Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 10 maja 2015, o 22:02

Jako ze ostatnio popularne się stały to zakładam temat gdzie można wrzucać ciekawe propozycje pytań.

O pytaniach kwantowych w skrócie dla tych co sie nie zaznajomili z tym:
Pytania kwantowe to rodzaj komunikacji z Wszechświatem który on najlepiej toleruje.
JaK już wiemy proszenie czy pragnienie to najgorszy rodzaj komunikacji, w opozycji do tego jest wydawanie poleceń lub zadawanie pytań. Pytania na Wszechświat działają podobnie jak na komputer/wyszukiwarkę itp. który uwielbia dostawać zadanie i śpieszy z udzielaniem odpowiedzi a w przypadku pytań kwantowych otworzeniem nowych możliwości lub po prostu manifestacją. Pytania te również są jak coś co napędza energie i wibracje.

Aliss podała kilka podstawowych:
Do kogo to należy?- pytanie uwalniające w sytuacji problemu które sprawia ,że odsyła to problem do świata z którego przyszedł on do nas. Mi pomogło na ból pleców ;)

Jak może być jeszcze lepiej? pytanie otwiera nowe możliwości

Co tu jeszcze jest możliwe?/Jakie są tu jeszcze możliwości j.w.

Co miłego/dobrego może mnie spotkać?

i takie na które dzisiaj wpadłem:
Jak mogę czuć się jeszcze lepiej teraz?
Jak szybko mogę odczuć ulgę?
Jak wielką radość mogę odczuć teraz?


Jak macie jakieś swoje to piszcie i dajcie znać jak wam idzie.

Mi się sprawdzało w pracy pytanie które zawsze zadawałem sobie totalnie nieświadomie:
Jak można to zrobić najlepiej? lub Jak można to zrobić lepiej od ...

hehe nawet nie wiedziałem ze używałem pytań kwantowych nieświadomie od czasu do czasu ;)


Lista pytań:


Do kogo to należy?
Jak może być jeszcze lepiej?
Co tu jeszcze jest możliwe?/Jakie są tu jeszcze możliwości
Co miłego/dobrego może mnie dzisiaj spotkać?
Co miłego mnie dziś czeka?
Jak mogę czuć się teraz jeszcze lepiej ?
Jak szybko mogę odczuć ulgę?
Jak dużą radość mogę teraz odczuć ?
Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?
Jakie moje wybory przyniosą mi dziś radość i spełnienie?
Jakby to było, gdybym osiągała wszystko to co chcę?
Jakby to było, gdyby wszystkie moje życzenia się spełniały?
Jak można to zrobić najlepiej? lub Jak można to zrobić lepiej od ...


Co jest jeszcze wymagane, by ukazało się to, o co proszę?
Gdzie jest ten komponent energii, który pozwoli, by dokonała się zmiana?
Kim jestem dzisiaj i jakie wspaniałe przygody dzisiaj mnie spotkają?


Zdanie odkreowujące

To zdanie odkreowujace ja stosuje tak , dam dokladny przyklad :

Co jest we mnie wspanialego czego jeszcze nie widze ? i wszystko to co mi na to nie pozwala , zniszcze, odkreuje teraz - zgoda nie zgoda , dobrze zle POC , PAD wszystkie 9 w skrocie ,ponad nuklearne sfery . :)


"Jaka kreacja jest możliwa z tą osobą (wstawić imię), której do tej pory nie wzięłam pod uwagę albo która do tej pory nie była dostępna?"


Jak by to bylo gdyby w moim zyciu pojawil sie mezczyzna przy ktorym bede sie czula ....... ( itu wymienilabym wszystkie uczucia ktore bedzie we mnie ten mezczyzna wywolywal ) . I wszystko co sie pod tym kryje , odkreuje i zniszcze , zgoda niezgoda.... itd. wszechswiecie co tu jest mozliwe ? jakie sa tu mozliwosci ? :)
Ostatnio edytowano 21 lip 2015, o 10:38 przez magicmind, łącznie edytowano 11 razy

magicmind
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez automatyczna » 10 maja 2015, o 22:10

magicmind napisał(a):Do kogo to należy?- pytanie uwalniające w sytuacji problemu które sprawia ,że odsyła to problem do świata z którego przyszedł do nas. Mi pomogło na ból pleców ;)


Magic, jak dlugo powtarzales pytanie zanim bol ustapil?
Mam ten sam problem (bol plecow, odcinek ledzwiowy) od wczoraj, i nic nie pomaga (hoponka, kody uzdrawiania, pyt kwantowe). Nawet tabletek przeciwbolowych probowalam 8-)
"Nie jestesmy ludzmi przezywajacymi duchowe doswiadczenia, ale istotami duchowymi, przezywajacymi ludzki los."
automatyczna
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 gru 2014, o 18:48
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 10 maja 2015, o 22:13

automatyczna napisał(a):
magicmind napisał(a):Do kogo to należy?- pytanie uwalniające w sytuacji problemu które sprawia ,że odsyła to problem do świata z którego przyszedł do nas. Mi pomogło na ból pleców ;)


Magic, jak dlugo powtarzales pytanie zanim bol ustapil?
Mam ten sam problem (bol plecow, odcinek ledzwiowy) od wczoraj, i nic nie pomaga (hoponka, kody uzdrawiania, pyt kwantowe). Nawet tabletek przeciwbolowych probowalam 8-)


hmm nie wiem ale powtarzałem jak mantrę przez 5-10 min aż mi się znudziło a ból minął po 10-15 min. Efekt jak z hoponką kiedyś.
A hoponki też zaprzestałem używać bo po pewnym czasie przestała mi pomagać

magicmind
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 11 maja 2015, o 08:44

Jeszcze trochę pytań:
Co miłego mnie dziś czeka?
Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?
Jakie moje wybory przyniosą mi dziś radość i spełnienie?
Jakby to było, gdybym osiągała wszystko to co chcę?
Jakby to było, gdyby wszystkie może życzenia się spełniały? :P

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 11 maja 2015, o 09:42

O, jeszcze znalazłam na stronie Elizy Sarny dwa fajne pytania:

Co jest jeszcze wymagane, by ukazało się to, o co proszę?
Gdzie jest ten komponent energii, który pozwoli, by dokonała się zmiana?
Kim jestem dzisiaj i jakie wspaniałe przygody dzisiaj mnie spotkają?

:)

Ooo świetny pomysł masz Magic, że te wszystkie pytania grupujesz u góry wytłuszczonym drukiem!!!
Wyszukamy ich jak najwięcej i podbijemy świat :D :D :D

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 11 maja 2015, o 21:14

Powiem Wam, że rano napisałam tych parę pytań, m.in.... "Co miłego mnie dziś czeka?
Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?"
No i wiecie co... to był suuuper - milutki dzień, pełen fajnych niespodzianek!!! :D :D :D

Kocham pytania kwantowe, stosuję je dopiero od tygodnia a w wielu sprawach TERAZ nagle ruszyło się o wiele mocniej do przodu niż w ciągu ostatnich kilkunastu (!!) tygodni!!! Parę dni i w każdej sprawie mam postęp, nawet w tej o której pisałam w wątku "MEGA PORAŻKA" - czym już w ogóle jestem zszokowana bo byłam pewna że ta sprawa jest już "przegrana", a tu nagle zaczynają się dziać jakieś tajemnicze rzeczy... jakby energia zaczęła się dynamicznie poruszać. Wow!!!

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Kokos » 11 maja 2015, o 21:29

Nicky napisał(a):Powiem Wam, że rano napisałam tych parę pytań, m.in.... "Co miłego mnie dziś czeka?
Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?"
No i wiecie co... to był suuuper - milutki dzień, pełen fajnych niespodzianek!!! :D :D :D

" Co miłego mnie jeszcze dzisiaj spotka ? " - to uwielbiam :D

I dzisiaj również na tym leciałam : :D

" Kim jestem dzisiaj i jakie wspaniałe przygody dzisiaj mnie spotkają ? "

I rzeczywiście miałam bardzo przyjemny dzień 8-)

Nawet jak tylko zerknę na któreś z tych pytań, od razu czuję jak mi się podnosi energia :D
Świetna rzecz 8-)

Kokos
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 11 maja 2015, o 21:32

Serio, to jest genialne!!
nie mogę tylko rozgryźć, DLACZEGO właściwie musi być ta forma pytania. O co chodzi z tymi pytaniami. Dlaczego to nie mogę być stwierdzenia itp.. dlatego te pytania tak super działają i co takiego dokładnie poruszają. O co tu chodzi. Gdzie jest przyczyna tego wszystkiego... i tak dalej. No ale cóż, ja z fizyki byłam zawsze kiepska ;) A co dopiero z kwantowej :D :D :D

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Kokos » 11 maja 2015, o 21:37

Myślę, że znak zapytania rodzi uczucie lekkości, ciekawości i radości :D
Otwierają się nowe możliwości.
Natomiast twierdzenie jest cięższe i bardziej stabilne. Krzywa na wykresie idzie tak jakby w dół,
a przy pytaniu leci w górę :D
Energia się unosi i rozprzestrzenia :D

Kokos
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez magicmind » 11 maja 2015, o 21:39

Nicky napisał(a):Serio, to jest genialne!!
nie mogę tylko rozgryźć, DLACZEGO właściwie musi być ta forma pytania. O co chodzi z tymi pytaniami. Dlaczego to nie mogę być stwierdzenia itp.. dlatego te pytania tak super działają i co takiego dokładnie poruszają. O co tu chodzi. Gdzie jest przyczyna tego wszystkiego... i tak dalej. No ale cóż, ja z fizyki byłam zawsze kiepska ;) A co dopiero z kwantowej :D :D :D

Opisałem w skrócie jak to widzę. Według mnie w ten sposób zdejmujesz z siebie ciężar bo jak zadajesz pytanie to nie wymuszasz od siebie działania i odpowiedzi... to wychodzi.. polecenia według mnie moga mniej działać bo może tu być jakiś nacisk.
Jednym słowem według mnie to jest po prostu takie obejście umysłu i dla swojego dobra lepiej nie zastanawiaj sie dlaczego :D :)

U mnie póki co raczej nie wiele dają te pytania co u was ale za to moje powiedzonko się sprawdza czyli "o nic nie muszę się martwić wszystko będzie dobrze" i jakoś idzie :)

Ale fajnie by było jakby faktycznie mnie coś miłego spotkało , ale takiego naprawdę miłego :)

magicmind
 

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości