Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

jak nie przyciągnąć tego, czego się nie chce...


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

jak nie przyciągnąć tego, czego się nie chce...

Postprzez walentynek11 » 25 lip 2016, o 15:32

Witajcie,

mam taki problem... Od czasu do czasu atakuje mnie jakaś uporczywa natrętna myśl dotycząca tego, czego nie chcę, czego się boję. Jest tak uporczywa i tak natrętna... aż się boję, ze w myśl prawa przyciągania sprawdzi się to, a czasem boję się, że może mam jakieś przeczucia, czy co... że aż tak takie myśli dręczą i dręczą.

Co zrobić, żeby nie przyciągnąć tego, czego się boję? Jak pozbyć się tych wrednych uporczywych myśli? Niby w Sekrecie jest taka foormułka "wszystkie moje pozytywne myśli są potężne, a negatywne słabe", ale czy powtarzanie tego w kółko wystarczy, to nie wiem. ;)

walentynek11
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2016, o 15:21
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: jak nie przyciągnąć tego, czego się nie chce...

Postprzez makata » 25 lip 2016, o 19:48

Napiszę Ci tak ...może się spelnić ale może się nie spelnić ...postaraj się zamiast " wgłębiać się " w tą niepożądaną myśl , zamiast uciekać przed nią , zamiast bać się jej tylko poobserwować ją , tak jak obserwujesz ciemne chmury na niebie , postaraj się nie mieć emocji z tym związanych ( tak wiem niełatwe na poczatek) ,ot po prostu patrzysz na to coś co Ci umyśl podsuwa a co jest jakimś programem ...możesz też wykorzystać metodę Sedony ..co kto lubi ...ja wolę sobie poobserwować ...dwa możesz wykorzystać tą myśl by podziękować jej bo właśnie Ci pokazala czego nie chcesz ..i zamiast skupiać się na tym czego nie chcesz skoncentruj się na tym czego chcesz ...bez napinki tak na luzie , pobądź w tym stanie " czego chcę " i tyle ...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 9 gości