Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org


sugestie, uwagi, pomysły

Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez czynnik_omega » 31 maja 2016, o 13:49

Kochani.

Wszystko we WszechŚwiecie się zmienia. Zmienia się też technologia i dlatego postanowiłem, że w przyszłą sobotę 4 czerwca 2016 zamknę Forum w tym wydaniu.

Forum będzie istniało tylko do odczytu, aby zgromadzona w nim wiedza nie przepadła i była dostępna dla każdego poszukującego swojej drogi w rozwoju osobistym i duchowym zgodnie z Prawem Przyciągania.

Zapraszam wszystkich na stronę https://www.facebook.com/groups/...spam..., na której wspólnymi siłami możemy odtworzyć wątki z Forum.

Zapraszam !

P.S.

W najbliższą sobotę w nocy usunę też wszystkie wiadomości prywatnych, proszę więc o ew. zrobienie sobie ich kopii.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez Nimfka » 31 maja 2016, o 14:46

Szkoda, mi ta forma odpowiadała. Niekoniecznie chcę się udzielać ze swojego prywatnego konta na facebooku, a i zakładać dodatkowego nie widzę sensu. No ale cóż, wszystko się zmienia :)

Nimfka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 19:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez Black » 31 maja 2016, o 15:07

Szanuję decyzję, ale uważam, że nie jest to dobry pomysł.
Myślę, że nie każdy chce ze swojego prywatnego konta dyskutować na niektóre tematy i ujawniać swoją facjatę :D
Zresztą grupa na Facebook'u nie jest w stanie zastąpić forum dyskusyjnego. Technologia technologią, ale mimo istnienia Facebook'a, fora dyskusyjne nadal istnieją i mają się świetnie (sama na kilku się udzielam).
Jako że nie posiadam już konta na tamtym portalu ani też go nie założę bo nie chcę swoich danych pokazywać obcym ludziom (i myślę, że nie tylko ja ;) ) także zmuszona jestem się pożegnać. Cudownie było z Wami dyskutować. Dziękuję za wszystko, bo wiele zawdzięczam Abrahamowi o którym usłyszałam właśnie tu :)
Owocnych przyciągnięć :)

Black
 

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez magicmind » 31 maja 2016, o 17:32

Kurcze szkoda wielka. Zawsze liczyłem ze przyjdzie taki dzień w którym będe mógł sie na forum pochwalić czymś naprawdę wielkim.
Na FB na pewno nie będę już zaglądał no ale trudno.
Może gdzieś tam się jeszcze kiedyś spotkamy. W każdym razie bardzo sie cieszę ,że mogłem być częścią tego forum i jestem wdzieczny ze dużo sie tu nauczyłem i dużo mi pomogło :)

magicmind
 

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez makata » 31 maja 2016, o 19:20

Szkoda :(ale rozumiem Wszystkim dziękuje za udział w forum miło było poznać ,dziękuje za dzielenie się tutaj metodami ,sposobami .
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez eMka » 31 maja 2016, o 19:31

Tylko nie to...
Czynniku jeśli nie chcesz już forum w takim wydaniu, to może mógłbyś się zastanowić, czy nie oddać forum w inne ręce?
"Niechby miał choć parę groszy
i w oczach ciepła dość,
i niechby nie był wśród ludzi najgorszy,
i niechby mnie kochał, kochał jak ja jego"
Avatar użytkownika prawo przyciągania
eMka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 70
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 16:37
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez zdecydowana » 31 maja 2016, o 19:44

Przyszedł czas pżegnań :(
Ja ròwnież chcę wszystkim podziękować za to, że mogłam Was tu poznać i uczyć się od każdego !
To był dla mnie bardzo ważny rok - tyle udało mi się tutaj być.
Pozdrawiam Was wszystkich z osobna i życzę sukcesòw .
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 20:24
Podziękował(a): 858 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 403 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez Black » 31 maja 2016, o 19:55

eMka napisał(a):Tylko nie to...
Czynniku jeśli nie chcesz już forum w takim wydaniu, to może mógłbyś się zastanowić, czy nie oddać forum w inne ręce?


Też mi to przeszło przez myśl. Marku, jak widzisz sporo osób nie przejdzie na Facebooka, co jest dla mnie absolutnie zrozumiałe. Nie szkoda tego wszystkiego? Może jednak zmienisz zdanie i forum pozostanie tak jak było?

Black
 

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez in vino veritas » 31 maja 2016, o 20:54

To forum zawsze tętniło życiem, można było prowadzić wartościowe dyskusje, wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat prawa przyciągania , chwalić sukcesami w tej dziedzinie, motywować do działania. Szkoda, że przestaje istnieć w obecnej formie. :( Obawiam się, że przeprowadzka na facebooka spowoduje odpływ wielu wartościowych uczestników oraz ograniczenie swobody dyskusji, bo ze zrozumiałych względów większość, podobnie jak ja, raczej zdecyduje się chronić swoją prywatność i nie będzie tak ochoczo zwierzać się ze swoich przyciągnięć na portalu społecznościowym, poza tym format facebooka raczej nie jest przystosowany do długich dyskusji, które można było snuć tutaj. Wolałabym, aby to forum nadal istniało równolegle ze stroną na facebooku i było aktywne, ale jeśli stanie się inaczej, to trudno. Z pewnością będę zaglądać do archiwum, bo to kopalnia wiedzy o pp. Cieszę się, że mogłam brać udział w życiu tego forum i pogłębić swoją wiedzę. Pozdrawiam ciepło wszystkich uczestników i czytelników!
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Przenosiny Forum AB na FaceBooka

Postprzez serena » 31 maja 2016, o 21:48

No to ja sie musze pozegnac. Moja prywatnosc jest czyms co cenie i jesli bede sie chciala dzielic przemyslaniami na temat tego co duzego udalo mi sie stworzyc w zyciu to nie z imienia i nazwiska . A na zabawe w obslugwanie fikcyjnych kont nie mam czasu.
Bralam udzial w dwoch forach ktore sprobowaly tej metody, przenoszac sie do zamknietejgrupy dyskusyjnej i sie nie sprawdzila. Komentarze pod komentarzami. Nie bylo ciaglosci dyskusji. Watki byly pourywane i nie mialy sensu. Ludzie sie wykruszyli.. Szkoda..

serena
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 45
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 21:08
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 33 razy

Następna strona


« Powrót do Odnośnie projektu AB


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości