Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

?


jeśli masz ochotę to tu zagadaj po raz pierwszy

?

Postprzez Pauline » 1 kwi 2016, o 14:10

Hej, jest tu ktoś może kto chciałby pogadać o naprawdę wysokowibracyjnych rzeczach na PW? :P
Pauline
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 14:05
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: ?

Postprzez magicmind » 1 kwi 2016, o 14:35

Pauline napisał(a):Hej, jest tu ktoś może kto chciałby pogadać o naprawdę wysokowibracyjnych rzeczach na PW? :P

Hej :D

Dobre :D :)

magicmind
 

Re: ?

Postprzez Pauline » 1 kwi 2016, o 15:05

Czyli chcesz? :P Nie zrozum mnie źle. Chciałam pogadać publicznie, bo siostrzenica pokazała mi wczoraj to forum i zrobiłam duże oczy, że jest takie forum, ale jak już się trochę wczytałam, to aż mi się smutno zrobiło, że jest tak wykorzystywane. Jestem aktualnie na dwa tygodnie w Polsce i mam trochę wolnego czasu, więc postanowiłam wyłapać w ten sposób perełki, które naprawdę chca skupiać się na tych wysokowibracyjnych rzeczach, czyli ogólnie na dostatku i pogadać z nimi na PW czy ewentualnie na skypie, przez telefon, obojętnie. Bo zauważyłam kilka perełek na forum, ale reszta umiejętnie sprowadza je na Ziemie i pokazuje jak skupiać się na braku. Nie mówię, że robia to specjalnie, bo widać dobre intencje, ale forum jest przekombinowane. Chociaż zasady PP - jak to nazywacie, sa bardzo proste. To, co kolego (czy koleżanko?), chcesz pogadać na tym PW/Skypie/Tel odrobinę? :)
Pauline
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 14:05
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: ?

Postprzez magicmind » 1 kwi 2016, o 15:15

Pauline napisał(a):Czyli chcesz? :P Nie zrozum mnie źle. Chciałam pogadać publicznie, bo siostrzenica pokazała mi wczoraj to forum i zrobiłam duże oczy, że jest takie forum, ale jak już się trochę wczytałam, to aż mi się smutno zrobiło, że jest tak wykorzystywane. Jestem aktualnie na dwa tygodnie w Polsce i mam trochę wolnego czasu, więc postanowiłam wyłapać w ten sposób perełki, które naprawdę chca skupiać się na tych wysokowibracyjnych rzeczach, czyli ogólnie na dostatku i pogadać z nimi na PW czy ewentualnie na skypie, przez telefon, obojętnie. Bo zauważyłam kilka perełek na forum, ale reszta umiejętnie sprowadza je na Ziemie i pokazuje jak skupiać się na braku. Nie mówię, że robia to specjalnie, bo widać dobre intencje, ale forum jest przekombinowane. Chociaż zasady PP - jak to nazywacie, sa bardzo proste. To, co kolego (czy koleżanko?), chcesz pogadać na tym PW/Skypie/Tel odrobinę? :)


No myślę ze wszyscy chcą skupiać się na tym co dobre :) Ja nie zauważyłem aby ktoś kogoś tu sprowadzał w dół.
Może nie zrażaj się tak od razu.

Jeżeli masz ochotę ze mną porozmawiać na priv to możesz śmiało napisać :)

magicmind
 



« Powrót do Powitania


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości