Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wersje Innych Ludzi


Tłumaczenia, filmiki, idee

Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 3 cze 2014, o 14:11

Hej! :D


Spotkał się ktoś z Was z założeniem, o którym mówi Bashar nt. innych wesji ludzi? Ma to związek z rzeczywistościami równoległymi i tym, że możesz dowolnie między nimi sie przesuwać.

Chodzi o to, że "Jedynym sposobem na to, byś postrzegał kogoś jest stworzenie jego wersji w Twojej Świadomości", czyli każda osoba ma nieskończenie wiele wersji siebie, a każda z nich jest pewna, że jest prawdziwa - i jest. Ty możesz wybrać np. jakiej wersji chcesz doświadczać danej osoby. Czyli np. jeśli Twój kolega jest dla Ciebie niemiły, możesz wybrać, czyli przesunąć się do równoległej rzeczywistości, gdzie on jest faktycznie dla Ciebie miły i taki też będzie. Jeśli to opanujesz i zrozumiesz, że możesz dosłownie wybrać jak ludzie są nastawieni do Ciebie w Twojej rzeczywistości poczujesz prawdziwą moc, bo tak naprawdę - możesz wszystko. Z osobistych doświadczeń wiem, że to działa idealnie.

Mam przyjaciela, który jest dość skąpy na pieniądze. :D Kiedyś pożyczył mi niewielką sumkę, a ja oddawałem mu przez pewien czas. Pamiętam, że bardzo się denerwował, jak nie miałem części, którą mam mu oddać na czas. Poznałem to, o czym teraz piszę i zastosowałem w taki sposób, że dosłownie "wybrałem" w swojej rzeczywistości, że jest on "hojny". Wybrałem wersję jego, która jest hojna, to wszystko. Dzień później, miałem mu oddać kolejną część, a przyznam, że nie miałem nawet złotówki. Zaufałem, że wybrałem hojną wersję jego i... nie mogłem uwierzyć. Minął termin spłaty, a on zachowywał się jak inny człowiek, był dla mnie miły, mówił, żebym się nie przejmował, że mogę mu oddać w innym terminie - jak będę miał. Nie poznawałem go, ale nie powiedziałem mu wtedy o tym. Takich sytuacji od tego czasu miałem DUŻO więcej, gdzie dosłownie wybierałem wersje osób, które chce doświadczać i robię to cały czas, ale nie tylko ja, a KAŻDY. Różnicą jest, że robię to ŚWIADOMIE - mówię na głos, bądź w myślach jaką wersję wybieram danej osoby i taka ona jest. Może to brzmieć jak sci-fi, ale nie ja jako jedyny o tym mówię.

https://www.youtube.com/watch?v=d2RxZr2nUT8&list=PLbXW0Fw3nlVunHxdohJAD64IG0DmAoKXC
https://www.youtube.com/watch?v=e3DHBrZcqFg
https://www.youtube.com/watch?v=TcPjpUBoCgA


Jest tego oczywiście więcej, ale to temat, nie post, więc piszcie lub dodawajcie własne pomysły, filmiki, artykuły - co chcecie
:D

Pozdrawiam gorąco! :) ;)

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 3 cze 2014, o 16:12

Przeraża mnie to trochę :D. Tzn. mało jest rzeczy, które mnie dziwią i wiele potrafię sobie wyobrazić, ale rzeczywistości równoległe to dla mnie jakiś kosmos. To by m.in. sugerowało, że można przyciągać konkretne osoby, wystarczy, że przejdziesz na rzeczywistość, w której jesteś z tą osobą. Ciekawi mnie jakie są tego granice? Do jakiego stopnia możesz sobie wybierać doświadczenia?

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 3 cze 2014, o 16:39

dariaanna napisał(a): Ciekawi mnie jakie są tego granice? Do jakiego stopnia możesz sobie wybierać doświadczenia?


Bez granic... bez granic. :)

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 3 cze 2014, o 17:55

James napisał(a):
dariaanna napisał(a): Ciekawi mnie jakie są tego granice? Do jakiego stopnia możesz sobie wybierać doświadczenia?


Bez granic... bez granic. :)


Odważne stwierdzenie James :D. Chcesz powiedzieć, że istnieje rzeczywistość, w której jestem gwiazdą rocka? :mrgreen: Boże zabierz mnie tam!! :D :D
A tak poważnie w jaki sposób się dostrajasz do tej wymarzonej rzeczywistości? Tworzysz jedynie obraz takiej osoby w swojej głowie i to wszystko?

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez Madamsyllaq » 3 cze 2014, o 18:42

Darianno zgadza się jesteś gwiazdą rocka, jesteś prezydentem kim chcesz,może trochę pojechałam z tym prezydentem,ale tak to wygląda. To trzeba czuć :) i widzieć.

Madamsyllaq
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 3 cze 2014, o 18:56

Madamsyllaq napisał(a):Darianno zgadza się jesteś gwiazdą rocka, jesteś prezydentem kim chcesz,może trochę pojechałam z tym prezydentem,ale tak to wygląda. To trzeba czuć :) i widzieć.


Ale czadowo! ;) Daria Gwiazda Rocka :lol: Jak to dumnie brzmi :D.

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 3 cze 2014, o 20:06

dariaanna napisał(a):Odważne stwierdzenie James :D. Chcesz powiedzieć, że istnieje rzeczywistość, w której jestem gwiazdą rocka? :mrgreen: Boże zabierz mnie tam!! :D :D


Oczywiście, że jesteś gwiazdą rocka, gdzie indziej astronautką, a gdzie indziej szpiegiem. I sama możesz się "zabrać" do wybranej rzeczywistości. To wszystko jest tak potężne, że nie jest do ogarnięcia na ludzki mózg. Na nasz Wyższy Umysł, już tak. :)

darianna napisał(a):A tak poważnie w jaki sposób się dostrajasz do tej wymarzonej rzeczywistości? Tworzysz jedynie obraz takiej osoby w swojej głowie i to wszystko?


Dokładnie, to wszystko. Po co komplikować coś, co z natury jest łatwe? :) Jeszcze do tego mówię na głos "Wybieram, że doświadczam miłej i hojnej wersji..." i wstawiam imię i nazwisko tej osoby. Możesz to dowolnie formułować. I puszczam, to wszystko. Nie myślę o tym więcej. Przeżywam to doświadczenie.

Tutaj masz całkiem wyraźnie i zrozumiale wyjaśnioną ideę równoległych rzeczywistości.

https://www.youtube.com/watch?v=i_HaeMbBb3s

"Wszystko co możesz sobie wyobrazić jest DOSŁOWNIE fizyczne w jakimś z Równoległych Światów - inaczej nie mogłabyś sobie tego wyobrazić." - Bashar

Jeszcze moja definicja Równoległych Światów, klarownie wyjaśniona :)

