23:08
Podziękował(a): 44 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez MagdaLooney » 21 mar 2016, o 23:17

Niby oczywiste ale ujęte w przystępny sposób

http://buildingabrandonline.com/MichalK ... sc-rzadzi/

MagdaLooney
 
Posty: 346
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 195 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], carden, , Herbata_z_cukrem, K-Pel, Majestic-12 [Bot], Nicky, Wenus21, Yahoo [Bot], zwyklakobieta i 24 gości