Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Lotto - wygrana


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Lotto - wygrana

Postprzez stenia11 » 18 lut 2016, o 16:08

Kurcze, ja kiedyś nastawiałam się bardzo. Nie interesowałam się tym zbyt mocno (tzn. nie oglądałam, nie spisywałam) ale wierzyłam i czekałam. Udało mi się coś tam wygrać, ale to żadne duże wygrane, 5 ani 6 nigdy nie było. Zazwyczaj jednak, kiedy chcę mocno, wtedy dzieje się zupełnie odwrotnie. Wierzę jednak, że to się odwróci i minie.
bardzo mi pomogło: Oczyszczanie Karmy, polska, przystępna diagnostyka karmiczna - polecam :)

stenia11
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 15:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez lena213 » 3 mar 2016, o 19:30

A ile czasu zajęło Ci od zaprzestania popełniania błędów? :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 21:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Aranka » 4 lip 2016, o 23:39

Ja zastanawiam się nad jedną rzeczą. Podobno trzeba wizualizować w czasie terażniejszym, ale wszędzie gdzie czytam jest to czas dokonany. Często słyszę do dnia ..... będę miała to czy tamto - dla mnie jest to czas przyszły bo jeszcze nie mam, kupiłam tą torebkę itp - dla mnie jest to czas przeszły bo już ja mam kupioną, a czytam że trzeba wizualizować że mam to czy tamto, wygrałam w lotto kupiłam samochód, mieszkanie itp Natomiast dla mnie czas terażniejszy to jest kupuję ( w chwili obecnej lub ciągle kupuję na bieżąco) więc jak do tego podejść?

Aranka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 kwi 2016, o 21:38
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Lotto - wygrana

Postprzez makata » 5 lip 2016, o 21:46

Cześc Aranko :) jak kupujesz to jest teraźniejszy ciągły a jak kupiłaś to jest też teraźniejszy tylko dokonany :lol: :lol: Tak żarcik ;)Wizualizacja ma Ci sprawiać radość, przyjemność , blogość , wizualizacja bez uczuc na tzw. "sucho" to raczej niewiele da ( to moje zdanie) kluczem są emocje - przecież jak w swojej wyobraźni doświadczasz tego, czego chcesz, czujesz się fantastycznie prawda? Nie rozkminiasz jaki to czas? Natomiast "umysł" uprawia "logiczne wywody " usiłując Cię ściagnąć na ziemię a raczej na niższe wibracje ...Sluchaj czy Ty w trakcie wizualizacji zastanawiasz się w jakiej " terażniejszości " jesteś ? To ma być " fun" , zabawa a nie sztywne zastosowanie reguł poprawnego wizualizowania .
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Lotto - wygrana

Postprzez Anielka » 29 lis 2016, o 12:17

Wyjechałam w tym roku nad morze...z myślą, że mam za mało pieniędzy. Przydałby się tak jeszcze z tysiąc żeby spokojnie spędzić ten czas. Dnia następnego po przyjeździe wyluzowana i zadowolona z pewnych innych powodów, pojechałam do sklepu. Po drodze był lotek i pierwszy raz poczułam, że nie muszę kupić zdrapki. Robiłam to nagminnie z miernym skutkiem. Poczułam, że nie muszę...i usłyszałam jak mążczyzna przede mna...kupuje zdrapkę i to moją ulubioną :-).
Pomyslałam, ze to informacja dla mnie, bo faceci nie kupują zdrapek "zodiaków". Kupiłam więc. Z bardzo dużej ilości zdrapek podanej przez sprzedawce wybralam tą właściwą - 1000 zł.
Nie wiem jak wrzuc zdjęcie jako dokument :-)

Anielka
 
Posty: 2009
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości