Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Moc "dziękuję"


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Moc "dziękuję"

Postprzez makata » 21 cze 2016, o 18:16

Tak ja wiem że wszystko w temacie pp zostało już powiedziane,napisane,wyspiewane i w zasadzie już nie ma o czym pisać w tym temacie.Dlatego czasem objuczeni ta wiedza o pytaniach kwantowych, rzeczywistości ach równoległych,eft-ach i innych zapominamy o rzeczach najprostszych ...np o podziękowaniach :) Przecież to tak oczywiste ,przecież to mnie się należy z urzędu to za co mam dziękować ? Choćby za rzeczy najprostsze i oczywiste choćby za to że wstales,że widzisz,że masz ulubiona kawę na stole ,że za oknem słońce świeci...itp.itd. podziękuj za ludzi których spotykasz na swojej drodze,podziękuj im za to że zaistnieli w twojej rzeczywistości...tak wiem...zaraz popukasz się pewnie w głowę co ta baba p...zanim to ocenisz spróbuj ,przecież to nic nie kosztuje być wdzięcznym i dziękować wszystkiemu wokół ciebie ( i nie mówię tutaj że masz się kłaniać i być podnóżkiem innych co to to nie!Masz swoją unikalną wartość i nie daj sobie tego odebrać).To co spróbujesz? ;)I żeby nie było że nauczam i się mądrze -a guzik- nigdy nie byłam i nie będę typem gwiazdy forów :lol: Zauważyłam to w moim życiu ,które od kilku tygodni wygląda zupełnie inaczej i może jeszcze nie jestem na drodze startowej ale...chyba powoli na nią koluje.. :mrgreen: P.S.no dobra makata zjedz snickers'a bo strasznie gwiazdorzysz :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Moc "dziękuję"

Postprzez Kulka » 18 wrz 2016, o 00:48

Szukałam tego tematu! :)
Dobrą drogą do poprawy samopoczucia jest położenie się do łóżka w stanie wdzięczności i zaraz po obudzeniu się podziękować w duchu za coś przez chociażby kilka minut.
Jestem tego bardzo ciekawa,co to wniesie do mojego życia, bo o ile u mnie o poczucie wdzięczności jest naprawdę bardzo łatwo :p, tak jakoś od rana nie mogę zebrać myśli, moją głowę zaczynają zajmować raczej myśli o obowiązkach danego dnia.
"Wdzięczycie się" na sam początek dnia? Za co dziękujecie?
Mi bardzo łatwo to przychodzi raczej wieczorem, kiedy jestem wdzięczna, że mogę odpocząć, za ciepłe łóżko i kołderkę :D

Kulka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 wrz 2015, o 12:12
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 4 gości