Wyobraź sobie, że masz do wyboru dwie rzeczy, dajmy na to - pójście do kina z koleżanką, bądź pójście na kawę z inną koleżanką. Załóżmy, że wybrałaś pójście do kina, więc wybrałaś tę rzeczywistość. Później podczas powrotu z kina masz znowu do wyboru np. wejść do sklepu lub iść dalej, nie wchodząc do niego. Powiedzmy, że nie weszłaś do tego sklepu i poszłaś dalej. Zatrzymajmy się tu na chwilę i trochę cofnijmy. Twoja wersja Ciebie poszła do kina zamiast na kawę, ale inna z Twoich wersji wybrała pójście na kawę z inną koleżanką. Po powrocie z kawy miała do wyboru np. odwiedzić restauracje albo nie. Powiedzmy, że nie odwiedziła restauracji i poszła dalej. W tym czasie inna z Twoich wersji wybrała wejście do sklepu a jeszcze inna wejście do restauracji. To już cztery wersje. Kolejne wybrały przejazd taksówką, inne pobiegły do domu, jeszcze inne wyszły na scenę w mieście i zaczęły śpiewać do ludzi. W tym czasie inna wersja Ciebie zamówiła w restauracji wodę, a inna frytki. Jedna je posoliła, a inna popieprzyła... i tak dalej i tak dalej i tak dalej. NIESKOŃCZENIE WIELE WYBORÓW DAJE NIESKOŃCZENIE WIELE WERSJI CIEBIE. A jak wiadomo, to czy wybierzesz teraz wyjście do kawiarni czy do kina CAŁKOWICIE odmienia Twoją przyszłość - spotykasz inne osoby po drodze, inne sytuacje, rejestrujesz inne rzeczy w głowie, które potem wpływają na Twoje dalsze wybory. To nie ma końca, to jest NIESKOŃCZONE. Dlatego w jakiejś rzeczywistości jesteś gwiazdą rocka, bo taką drogę wybrałaś, a w innej jesteś astronautką, a w innej kierowcą rajdowym. Co najlepsze, czas to iluzja, więc to wszystko zostało już zrobione, wszystkie Twoje marzenia zostały już spełnione, tylko nie jesteś na Równoległej Ziemi, na której one się wydarzają.

Jeśli chcesz przenieść się na Równoległą Rzeczywistość, gdzie jesteś gwiazdą rocka, wystarczy, że to wybierzesz i będziesz działać wg. zasad Prawa Przyciągania. Wizualizacja to nic innego, jak dostrajanie się wibracjami do Równoległej Rzeczywistości, której chcesz doświadczać. Oczywiście zmiany na początku będą bardzo subtelne i TO BARDZO DUŻY PLUS, bo kto chciałby skakać o kilka Równoległych Rzeczywistości naraz? :) Mogłoby się okazać, że skoczyłeś za daleko i nagle masz inną żonę i mieszkasz w innym kraju, mając inny zawód. To nie byłoby fajne :). Dlatego zmiany są subtelne, a z "czasem" możesz jej powiększać i przechodzić bliżej tego, czego pragniesz. :)

Uh, ale się wczułem! :P

Pozdrawiam, dziękuję za zainteresowanie się tematem. :)

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 3 cze 2014, o 20:43

Bardzo dziękuję za wyczerpujące wytłumaczenie James ;). Lepiej to teraz rozumiem :). Rzeczywiście dobrze zacząć od czegoś mniejszego, ale dającego nam znak, że zadziało i stopniowo się bawić różnymi rzeczami :).

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 4 cze 2014, o 13:30

Nie ma za co, Dariaanna :)

I dobrze mówisz - bawić się tym, bo właśnie o zabawę w tym wszystkim chodzi. :) W końcu jesteś tu, by się bawić. :D

http://www.youtube.com/watch?v=YcjXxk08e3c

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 4 cze 2014, o 14:41

James napisał(a):Nie ma za co, Dariaanna :)

I dobrze mówisz - bawić się tym, bo właśnie o zabawę w tym wszystkim chodzi. :) W końcu jesteś tu, by się bawić. :D

http://www.youtube.com/watch?v=YcjXxk08e3c


Świetny filmik! :)

''Przekonano Cię, że świat nie kręci się wokół Ciebie - a właśnie, że kręci! Życie nie ma być zabawą - a właśnie, że ma! Nie jesteś centrum Wszechświata - a właśnie, że jesteś! Życie ma być trudne - nieprawda, utrudniasz je sobie, bo ktoś powiedział Ci, że musi być ciężko! Nie wszystko musi Ci się układać - nieprawda, wszystko Ci się układa! Nie chodzi tylko o gry i zabawy - a właśnie, że chodzi! Nie dzieje się tutaj nic poważnego. To tylko ŻYCIE...i więcej życia...i więcej życia'' ;) MEGA!

dariaanna
 

Następna strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości