Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez lena213 » 27 wrz 2015, o 18:50

Jakie metody u Was się najbardziej sprawdzają? U mnie chyba odpuszczenie, zawsze jeśli odpuszczam i się nastawie że tego niedostane w tym momencie to dostaję :lol: Jednak są to drobne rzeczy. Przyciągam też jeśli pomyśle o czymś w ułamku sekundy, tak przelotnie np o przyjaciółce. Niczego się nie spodziewam a po chwili do mnie pisze :lol: Odmawianie ho' zapewnia mi pozytywe zdarzenia w ciągu dnia. Jednak nie wiem co zrobić, by przyciągnąć nowy dom i te upragnione miliony :( :( :( :lol:
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 21:30
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 29 wrz 2015, o 19:00

ostatnio to jedynie DZIAŁANIE, DZIAŁANIE I DZIAŁANIE ale traktować to na luzie wszystko, bez spięcia na rezultaty (trudne to jest ale możliwe jak ma się dużo zajęć:D). Techniki i czekanie czy odpuszczenie =u mnie 0 zmian
LadyLady
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 10:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Nicky » 30 wrz 2015, o 12:23

lena213 napisał(a):Jakie metody u Was się najbardziej sprawdzają? U mnie chyba odpuszczenie, zawsze jeśli odpuszczam i się nastawie że tego niedostane w tym momencie to dostaję :lol: Jednak są to drobne rzeczy. Przyciągam też jeśli pomyśle o czymś w ułamku sekundy, tak przelotnie np o przyjaciółce. Niczego się nie spodziewam a po chwili do mnie pisze :lol: Odmawianie ho' zapewnia mi pozytywe zdarzenia w ciągu dnia. Jednak nie wiem co zrobić, by przyciągnąć nowy dom i te upragnione miliony :( :( :( :lol:



Jeżeli chodzi o sprawy damsko - męskie to mi ZAWSZE, ale to zawsze sprawdzały się stare, dobre metody (jeszcze zanim poznałam PP), tj.:

1. Jeśli chcesz kogoś przyciągnąć, pomyśl o nim ciepło i serdecznie, powspominaj np. fajne chwile spędzone z tą osobą, a potem o tym zapomnij. Efekt murowany.
2. Jeżeli chcesz być atrakcyjna dla faceta, nie możesz go stawiać na piedestale.

Paradoksalnie, to jest tak: im SZCZĘŚLIWSZA i im bardziej zadowolona potrafisz być sama, bez faceta - tym atrakcyjniejsza stajesz się dla niego (i dla wszystkich innych przy okazji). Tą zasadę powinna sobie wbić do głowy każda dziewczyna na tym globie. To jest zasada naczelna i najważniejsza.
Jeżeli Ty swoje szczęście i dobre samopoczucie uzależniasz od tego, czy obok Ciebie jest ON - to automatycznie Twoja atrakcyjność w jego oczach spada do zera i jest duża szansa na to, że on Ciebie opuści i będzie Ciebie olewał.
Natomiast jeżeli POTRAFISZ być zadowolona będąc sama z sobą, albo z przyjaciółmi, albo z rodziną etc., i nie potrzebujesz wcale jego do odczuwania szczęścia i radości na co dzień (co oczywiście nie przeszkadza temu, aby go uwielbiać, kochać etc.! jedno drugiemu nie przeczy) - to masz jak w banku, że on będzie za Tobą latał z wywieszonym jęzorem :) :) :)

Nicky
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez adhs » 7 paź 2015, o 08:59

Nicky zgadzam się z tobą jeżeli chodzi o zasadę niedostępności może teraz wypowie się facet :D we wszystkich książkach z psychologii o relacjach damsko-męskich piszą o tym żeby była choć odrobina niedostępności w relacjach. No ale nie można z tym przesadzać oczywiście:P pamiętam że kiedyś pewna dziewczyna bez przerwy gapiła się tępo we mnie i to mnie irytowało. Najpierw zróbmy coś aby być bardziej atrakcyjniejszym w oczach drugiej osoby (dziewczyny wystarczy tylko jak usiądą przed lustrem ) a potem możemy próbować złapać z nią jakiś kontakt... sekret to idealna metoda na atrakcyjność pamiętajmy że jeżeli druga osoba poczuje coś do nas to automatycznie stajemy się atrakcyjniejsi dla tej osoby.

A swoją drogą jestem bardzo ciekaw jakie cechy fizyczne i osobowości najbardziej pragnęlibyście od waszych partnerów?...


Ja chciałbym żeby była ,nieśmiała, zawsze uśmiechnięta, no no z dużym biustem i pięknymi ustami .
Napiszcie cechy waszego wymarzonego partnera:)

adhs
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 14:44
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez in vino veritas » 13 paź 2015, o 21:36

Przyłączam się do tego wątku. Nigdy jeszcze nie przyciągałam miłości a też potrzebuję chłopa na gwałt :) Czytałam kiedyś książkę Arielle Ford "Bratnia dusza". Ona tam podaje kilka pomysłów na przyciągnięcie bratniej duszy, między innymi listę cech bratniej duszy czy mapy marzeń oraz radzi, aby żyć jakbyśmy już mieli ukochaną osobę przy sobie.
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 13 paź 2015, o 21:39

Zapraszamy do motywatorni, wszystko się tam przeniosło :)

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez in vino veritas » 13 paź 2015, o 21:42

Dzięki, Scarlet, na pewno tam zawitam ! :) Przeczytałam kilkanaście pierwszych stron tego wątku i dowiedziałam się o ciekawych metodach przyciągania miłości, na przykład o programowaniu nocnym Wandy Wegener. To forum to kopalnia wiedzy!
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Sunshine » 13 lip 2016, o 19:58

Hej, czy ktoś tu jeszcze zagląda??

Sunshine
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 cze 2014, o 18:05
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Felicity » 14 lip 2016, o 09:16


Felicity
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 08:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 4 gości