Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Magda Jasińska Happy maker


Magda Jasińska Happy maker

Postprzez happymaker » 13 wrz 2016, o 21:16

Magda Jasińska - Happy maker - Ta nazwa wyjaśnia wszystko. Przynoszę szczęście, pokazuję drogę do niego , pokazuję jakie to proste, łatwe i przyjemne. Efekty przychodzą bardzo szybko. Inspiratorka, trenerka rozwoju duchowego. Uczy Prawa Przyciągania od ponad 3 lat!
"Jeśli nie możesz dojść do siebie, przyjdź do mnie !"

https://www.facebook.com/happymakerMagda/

Prowadzi warsztaty "Pokochaj siebie" oraz "Przyciągnij Swoje Bogactwo"

Magda mówi "Czy wiesz, że możesz mieć wszystko, o czym marzysz? Czy masz wrażenie, że teraz odbijasz się od ścian i mijasz z tym czego naprawdę chcesz? Czy chcesz to zmienić?

Wiem, że chcesz!

Rozumiem też, że się boisz. Otwórz się na zmiany, a już nigdy nie zapragniesz wrócić do życia, które prowadzisz teraz. Nic nie dzieje się przypadkiem, a sam fakt że czytasz te słowa świadczy o tym, że Twoja podświadomość już wkroczyła na ścieżkę chęci zmian!

Zapraszam Ciebie do mojego autorskiego programu, w którym dołożę starań aby Twój świat stał się pięknym ogrodem, w którym rozkwitają Twoje najskrytsze marzenia. Oparty na mojej autorskiej metodzie program pomoże Ci w bardzo szybkim tempie nauczyć się jak zmienić swoje życie na zawsze. Pozwól mi oczyścić Twoją ścieżkę życia i pomóc Ci zmienić nurt Twojego życia. Przestań stać z boku i obserwować szczęście przez szybę dławiąc łzy. Szczęście nie ma limitów i jest dostępne dla wszystkich, wystarczy że naciśniesz klamkę właściwych drzwi. Gotowy na zmiany? Jeśli tak to już dziś oferuję Ci swoją pomoc, wystarczy że zrobisz pierwszy krok."

http://onangelswings25.wixsite.com/happymaker
ZAPRASZAM

happymaker
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 10:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz


« Powrót do Warsztaty i szkolenia


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość