Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bardzo proszę o pomoc, jestem zmęczona


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Bardzo proszę o pomoc, jestem zmęczona

Postprzez magicmind » 24 kwi 2016, o 11:34

czyli tak jakby nie rozczulać się w tym uczuciu tęsknoty, gdy ono przyjdzie, tylko powiedzieć stop - i zająć się czymś innym, żeby odwrócić uwagę myśli?


Tak ale to ma być autentyczne a nie oszukiwanie siebie. Autentycznie zajmij sie tym co moze dawać ci radość i nie myśł już o tym facecie w ogóle.
Bo zauważ ze myśli o nim wcale nie dają ci radości prawda? są przeciwieństwie szczęścia.
Zapewniam Cie ze jeżeli macie być razem to i tak będziecie i on do Ciebie sam wróci.
Oczywiście nie mam zamiaru ci sugerować takiego rozwiązania bo bardzo możliwe ze nigdy nie wróci.
Chodzi o to ,że tak naprawdę ty tkwisz w rzeczywistości tęsknoty i tak długo jak tym bedziesz żyć tak długo to będziesz utrzymywać.
Jeżeli z tego wyjdziesz to albo poznasz nową milość albo ten facet sam wróci, ty nie musisz robić jakiś czarów... po prostu pozbądź się tęsknoty i odnajdź swoją radość.

Swoją drogą dzisiaj widziałem dwa slogany Wawela które mi się podobają.

Radość Wyzwala i Z miłości do radości :D

magicmind
 

Re: Bardzo proszę o pomoc, jestem zmęczona

Postprzez LadyLady » 24 kwi 2016, o 12:23

Zmiano ja bym na Twoim miejscu raczej nic nie robiła na siłę, zaakceptuj, że teraz tęsknisz itp, czasem ktoś potrzebuje więcej czasu. A każdemu, kogo znam czas jednak najbardziej pomógł...
Jednocześnie staraj się dalej poznawać nowe osoby, wejdz może w jakies nowe środowiska. Jak się zainteresujesz kimś innym to już na pewno zapomnisz o swoim ex;-)
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: Bardzo proszę o pomoc, jestem zmęczona

Postprzez ana8564 » 24 kwi 2016, o 18:13

Mam pytanie odnośnie tego linku jak ma wyglądać ta wizualizacja zadowolenia ,ze to się skończyło i jak mam to wykonywać w pracy gdzie nie mogę medytować? Pomocy zakochałam się bez wzajemności w żonatym ,którego widzę prawie codziennie chcę z tym skończyć ale nie potrafię bo ciągle o nim myślę ;/ Jak ma wyglądać to kreowanie zadowolenia ,że to się już skończyło?

ana8564
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lip 2015, o 13:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Bardzo proszę o pomoc, jestem zmęczona

Postprzez coppelia » 26 kwi 2016, o 21:10

"Zajmij się sobą" z przymrużeniem oka ;) Miłego!


Obrazek
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 277
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], ka27aka i 19 gości