Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Temat dotyczący niebespieczeństw wyjazdów za granice


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Temat dotyczący niebespieczeństw wyjazdów za granice

Postprzez adhs » 3 paź 2015, o 10:54

Ten temat może nie jest związany mocno z pp ale po prostu nie daje mi to spokoju i muszę was o tym ostrzec. Jeżeli Administrator zdecyduje o tym żeby usunąć ten temat uszanuje jego decyzje. Tak jak napisałem ten temat nie jest bardzo powiązany z pp ale powinno się o tym mówić i przeciwdziałać temu jak najwięcej, wszyscy powinni o tym wiedzieć i zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństwa zwłaszcza dziewczyny. Chodzi o handel ludźmi .

JEŻELI WYJEŻDZASZ ZA GRANICE, ZA PRACĄ BĄDZ BARDZO OSTROŻNA, WYJEŻDZAJ Z KIMŚ BLISKIM I Z SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚCIĄ POZNAWAJ LUDZI OBCYCH. DOKŁADNIE SPRAWDZAJ PROPOZYCJE PRACY I Z SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚCIĄ ZWRACAJ UWAGE NA OFERTY PRACY KTÓRE SĄ BARDZO KORZYSTNE.


Około 15000 kobiet została sprzedana do burdeli, ludzie którzy zajmują się niewolnictwem to najgorszego rodzaju kanalie jakie chodzą po tym świecie. Ja osobiście nie mam dla takich litości i nie obchodzi mnie karma. Handlarze kobietami zasługują na śmierć i na wszystko co najgorsze. proszę jeszcze raz uważacie na oferty pracy za granicą dziewczyny.

I ostrzegajcie o tym niebezpieczeństwie,

Proszę mi wybaczyć temat nie związany z pp ale po prostu trzeba o tym wiedzieć i nie daje mi to spokoju,
Chyba zmieniam zawód na Policjanta,

Mam nadzieje że tym gnojom którzy się zajmują handlem kobietami bóg nigdy nie wybaczy.

Teraz panuje moda na wyjazdy za granice do pracy uważacie na siebie.

adhs
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 14:44
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości