Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Wersje Innych Ludzi


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 4 cze 2014, o 15:03

Dobra właśnie wymyśliłam z czym mogłabym się pobawić, nie mam na to mega wielkiego parcia, więc można próbować, bez żadnych konsekwencji :D. Więc, najpierw mówię, że ''Decyduję się(to trzeba podkreślić w moim przypadku :P ) i wybieram, że doświadczam rzeczywistości, w której X proponuje mi Y'' ? To wszystko? Wystarczy to poczuć i puścić tak?

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 4 cze 2014, o 15:28

Tak, im łatwiej to zrobisz, tym lepiej i szybciej będzie działać. :)

Im mocniej w to uwierzysz, tym sprawniej i szybciej będziesz się przesuwała do Rzeczywistości Równoległej, w której to się wydarza.

A emocje pokazują Ci, czy idziesz w odpowiednim kierunku. :)

Na tę wiarę znalazłem pewien sposób. Bo tak naprawdę wszystko od tego zależy. Jeśli uwierzysz, że masz coś już, to efekt będzie niemal natychmiastowy, więc wiara jest najważniejsza. Wyobraź sobie, że wiesz o tym wszystkim już od początku tego życia i stosujesz to w pełni Świadomie, że jest to dla Ciebie normalne i naturalne. Całe Prawo Przyciągania, że masz te zasady w małym palcu i że to dla Ciebie łatwizna, tak jak chodzenie. :)

I pozwól, by to życie płynęło, nie blokuj niczego swoim systemem przekonań. Poczuj jak płynie, oddaj kontrolę. Wtedy będzie idealnie. Trzymaj coś na zachętę. :)

https://www.youtube.com/watch?v=MOGBOCfH1Q4

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez dariaanna » 4 cze 2014, o 18:24

To jednak nie było to. Okazało się, że tam duchy straszą.
Czy to możliwe, że ktoś wie lepiej, co jest dla mnie dobre?
Bo w sumie nie przyciągnęłam tego co chciałam, ale dowiedziałam się, że jednak to nie byłaby dobra decyzja, chociaż wydawała mi się zarąbistym pomysłem. Czyli w pewnym sensie dostałam odpowiedź.

W sumie przypomina mi się jakiś filmik w Bashar'a, z którego wywnioskowałam, że lepszym pomysłem niż tworzenie konkretnej rzeczy, jest tylko szablon, zarys :). Może warto sprawdzić co się kryje dla nas za konkretną rzeczą, co dzięki temu uzyskamy, na czym tak naprawdę nam zależy i jak się będziemy z tym czuli. Zazwyczaj chodzi o uczucia, o poczucie czegoś, a my wymyślamy do tego sytuacje, bo wydaje nam się, że one zaspokoją brak tego uczucia.

Na pewno kojarzysz ten filmik James, w którym była mowa, że to co nasz umysł potrafi wymyślić, to tak naprawdę najsłabsza z możliwych rzeczy.

Więc wszystko możliwe, że moja kreacja zostanie zrealizowana trochę w inny sposób, na co jestem otwarta i nie upieram się konkretnie przy tej rzeczy, bo przecież mogę dostać coś, co będzie dla mnie o wiele, wiele lepsze.
A ta sytuacja pokazała mi, że jednak chyba nie do końca o to mi chodziło i nie tego chciałam, więc mogę bardziej doprecyzować o co mi chodzi.
Dobra, trochę się nakręciłam. :D
Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 19:02 przez dariaanna, łącznie edytowano 5 razy

dariaanna
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez James » 4 cze 2014, o 18:48

dariaanna napisał(a):Dobra właśnie wymyśliłam z czym mogłabym się pobawić, nie mam na to mega wielkiego parcia, więc można próbować, bez żadnych konsekwencji :D.



Tu masz odpowiedź. :)

Jeśli chciałaś eksperymentować z czymś, czego nie do końca chcesz natknęłaś się na opór, ale możesz być tylko wdzięczna samej sobie, że w czas rozpoznałaś to i zaprzestałaś. Jeśli chcesz z czymś eksperymentować, to tak jakbyś nie wierzyła, że to działa albo chciała to sprawdzić. A tu właśnie o WIARĘ chodzi najbardziej. :)

Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończyło. :)

I drugie pytanie:

dariaanna napisał(a):Czy to możliwe, że ktoś wie lepiej, co jest dla mnie dobre?


Ty to wiesz, ale wybierasz przekazywać sobie tę wiedzę w taki sposób, że ktoś Ci ją mówi. To tylko oczywiście jeden z nieskończonej ilości sposobów. :)

Pozdrawiam! :)

James
 

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez haleksan » 10 lip 2014, o 08:20

Tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre ;) Nikt więcej... Nikt nie może za Ciebie decydować bo to Twoje życie. Tak samo Ty nie możesz decydować za kogoś - mówić danej osobie co dla niej jest najlepsze.
haleksan
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 08:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez juliuszamir » 25 lip 2014, o 18:49

haleksan napisał(a):Tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre ;) Nikt więcej... Nikt nie może za Ciebie decydować bo to Twoje życie. Tak samo Ty nie możesz decydować za kogoś - mówić danej osobie co dla niej jest najlepsze.


Decydować za kogoś owszem nie można, ale można kogoś uczyć, albo się uczyć od kogoś
Zapraszam na blog o prawie przyciągania http://mockreacji1.blogspot.com
Avatar użytkownika prawo przyciągania
juliuszamir
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:19
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Wersje Innych Ludzi

Postprzez ciekawyArmand » 21 sie 2014, o 13:44

święta prawda 8-)

ciekawyArmand
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 10:46
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość