Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Sukcesy


sugestie, uwagi, pomysły

Re: Sukcesy

Postprzez magicmind » 21 kwi 2015, o 15:47

Kokos napisał(a):
magicmind napisał(a):Od wczoraj. Jeszcze nie kupiłem wszystkiego bo tratuje to jako zabawę ;)
Pieniądze i kwoty traktuje tu jako symboliczna opłate dla Wszechświata. Po prostu mam tam 1000 i kupuje po 10 zł marzenie ;) Najistotniejszy w tej zabawie jest cały proces a nie kwoty


Dobry pomysł :)
Przypomina bardziej puszczanie marzeń, jak to Indianie czynią, przywiązując marzenie do strzały :D
Wyszłoby mi 100 na dzisiaj... Trochę roboty ;)

Ale czemu chcesz naraz wszystko wykorzystać? Graj kiedy masz ochotę :)

magicmind
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 21 kwi 2015, o 16:17

magicmind napisał(a):Ale czemu chcesz naraz wszystko wykorzystać? Graj kiedy masz ochotę :)

8-)

Ale kiedyś tu czytałam, że dopiero jak się wyda ileś procent dniówki ( przeszło 50, czy nawet 75 ) napływa następna kasa. Po co robić blokadę przypływu ? ;)

Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez magicmind » 21 kwi 2015, o 16:22

Kokos napisał(a):
magicmind napisał(a):Ale czemu chcesz naraz wszystko wykorzystać? Graj kiedy masz ochotę :)

8-)

Ale kiedyś tu czytałam, że dopiero jak się wyda ileś procent dniówki ( przeszło 50, czy nawet 75 ) napływa następna kasa. Po co robić blokadę przypływu ? ;)

Nie wiem Kokos ja gram po swojemu tak jak czuję :)

magicmind
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 21 kwi 2015, o 16:29

magicmind napisał(a):Nie wiem Kokos ja gram po swojemu tak jak czuję :)

Ja już wymyśliłam ! :D

Twój sposób jest perfekcyjny 8-) bo człowiek może kupować na luzie, bez oglądania się na ceny 8-)
A resztę pieniędzy będę po prostu wypłacała z bankomatu lub dawała na cele charytatywne,
by zrobić miejsce na przypływ nowej gotówki :D

Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez magicmind » 21 kwi 2015, o 16:34

Kokos napisał(a):
magicmind napisał(a):Nie wiem Kokos ja gram po swojemu tak jak czuję :)

Ja już wymyśliłam ! :D

Twój sposób jest perfekcyjny 8-) bo człowiek może kupować na luzie, bez oglądania się na ceny 8-)
A resztę pieniędzy będę po prostu wypłacała z bankomatu lub dawała na cele charytatywne,
by zrobić miejsce na przypływ nowej gotówki :D

Dokładnie, zawsze możesz zrobić przelew na cele charytatywne.

Poza tym gra nie uwzlędnia niematerialnych marzeń typu, związek, przyjaciele, zdrowie, rozwiązanie problemu itp. a grając po mojemu wszystko sie zgadza. Za każde marzenie płacę tylko 10 zł , nie ważne czy materialne czy nie :)

magicmind
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 21 kwi 2015, o 18:22

magicmind napisał(a):Dokładnie, zawsze możesz zrobić przelew na cele charytatywne.

Poza tym gra nie uwzlędnia niematerialnych marzeń typu, związek, przyjaciele, zdrowie, rozwiązanie problemu itp. a grając po mojemu wszystko sie zgadza. Za każde marzenie płacę tylko 10 zł , nie ważne czy materialne czy nie :)


Będę płaciła po 20 zł za usługę spełnienia marzenia. W tym 10 zł to napiwek :mrgreen: Ten banknot ma o wiele ładniejszą kolorystykę :D :D

Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 22 kwi 2015, o 13:23

Rozkapryszona Księżniczka krzyczy

GDZIE JEST MÓJ DZISIEJSZY PRZELEW ŚWIEŻEJ GOTÓWKI ? ? ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 22 kwi 2015, o 14:19

Kto szuka, ten znajduje 8-)

1. Przelewy wchodza w momencie logowania.
2. Aby otrzymać kolejny przelew, należy wydać co najmniej 30% kasy z konta :)

o-projekcie-f4/przyrost-kasy-na-koncie-t30-10.html#p246

Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez Kokos » 22 kwi 2015, o 23:33

Ja pierrrrrrrrrrrrr..... :D :D :D

Dostałam 3.500 !!! :D :D :D :D :D

KSIĘŻNICZKA ROZKAPRYSZONA JEST ZADOWOLONA :D :D :D 8-) 8-) 8-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kokos
 

Re: Sukcesy

Postprzez Promienna » 23 kwi 2015, o 00:18

Kokos napisał(a):Ja pierrrrrrrrrrrrr..... :D :D :D

Dostałam 3.500 !!! :D :D :D :D :D

KSIĘŻNICZKA ROZKAPRYSZONA JEST ZADOWOLONA :D :D :D 8-) 8-) 8-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: mój wujek jest lepszy niż twój wrzucił 3.600 :lol:
Przedostatni przelew dostałam od jegomościa o nazwie Universe ;) w tytule było "żeby tylko zobaczyć Twój uśmiech" ;)
Kocham tą grę :)
Niech mi się stanie :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Promienna
 
Posty: 600
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 15:43
Podziękował(a): 310 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 266 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Odnośnie projektu AB


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości