Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy "


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez Lambar » 18 kwi 2012, o 17:22

marzens napisał(a):No.... Lambar!Ty przystojniaku ;)



w rzeczywistości wyglądam bardzo podobnie
tylko jestem trochę szczuplejszy
i posiadam więcej futra na górze
:-D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 603
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez marzens » 18 kwi 2012, o 18:54

No to uroku Ci nie brakuje :)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez Amba » 19 kwi 2012, o 20:11

dziękuję Kasiczka za miłą recenzję i zapraszam do odwiedzin mojej strony, będzie dużo ciekawych tematów i niedługo wkleję zdjęcia z Gali, w której uczestniczyłam w weekend. Ja i ponad 300 ludzi sukcesu. (PP działa w oszałamiającym tempie). Wszystkim życzę takich efektów :D
agnieszkasenko.pl
Małymi krokami do SUKCESU ! www.agnieszkasenko.pl
Amba
 
Posty: 68
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 13:08
Lokalizacja: nad pięknym polskim morzem :)

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez Jola » 22 kwi 2012, o 21:26

Powiem szczerze, że nie czytałam książki o dawaniu, ale od dawna jestem wyśmiewana przez moje "koleżanki" z pracy jako "kumpelka menelka". Cóż to znaczy? Otórz tam, gdzie parkuję samochód przyjechawszy do pracy jest sporawy śmietnik i kręcą się wciąż wokół niego różni tacy, co to wyciągają z niego puszki, papiery itp. Wyciągają i gdzieś taszczą. Ostatnio, nie dalej jak w piątek, po wyjściu z pracy, patrzę, a tu jeden wyciągnął sporą ilość puszek. Pewnie jakać bibka u kogoś była. Pytam go ile dostanie za te puszki. A on na to, że płącą 4 zł za kilogram. Myślę: kurcze, ale się musi nagimnastykować na te 4 złote. No i swoim zwyczajem dałam mu 2 dychy, żęby mu się gęba uśmiechnęła :)

Może dlatego jestem taka zdrowa, bo ciąglę te "menelki" - jak to o nich mówią moje kumpele - życzą mi zdrówka :)

Moje koleżanki nigdy nic nie dają, bo to dla nich strata kasy. NIe dają i nie mają, być może rzeczywiście tak to działa :D
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez syllaqmadam » 22 kwi 2012, o 21:40

Działa, działa :) Ja jak byłam na zasiłku i wracałam własnie z budynku z pieniążkami, budynek przy noclegowni dla bezdomnych, szedł taki jeden i wręczyłam mu piątaka, byłam dumna z jego miny,że ktoś idzie i tak sobie daje mu pieniądze, nic nie powiedział ,chyba go zatkało,pokiwał głową na podziękowanie, jeszcze wczoraj to wspominałam.
A przyznam szczerze,ze dawno nikomu nic nie dawałam, tak właśnie,trzeba o tym pomyśleć, jakoś nie znalazłam sposobność.
a lubię to robić w niespotykany sposób, bo to ,że dajemy prezent na urodziny to takie pospolite i wnet wymuszone nie raz.
Z wielka radością Wam bym podrzuciła, bo strasznie was kocham,a musiałoby to być też w niekonwencjonalny sposób.
Kiedy tworzę doświadczam realnego wsparcia ze strony innych.
http://syllaqmadam.blogspot.com

syllaqmadam
 
Posty: 336
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: Ebook: " Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez Jola » 22 kwi 2012, o 22:03

Masz rację kochana, że to daje radość. Ja za każdym razem jak dam takiemu parę złotych to czuję się tak, jakby mi skrzydła urosły. Gęba mi się śmieje i przepełnia mnie taka lekkość ducha, świat staje się piękniejszy a ja "odfruwam" wyczuwając pozytywną energię, któa płynie od obdarowanego :)
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , Jola i 4 gości