Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Różności


Różności

Postprzez Aliss » 16 cze 2016, o 22:42

Celem niniejszego posta jest poinformowanie pozostałych na AB użytkowników o prawdziwym powodzie nieobecności Nicky, magicmind, Black, Kokos, Scarlett, Magdy i wielu innnych, dzięki którym rozwijało się to forum.


Skarlet to forum nie rozwijalo sie dzieki tym uzytkownikom , to raczej ci uzytkownicy rozwineli sie dzieki temu forum ,

wiec daj sobie na luz bo nadal wiedza wasza jest cieniutka . Dyskusja o przyciagnieciu exa ciagnela sie jak flaki z olejem miesiacami i jakos nikomu z was sie nie udalo . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 07:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 22:59

"Jako wolni, świadomi ludzie nie zgadzamy się obecną na AB cenzurą, kłamstwem, hipokryzją i manipulacją!"
..dlatego sami stosujemy manipulację zabraklo ...
"Zapraszamy każdego, kto chce rzetelnej wiedzy, wsparcia i przyjaznej atmosfery" hmm no tak to sie rzuca w oczy
"Jesteśmy nastawieni na rozwój i przyciągnięcie do swojego życia wszystkiego co najpiękniejsze/najcenniejsze!" ...dlatego co jakiś czas spamujemy sobie tutaj bo nie możemy przeboleć że nas już tu nie ma nie potrafimy siię pogodzić ..znowu czegoś zabrakło w wypowiedzi...
I ja jeszcze dodam że zupelnie nie odrobiliście Kochani Forowicze 1. sortu ;) lekcji ...pp, wszystkie techniki , dwupunkt są po to by być świadomym ...tu nie chodzi o podziały my i oni tu wcale nie o to chodzi ...celem wszystkiego jest poczucie wspolnoty ..stowrzenie wspólnego MY nieważne czy róznimy sie pogladami, kolorem skóry, religia czy jej brakiem ..O TO TUTAJ CHODZI ..ale widać jakoś to jeszcze nie ukazało się dość widocznie ...nie szkodzi kiedys do wszystkich dotrze ..echh....i to dorośli ludzie a nie dzieciaki z podstawowki ...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez ŁapaczSnów » 16 cze 2016, o 23:03

Tworzyliśmy to forum, chcieliśmy zapłacić za serwer, dawaliśmy propozycje pomocy a co się stało? Nagle, bez żadnego powodu zostaliśmy usunięci lub zbanowani.
Ładne mi poczucie wspólnoty :)
Jak nie masz o czymś pojęcia to nie oceniaj. Wasz trójka. Guru Marek i dwa pazie. A 23 już dziś banitów to co? Nie mierz wszystkich jedną miarką.

ŁapaczSnów
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2016, o 19:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 23:11

Mistrzyni pytan kwantowych ???! :lol: :lol: dobre dobre :lol:
No tak za to teraz pięknie pokazujecie miłość przez duże M ...i to ludzie z wyksztalceniem pedagogicznym pracujący z dziecmi ...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez ŁapaczSnów » 16 cze 2016, o 23:13

Nie wiem jakie Nicky ma wykształcenie :D
A Wy to możecie pokazujecie miłość? Bije od Was hipokryzją.

ŁapaczSnów
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2016, o 19:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez makata » 16 cze 2016, o 23:22

Scarlet , Magda ile Wy macie lat ? 12 ? 13? Bo mam wrażenie że z takimi małolatami piszę ..chyba ciut więcej prawda ? Nie śledziłam awanturki od początku bo nie mam tyle czasu by ciągle siedzieć od rana do wieczora na forum - poza forum jest życie- co zobaczylam pewnego wieczoru to lawinę narzekan że się ktoś do czego nie nadaje itp itd..co mnie odstręczyło od uczestniczenia w całym zajściu ...nie mialam wyrobionego zdania ..natomiast to co sie potem działo ..żenujące tytuly postow ..no jak dzieci nomen - omen w przedszkolu ... uksztaltowało pewien pogląd ...i tyle ...w kwestii o co NAPRAWDE chodzi wypowiedzialam sie wyżej ..
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez Dylusia » 17 cze 2016, o 05:41

makata napisał(a):"Jako wolni, świadomi ludzie nie zgadzamy się obecną na AB cenzurą, kłamstwem, hipokryzją i manipulacją!"
..dlatego sami stosujemy manipulację zabraklo ...
"Zapraszamy każdego, kto chce rzetelnej wiedzy, wsparcia i przyjaznej atmosfery" hmm no tak to sie rzuca w oczy
"Jesteśmy nastawieni na rozwój i przyciągnięcie do swojego życia wszystkiego co najpiękniejsze/najcenniejsze!" ...dlatego co jakiś czas spamujemy sobie tutaj bo nie możemy przeboleć że nas już tu nie ma nie potrafimy siię pogodzić ..znowu czegoś zabrakło w wypowiedzi...
I ja jeszcze dodam że zupelnie nie odrobiliście Kochani Forowicze 1. sortu ;) lekcji ...pp, wszystkie techniki , dwupunkt są po to by być świadomym ...tu nie chodzi o podziały my i oni tu wcale nie o to chodzi ...celem wszystkiego jest poczucie wspolnoty ..stowrzenie wspólnego MY nieważne czy róznimy sie pogladami, kolorem skóry, religia czy jej brakiem ..O TO TUTAJ CHODZI ..ale widać jakoś to jeszcze nie ukazało się dość widocznie ...nie szkodzi kiedys do wszystkich dotrze ..echh....i to dorośli ludzie a nie dzieciaki z podstawowki ...

Hahaha poczucie wspólnoty, właśnie ją poczułam tu wchodząc po długim czasie .

Dylusia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 19:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: SZKOLENIE NICKY! MISTRZYNI PYTAŃ KWANTOWYCH! ZA DARMO!!!

Postprzez Dylusia » 17 cze 2016, o 05:45

makata napisał(a):Scarlet , Magda ile Wy macie lat ? 12 ? 13? Bo mam wrażenie że z takimi małolatami piszę ..chyba ciut więcej prawda ? Nie śledziłam awanturki od początku bo nie mam tyle czasu by ciągle siedzieć od rana do wieczora na forum - poza forum jest życie- co zobaczylam pewnego wieczoru to lawinę narzekan że się ktoś do czego nie nadaje itp itd..co mnie odstręczyło od uczestniczenia w całym zajściu ...nie mialam wyrobionego zdania ..natomiast to co sie potem działo ..żenujące tytuly postow ..no jak dzieci nomen - omen w przedszkolu ... uksztaltowało pewien pogląd ...i tyle ...w kwestii o co NAPRAWDE chodzi wypowiedzialam sie wyżej ..

Wy za to poważni aż strach ,wieje grozą brak. ,zimno jak w lutni.

Dylusia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 19:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Różności

Postprzez Dylusia » 17 cze 2016, o 06:03

bo nie możemy przeboleć że nas już tu nie ma nie potrafimy siię pogodzić .
No ja nie mogę, makata dobrze wiesz co tu się działo od początku, ile osób skorzystało ile osób z siebie dało ,tak na prawdę swojego życia musielibyśmy być z kamienia, żeby nie zabolało to jak zostaliśmy potraktowani. I to tam nie jest,że do żywego dotkneło,ze zwykłego szacunku do siebie domagam się, albo wyjaśnienia, albo przeprosin. Wiem, że i tak karma powraca,więc sprawiedliwośc prędzej czy później się zadzieje. Powodzenia wszystkim. I żegnam, bo pewnie za chwilę post i ja znikniemy w czarnej dziurze, bez wyjaśnienia.

Dylusia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 19:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Różności

Postprzez makata » 17 cze 2016, o 17:47

Dylusiu po raz kolejny powtarzam że nie siedzę na forum od rana do wieczora ...co pamiętam to to że padła propozycja o wsparcie finansowe ..nawet napisałam że żadnego posta na priv nie dostałam ...potem jak pamiętam zaczęły się niesnanstki obwinianie że ktoś jest nieudolny ,że się nie zna -pamiętasz?- po przeczytaniu kilku opuściłam forum..dyskusja zapewnia wrzala dalej pozna nocą nie wiem bo mnie NIE było ...następnego dnia pojawiły się żenujące wpisy z gwoździem programu "cycki" ...mnie zdziwił tylko styl tych wpisów ...bo kurcze tak się nie zachowuja ludzie świadomi
Jak Wierzysz że karma wraca tak masz ,wiele osób nie wierzy więc do nich nie wraca :) Zauważ że nigdzie NIE napisałam że nie daliście siebie ,że nie staraliscie się pomóc.... robili to od forowicze od czasu założenia tego forum aż po czasy obecne...każdy odkładał tutaj cząstkę swej wiedzy,praktyki ,czasu -nawiasem mówiąc proszę spojrzeć kto zakładał poszczególne wątki od początków tego forum :) na tej to wiedzy WSZYSCY korzystaliśmy zmieniając swoje życie i będą korzystać inni...nie czuje się natomiast w obowiązku nikogo przepraszać Poza tym też nie rozumiem czegoś skoro od 2 lat jak dobrze pamiętam drugie forum istnieje i większość była zarejestrowana na drugim i zapewne też się udzielała to o co chodzi?Ale ją nie muszę wszystkiego rozumieć.Też życzę powodzenia nam wszystkim dot.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Następna strona


« Powrót do Warsztaty i szkolenia


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości