Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Heeeeej wszystkim :)


jeśli masz ochotę to tu zagadaj po raz pierwszy

Heeeeej wszystkim :)

Postprzez A » 28 mar 2016, o 15:51

Heeeeeej, jestem Marta i jestem zakumplowana z PP już od dawna i przyznam, że mam na koncie wiele sukcesów dzięki świadomej kreacji. Kiedyś myślałam, że to trudne i wymaga dużej pracy, by pozmieniać te wszystkie złe przekonania, ale okazało się, że to bardzo łatwe. :) Ale Wy pewnie już o tym wiecie. Mam zamiar wymienić się doświadczeniem z innymi na tym forum, jeśli oczywiście mi na to pozwolicie. :)

Ps. Jestem pozytywna i nie będę Wam pisać o żadnych problemach, bo na czym się skupiamy, to rośnie. :) Więc możecie oczekiwać ode mnie tylko pozytywnych wpisów. Całuski dla wszystkich Was i życzę Wam wszystkiego co najlepsze. :)

A
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2016, o 14:02
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Heeeeej wszystkim :)

Postprzez magicmind » 1 kwi 2016, o 22:03

A napisał(a):Heeeeeej, jestem Marta i jestem zakumplowana z PP już od dawna i przyznam, że mam na koncie wiele sukcesów dzięki świadomej kreacji. Kiedyś myślałam, że to trudne i wymaga dużej pracy, by pozmieniać te wszystkie złe przekonania, ale okazało się, że to bardzo łatwe. :) Ale Wy pewnie już o tym wiecie. Mam zamiar wymienić się doświadczeniem z innymi na tym forum, jeśli oczywiście mi na to pozwolicie. :)

Ps. Jestem pozytywna i nie będę Wam pisać o żadnych problemach, bo na czym się skupiamy, to rośnie. :) Więc możecie oczekiwać ode mnie tylko pozytywnych wpisów. Całuski dla wszystkich Was i życzę Wam wszystkiego co najlepsze. :)


Cześć :)
Czekam zatem na twoje wpisy :)

Dziękuje i również całuję i życzę samych sukcesów ;)

magicmind
 

Re: Heeeeej wszystkim :)

Postprzez Monika22 » 2 kwi 2016, o 23:49

Witaj :)

A napisał(a):Kiedyś myślałam, że to trudne i wymaga dużej pracy, by pozmieniać te wszystkie złe przekonania, ale okazało się, że to bardzo łatwe. :)

Ta łatwość w zmianie przekonań szczególnie mnie interesuje. Czekam na post o twoim sposobie na to.

Monika22
 



« Powrót do Powitania


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość